Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:23 | 43.8% 7/16 | 26.3% 5/19 | 44.4% 4/9 | 2 0.5/1.5 | 0.7 | 0.2 | 0.6 | 0.2 | 0.1 | 1.7 | 1.2 | 3 | 2.3 | 11 » |
2019-2020: Kauno Žalgiris-3 (RKL)
2020-2021: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2021-2022: Kauno Žalgiris-2 (NKL), nuo sausio prisijungė ir prie Kauno Žalgirio (LKL)
2022-2023: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2023-2024: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2024-2025: Oregon State Beavers (NCAA)
2025-2026: TCU Horned Frogs (NCAA)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:04 | 50.7% 114/225 | 37.8% 70/185 | 85.1% 131/154 | 3.7 0.8/2.9 | 2.7 | 0.9 | 2.1 | 0.3 | 0.2 | 1.7 | 4.3 | 15 | 16.2 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:21 | 55.4% 118/213 | 28.6% 48/168 | 77.3% 85/110 | 3.6 0.8/2.8 | 2 | 0.8 | 1.9 | 0.2 | 0.3 | 1.9 | 2.3 | 10.6 | 10 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:23 | 43.8% 7/16 | 26.3% 5/19 | 44.4% 4/9 | 2 0.5/1.5 | 0.7 | 0.2 | 0.6 | 0.2 | 0.1 | 1.7 | 1.2 | 3 | 2.3 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-25 | Kauno Žalgiris-2 | 56-80 | 19 | - 0/0 | 0% 0/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | -5 | |
| 03-16 | Kauno Žalgiris-2 | 88-86 | 12 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 5 | |
| 02-09 | Kauno Žalgiris-2 | 99-71 | 25 | - 0/0 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| 02-06 | Kauno Žalgiris-2 | 69-74 | 10 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | |
| 02-02 | Kauno Žalgiris-2 | 86-101 | 10 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-30 | Kauno Žalgiris-2 | 91-90 | 21 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 5 1/4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 11 | |
| 01-23 | Kauno Žalgiris-2 | 64-70 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 01-21 | Kauno Žalgiris-2 | 67-81 | 18 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | |
| 12-30 | Kauno Žalgiris-2 | 75-79 | 11 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | |
| 12-28 | Kauno Žalgiris-2 | 57-76 | 14 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 11 | |
| 12-23 | Kauno Žalgiris-2 | 75-78 | 20 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 8 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 15:12 | 35.7% 5/14 | 33.3% 4/12 | 50% 4/8 | 2.2 0.7/1.6 | 0.9 | 0.2 | 0.7 | 0.2 | 0 | 1.8 | 1.1 | 2.9 | 2.8 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 16:09 | 100% 2/2 | 14.3% 1/7 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 1.5 | 3.5 | 0 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-10-13 | |
| Taškai | 32 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-10-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-20 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-03-22 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-20 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-11-19 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-08 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-12-08 | |
| Minutės | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-10-13 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-10-13 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-21 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-02-11 | |
| Tritaškių metė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-10-06 | |
| Baudų pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-14 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-14 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-03-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-10-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-13 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-08 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.