Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:35 | 52.2% 12/23 | 42.9% 6/14 | 100% 2/2 | 4.3 1/3.3 | 3.3 | 3 | 3 | 0 | 0.7 | 2.7 | 2 | 14.7 | 14.3 | 3 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-15 | Alytaus Patriotai | 35 | 28.6% 2/7 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | 8 |
| 10-06 | Klaipėdos Neptūnas-II | 26 | 83.3% 5/6 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 12 |
| 10-01 | Ukmerg?s Stekas | 29 | 50% 5/10 | 75% 3/4 | - 0/0 | 6 1/5 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 19 | 23 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:35 | 52.2% 12/23 | 42.9% 6/14 | 100% 2/2 | 4.3 1/3.3 | 3.3 | 3 | 3 | 0 | 0.7 | 2.7 | 2 | 14.7 | 14.3 | 3 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-15 | Šakių Vytis-VDU | Alytaus Patriotai | 110-105 | 35 | 28.6% 2/7 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | 8 |
| 10-06 | Šakių Vytis-VDU | Klaipėdos Neptūnas-II | 88-84 | 26 | 83.3% 5/6 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 12 |
| 10-01 | Šakių Vytis-VDU | Ukmerg?s Stekas | 89-90 | 29 | 50% 5/10 | 75% 3/4 | - 0/0 | 6 1/5 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 19 | 23 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 30:35 | 52.2% 12/23 | 42.9% 6/14 | 100% 2/2 | 4.3 1/3.3 | 3.3 | 3 | 3 | 0 | 0.7 | 2.7 | 2 | 14.7 | 14.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-10-17 | |
| Taškai | 31 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-12-19 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-12-12 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-10-22 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-12-03 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2022-03-10 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Mažeikių M Basket | 2023-01-14 | |
| Minutės | 43 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-10-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2021-01-30 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2021-01-30 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-10-17 | |
| Tritaškių metė | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-12-30 | |
| Baudų pataikė | 7 | Šakių Vytis-VDU | 2026-03-17 | |
| Baudų metė | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2026-03-17 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2021-12-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-13 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2022-03-12 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.