Skip to main content

URBO-NKL

Valdemaras
Knystautas

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL15:3939.3%
11/28
17.6%
3/17
41.7%
10/24
3.1
0.7/2.4
10.61.7003.92.15.90.77 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-27 1040%
2/5
33.3%
1/3
50%
1/2
4
2/2
002005180
01-21 2242.9%
3/7
0%
0/2
33.3%
1/3
2
1/1
112004370
01-14 1633.3%
1/3
0%
0/4
100%
2/2
3
1/2
10100514-3
01-13 2533.3%
1/3
50%
1/2
66.7%
2/3
3
0/3
232003278
01-08 9-
0/0
-
0/0
50%
1/2
2
0/2
200004111
01-07 1220%
1/5
0%
0/4
14.3%
1/7
3
1/2
00100233-8
12-30 1260%
3/5
50%
1/2
40%
2/5
5
0/5
1040044117
APIE

2016-2017: gruodžio pabaigoje prisijungė prie Jonavos Sporto klubo (NKL)
2019-2020: Šilalės Lūšis (NKL)
2024-2025: Rietavo Plungės lagūna 35+ (Mažų miestelių krepšinio lyga)
2025-2026: Rietavo Plungės lagūna 35+ (Mažų miestelių krepšinio lyga)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL14:0842.2%
27/64
21.7%
5/23
38.1%
8/21
3.9
0.8/3.1
0.40.41.40.10.42.91.25.52 14 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL15:3939.3%
11/28
17.6%
3/17
41.7%
10/24
3.1
0.7/2.4
10.61.7003.92.15.90.7 7 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-27 Jonavos Jonava Hipocredit 81-671040%
2/5
33.3%
1/3
50%
1/2
4
2/2
002005180
01-21 Jonavos Jonava Hipocredit 85-652242.9%
3/7
0%
0/2
33.3%
1/3
2
1/1
112004370
01-14 Jonavos Jonava Hipocredit 62-971633.3%
1/3
0%
0/4
100%
2/2
3
1/2
10100514-3
01-13 Jonavos Jonava Hipocredit 70-602533.3%
1/3
50%
1/2
66.7%
2/3
3
0/3
232003278
01-08 Jonavos Jonava Hipocredit 67-729-
0/0
-
0/0
50%
1/2
2
0/2
200004111
01-07 Jonavos Jonava Hipocredit 71-951220%
1/5
0%
0/4
14.3%
1/7
3
1/2
00100233-8
12-30 Jonavos Jonava Hipocredit 71-751260%
3/5
50%
1/2
40%
2/5
5
0/5
1040044117
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas11:3440%
4/10
16.7%
1/6
28.6%
4/14
3.3
0.3/3
101.7003.32.7503 »
Antrasis etapas18:4338.9%
7/18
18.2%
2/11
60%
6/10
3
1/2
111.8004.31.86.51.34 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas18 Šilalės Lūšis 2020-03-07
Taškai20 Šilalės Lūšis 2020-03-07
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šilalės Lūšis 2020-01-04
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Šilalės Lūšis 2020-01-30
Atkovoti kamuoliai9 Šilalės Lūšis 2020-01-30
Rezultatyvūs perdavimai2 Jonavos Jonava Hipocredit 2017-01-08
Perimti kamuoliai3 Jonavos Jonava Hipocredit 2017-01-13
Blokuoti metimai1 Šilalės Lūšis 2020-02-08
Minutės25 Jonavos Jonava Hipocredit 2017-01-13
Dvitaškių pataikė8 Šilalės Lūšis 2020-03-07
Dvitaškių metė11 Šilalės Lūšis 2020-03-07
Tritaškių pataikė2 Šilalės Lūšis 2019-12-19
Tritaškių metė4 Jonavos Jonava Hipocredit 2017-01-07
Baudų pataikė3 Šilalės Lūšis 2020-01-05
Baudų metė7 Jonavos Jonava Hipocredit 2017-01-07
Pražangos5 Jonavos Jonava Hipocredit 2017-01-14
Išprovokuotas pražangos4 Jonavos Jonava Hipocredit 2016-12-30
Prarasti kamuoliai4 Jonavos Jonava Hipocredit 2016-12-30
Gauti blokai1 Šilalės Lūšis 2019-12-19
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.