Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:43 | 53.2% 117/220 | 33.3% 16/48 | 69.5% 57/82 | 5.5 2.4/3.1 | 1.3 | 0.7 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 1.6 | 1.8 | 7.1 | 10.6 | 48 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-13 | vieta | 32 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 87.5% 7/8 | 3 1/2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 14 | 20 |
| 04-12 | 16 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | |
| 03-30 | PER-EŽE | 24 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 9 |
| 03-28 | PER-EŽE | 35 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 |
| 03-26 | PER-EŽE | 33 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 6 4/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 13 |
| 03-23 | PER-EŽE | 25 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 |
| 03-09 | 15 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 14 | |
| 03-08 | 29 | 40% 2/5 | 100% 5/5 | 0% 0/2 | 8 4/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 19 | 22 | |
| 03-02 | 33 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 50% 1/2 | 8 2/6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 9 | 13 | |
| 03-01 | 19 | 85.7% 6/7 | - 0/0 | 0% 0/1 | 4 3/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 12 | 16 |
2018-2019: Palangos Kuršiai (NKL)
2019-2020: Prizreno Bashkimi (Kosovas)
2021-2022: Kretingos Kretinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:55 | 43.1% 56/130 | 32.1% 9/28 | 50% 26/52 | 4.9 1.8/3 | 1.2 | 0.9 | 1.4 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 2.8 | 6.3 | 8 | 26 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:43 | 53.2% 117/220 | 33.3% 16/48 | 69.5% 57/82 | 5.5 2.4/3.1 | 1.3 | 0.7 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 1.6 | 1.8 | 7.1 | 10.6 | 48 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-13 | Palangos Palanga | vieta | 66-73 | 32 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 87.5% 7/8 | 3 1/2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 14 | 20 |
| 04-12 | Palangos Palanga | 86-79 | 16 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | |
| 03-30 | Palangos Palanga | PER-EŽE | 78-81 | 24 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 9 |
| 03-28 | Palangos Palanga | PER-EŽE | 79-68 | 35 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 |
| 03-26 | Palangos Palanga | PER-EŽE | 62-68 | 33 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 6 4/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 13 |
| 03-23 | Palangos Palanga | PER-EŽE | 64-100 | 25 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 |
| 03-09 | Palangos Palanga | 84-80 | 15 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 14 | |
| 03-08 | Palangos Palanga | 84-83 | 29 | 40% 2/5 | 100% 5/5 | 0% 0/2 | 8 4/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 19 | 22 | |
| 03-02 | Palangos Palanga | 101-92 | 33 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 50% 1/2 | 8 2/6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 9 | 13 | |
| 03-01 | Palangos Palanga | 75-73 | 19 | 85.7% 6/7 | - 0/0 | 0% 0/1 | 4 3/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 12 | 16 | |
| 02-23 | Palangos Palanga | 98-80 | 18 | 0% 0/5 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 4 3/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
| 02-22 | Palangos Palanga | 97-75 | 24 | 100% 4/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 17 | |
| 02-16 | Palangos Palanga | 90-84 | 16 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | |
| 02-15 | Palangos Palanga | 74-73 | 21 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 3 2/1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9 | 10 | |
| 02-09 | Palangos Palanga | 69-83 | 29 | 28.6% 2/7 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | |
| 02-08 | Palangos Palanga | 71-81 | 31 | 41.7% 5/12 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 7 4/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 11 | 12 | |
| 02-01 | Palangos Palanga | 80-76 | 31 | 46.7% 7/15 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 12 6/6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 18 | 21 | |
| 01-30 | Palangos Palanga | 76-94 | 24 | 50% 4/8 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 8 | |
| 01-26 | Palangos Palanga | 86-97 | 32 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 8 4/4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | 15 | |
| 01-25 | Palangos Palanga | 95-89 | 22 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 9 | |
| 01-18 | Palangos Palanga | 76-72 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 01-15 | Palangos Palanga | 82-86 | 27 | 70% 7/10 | - 0/0 | 100% 1/1 | 11 7/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 15 | 21 | |
| 01-12 | Palangos Palanga | 91-73 | 14 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | |
| 01-11 | Palangos Palanga | 82-66 | 8 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |
| 01-05 | Palangos Palanga | 97-100 | 33 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 75% 6/8 | 10 6/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 12 | 18 | |
| 01-04 | Palangos Palanga | 76-88 | 10 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | -1 | |
| 12-21 | Palangos Palanga | 67-79 | 36 | 55.6% 5/9 | 0% 0/1 | 60% 3/5 | 12 3/9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 13 | 27 | |
| 12-19 | Palangos Palanga | 89-91 | 29 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | 14 | |
| 12-15 | Palangos Palanga | 88-93 | 18 | 0% 0/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 4 | |
| 12-14 | Palangos Palanga | 65-70 | 33 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | - 0/0 | 16 9/7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 12 | 27 | |
| 12-08 | Palangos Palanga | 73-94 | 25 | - 0/0 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 8 4/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 17 | |
| 12-07 | Palangos Palanga | 83-94 | 22 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 9 | |
| 12-01 | Palangos Palanga | 89-85 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-30 | Palangos Palanga | 89-77 | 9 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | |
| 11-24 | Palangos Palanga | 92-79 | 18 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 10 5/5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 20 | |
| 11-23 | Palangos Palanga | 71-92 | 25 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 6 0/6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 6 | 9 | |
| 11-17 | Palangos Palanga | 82-77 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-16 | Palangos Palanga | 66-69 | 3 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 11-10 | Palangos Palanga | 84-65 | 17 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 9 5/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 12 | |
| 11-09 | Palangos Palanga | 77-86 | 11 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | |
| 11-03 | Palangos Palanga | 83-91 | 24 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | 0% 0/1 | 7 3/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 | 16 | |
| 11-02 | Palangos Palanga | 77-80 | 19 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | |
| 10-27 | Palangos Palanga | 84-88 | 27 | 28.6% 2/7 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 10 4/6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 9 | |
| 10-26 | Palangos Palanga | 92-85 | 26 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 50% 2/4 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 8 | |
| 10-19 | Palangos Palanga | 94-76 | 29 | 77.8% 7/9 | - 0/0 | 100% 4/4 | 14 8/6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 18 | 33 | |
| 10-18 | Palangos Palanga | 105-89 | 24 | 100% 5/5 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 4 | 12 | 17 | |
| 10-13 | Palangos Palanga | 107-93 | 3 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-12 | Palangos Palanga | 68-76 | 12 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 17:37 | 55.1% 49/89 | 19% 4/21 | 67.6% 25/37 | 5 2.3/2.8 | 1 | 0.5 | 0.8 | 0.2 | 0.1 | 1.6 | 1.8 | 5.2 | 8.7 | 26 » |
| NKL | 32:51 | 66.7% 12/18 | 0% 0/1 | 77.8% 7/9 | 13 5.5/7.5 | 2.5 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 3.5 | 15.5 | 30 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 25:03 | 52.1% 49/94 | 50% 8/16 | 59.1% 13/22 | 5.6 2.5/3.1 | 1.4 | 0.9 | 1.1 | 0.1 | 0.4 | 1.8 | 1.6 | 9.6 | 11.7 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 27:58 | 36.8% 7/19 | 40% 4/10 | 85.7% 12/14 | 4.7 1.5/3.2 | 1.8 | 1 | 1 | 0.2 | 0.5 | 0.8 | 1.7 | 6.3 | 10 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 33 | Palangos Palanga | 2018-10-19 | |
| Taškai | 19 | Palangos Palanga | 2019-03-08 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 9 | Palangos Palanga | 2018-12-14 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Palangos Palanga | 2018-12-21 | |
| Atkovoti kamuoliai | 16 | Palangos Palanga | 2018-12-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 2021-12-16 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Palangos Palanga | 2018-12-21 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Palangos Palanga | 2018-10-18 | |
| Minutės | 36 | Palangos Palanga | 2018-12-21 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-19 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Palangos Palanga | 2019-02-01 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Palangos Palanga | 2019-03-08 | |
| Tritaškių metė | 6 | Palangos Palanga | 2018-10-26 | |
| Baudų pataikė | 7 | Palangos Palanga | vieta | 2019-04-13 |
| Baudų metė | 8 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Pražangos | 4 | Palangos Palanga | 2018-11-23 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 2022-03-05 | |
| Gauti blokai | 2 | Palangos Palanga | 2019-03-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.