Skip to main content

URBO-NKL

Liutauras
Lelevičius

STATISTIKA / 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2155.4%
118/213
28.6%
48/168
77.3%
85/110
3.6
0.8/2.8
20.81.90.20.31.92.310.61044 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-07 3062.5%
5/8
0%
0/3
100%
3/3
4
1/3
0110142138
04-02 3125%
1/4
0%
0/3
100%
3/3
5
1/4
402100158
03-30 2433.3%
2/6
100%
2/2
100%
1/1
1
1/0
2240021117
03-22 23100%
1/1
75%
3/4
100%
2/2
7
0/7
21200231321
03-19 2150%
2/4
100%
2/2
-
0/0
3
0/3
1050152103
03-16 2680%
4/5
33.3%
1/3
66.7%
2/3
7
1/6
20310331316
03-12 2133.3%
1/3
50%
1/2
75%
3/4
2
0/2
6330022812
03-05 2980%
4/5
0%
0/1
57.1%
4/7
2
1/1
21101131212
03-03 2550%
2/4
33.3%
1/3
0%
0/1
2
0/2
2111003710
02-26 2050%
1/2
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
311002055
APIE

2019-2020: Kauno Žalgiris-3 (RKL)
2020-2021: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2021-2022: Kauno Žalgiris-2 (NKL), nuo sausio prisijungė ir prie Kauno Žalgirio (LKL)
2022-2023: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2023-2024: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2024-2025: Oregon State Beavers (NCAA)
2025-2026: TCU Horned Frogs (NCAA)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:0450.7%
114/225
37.8%
70/185
85.1%
131/154
3.7
0.8/2.9
2.70.92.10.30.21.74.31516.2 38 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2155.4%
118/213
28.6%
48/168
77.3%
85/110
3.6
0.8/2.8
20.81.90.20.31.92.310.610 44 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL15:2343.8%
7/16
26.3%
5/19
44.4%
4/9
2
0.5/1.5
0.70.20.60.20.11.71.232.3 11 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 21/22
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-07 Kauno Žalgiris-2 69-573062.5%
5/8
0%
0/3
100%
3/3
4
1/3
0110142138
04-02 Kauno Žalgiris-2 69-723125%
1/4
0%
0/3
100%
3/3
5
1/4
402100158
03-30 Kauno Žalgiris-2 90-612433.3%
2/6
100%
2/2
100%
1/1
1
1/0
2240021117
03-22 Kauno Žalgiris-2 77-5023100%
1/1
75%
3/4
100%
2/2
7
0/7
21200231321
03-19 Kauno Žalgiris-2 72-812150%
2/4
100%
2/2
-
0/0
3
0/3
1050152103
03-16 Kauno Žalgiris-2 73-682680%
4/5
33.3%
1/3
66.7%
2/3
7
1/6
20310331316
03-12 Kauno Žalgiris-2 80-672133.3%
1/3
50%
1/2
75%
3/4
2
0/2
6330022812
03-05 Kauno Žalgiris-2 53-722980%
4/5
0%
0/1
57.1%
4/7
2
1/1
21101131212
03-03 Kauno Žalgiris-2 78-672550%
2/4
33.3%
1/3
0%
0/1
2
0/2
2111003710
02-26 Kauno Žalgiris-2 74-852050%
1/2
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
311002055
02-24 Kauno Žalgiris-2 73-642528.6%
2/7
50%
3/6
100%
2/2
5
1/4
21000331515
02-19 Kauno Žalgiris-2 94-762250%
1/2
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
011001152
02-17 Kauno Žalgiris-2 84-80250%
0/1
20%
1/5
50%
2/4
3
0/3
10301215-3
02-12 Kauno Žalgiris-2 70-442775%
3/4
0%
0/4
100%
2/2
3
2/1
013000286
02-10 Kauno Žalgiris-2 67-972550%
2/4
0%
0/4
-
0/0
0
0/0
10200304-6
02-05 Kauno Žalgiris-2 93-7623100%
2/2
40%
2/5
50%
1/2
1
0/1
1030032115
02-03 Kauno Žalgiris-2 70-7931100%
3/3
12.5%
1/8
50%
2/4
3
0/3
31100031111
01-27 Kauno Žalgiris-2 85-813154.5%
6/11
50%
2/4
50%
3/6
4
0/4
51200072126
01-15 Kauno Žalgiris-2 70-502433.3%
1/3
0%
0/3
57.1%
4/7
3
2/1
021000567
01-13 Kauno Žalgiris-2 62-8029100%
3/3
0%
0/4
100%
3/3
6
1/5
4010014917
01-08 Kauno Žalgiris-2 55-822180%
4/5
0%
0/2
-
0/0
5
1/4
1100102813
01-06 Kauno Žalgiris-2 67-73230%
0/1
0%
0/3
-
0/0
4
0/4
20200200-2
12-18 Kauno Žalgiris-2 71-652450%
1/2
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
01100302-4
12-16 Kauno Žalgiris-2 87-622075%
3/4
0%
0/3
-
0/0
0
0/0
101002060
12-11 Kauno Žalgiris-2 76-632160%
3/5
50%
1/2
100%
1/1
5
2/3
21100101013
12-09 Kauno Žalgiris-2 63-782160%
3/5
-
0/0
100%
1/1
3
1/2
212001179
12-04 Kauno Žalgiris-2 68-762750%
3/6
100%
2/2
-
0/0
2
1/1
21101211211
12-02 Kauno Žalgiris-2 78-752825%
1/4
14.3%
1/7
-
0/0
4
1/3
400101357
11-27 Kauno Žalgiris-2 65-902250%
2/4
57.1%
4/7
100%
2/2
6
2/4
30200411817
11-25 Kauno Žalgiris-2 74-642657.1%
4/7
25%
1/4
0%
0/1
2
0/2
52001421110
11-20 Kauno Žalgiris-2 69-713220%
1/5
0%
0/6
100%
1/1
7
5/2
21300323-1
11-18 Kauno Žalgiris-2 68-722966.7%
4/6
42.9%
3/7
75%
3/4
6
1/5
10001152023
11-13 Kauno Žalgiris-2 84-803175%
3/4
25%
1/4
75%
6/8
4
2/2
20900271511
11-11 Kauno Žalgiris-2 56-862640%
2/5
33.3%
1/3
66.7%
2/3
5
1/4
315001399
11-06 Kauno Žalgiris-2 83-642380%
4/5
33.3%
1/3
100%
1/1
3
1/2
10100011213
11-04 Kauno Žalgiris-2 68-71240%
0/4
100%
2/2
-
0/0
5
0/5
102010166
10-30 Kauno Žalgiris-2 69-672860%
6/10
0%
0/4
83.3%
5/6
6
2/4
00100251716
10-28 Kauno Žalgiris-2 66-912766.7%
4/6
0%
0/1
100%
4/4
5
0/5
21110221217
10-23 Kauno Žalgiris-2 63-803150%
3/6
33.3%
2/6
100%
2/2
3
1/2
41201241414
10-21 Kauno Žalgiris-2 78-913161.5%
8/13
25%
1/4
100%
2/2
4
1/3
11310412114
10-16 Kauno Žalgiris-2 85-883166.7%
4/6
33.3%
2/6
100%
1/1
4
1/3
22300321513
10-14 Kauno Žalgiris-2 66-842960%
3/5
20%
1/5
100%
9/9
5
1/4
12310241820
10-09 Kauno Žalgiris-2 60-702216.7%
1/6
40%
2/5
50%
1/2
1
0/1
201013290
10-08 Kauno Žalgiris-2 81-782971.4%
5/7
33.3%
2/6
87.5%
7/8
5
0/5
34102352327
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas26:3755.5%
76/137
26.5%
27/102
83.3%
55/66
4
1/3
20.81.80.20.31.92.411.110.826 »
Reguliarusis sezonas – II etapas25:4556.3%
27/48
26.5%
13/49
59.4%
19/32
2.3
0.3/2
2.20.91.80.10.21.42.39.37.912 »
Atkrintamosios varžybos26:2953.6%
15/28
47.1%
8/17
91.7%
11/12
4.5
0.7/3.8
1.80.72.80.30.32.7210.810.56 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas37 Kauno Žalgiris-2 2022-10-13
Taškai32 Kauno Žalgiris-2 2022-10-13
Atkovoti kamuoliai puolime5 Kauno Žalgiris-2 2021-11-20
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Kauno Žalgiris-2 2022-03-22
Atkovoti kamuoliai7 Kauno Žalgiris-2 2021-11-20
Rezultatyvūs perdavimai7 Kauno Žalgiris-2 2022-11-19
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2021-10-08
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2022-12-08
Minutės37 Kauno Žalgiris-2 2022-10-13
Dvitaškių pataikė9 Kauno Žalgiris-2 2022-10-13
Dvitaškių metė13 Kauno Žalgiris-2 2021-10-21
Tritaškių pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2023-02-11
Tritaškių metė10 Kauno Žalgiris-2 2022-10-06
Baudų pataikė9 Kauno Žalgiris-2 2021-10-14
Baudų metė9 Kauno Žalgiris-2 2021-10-14
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2022-03-19
Išprovokuotas pražangos10 Kauno Žalgiris-2 2022-10-22
Prarasti kamuoliai9 Kauno Žalgiris-2 2021-11-13
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2021-10-08
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2021/2022 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.