| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:33 | 49.5% 102/206 | 36% 54/150 | 57.6% 49/85 | 3.1 0.8/2.3 | 3.8 | 0.7 | 1.8 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2 | 9 | 8.5 | 46 » |
2015-2016: Biržų Biržai (RKL)
2016-2017: Biržų Biržai (RKL)
2017-2018: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL) ir Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Vilkaviškio Perlas (NKL)
2021-2022: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2022-2023: Mažeikių M Basket (NKL)
2023-2024: Palangos Olimpas (NKL)
2024-2025: Mažeikių M Basket-Delamode (LKL)
2025-2026: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
2026-2027: Alytaus Patriotai (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:17 | 46.8% 22/47 | 25% 5/20 | 60% 9/15 | 3.6 0.8/2.8 | 4 | 0.6 | 2.2 | 0 | 0 | 3.4 | 3.2 | 13.6 | 10.8 | 5 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:33 | 49.5% 102/206 | 36% 54/150 | 57.6% 49/85 | 3.1 0.8/2.3 | 3.8 | 0.7 | 1.8 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2 | 9 | 8.5 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:23 | 53.1% 156/294 | 36.1% 43/119 | 71.6% 73/102 | 2.8 0.3/2.5 | 4.9 | 0.6 | 2.3 | 0 | 0 | 2.8 | 2.8 | 9.7 | 11.1 | 53 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:01 | 53.2% 91/171 | 29.1% 34/117 | 61.8% 42/68 | 1.9 0.4/1.5 | 3 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.7 | 2.1 | 7.6 | 6.2 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:30 | 57.5% 127/221 | 36.6% 49/134 | 57.6% 49/85 | 3.2 0.7/2.5 | 4.3 | 1.1 | 2.7 | 0.1 | 0.4 | 2.9 | 3.1 | 10.7 | 11.4 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:44 | 50% 41/82 | 45.8% 11/24 | 64.7% 11/17 | 2.1 0.3/1.8 | 4.6 | 1.6 | 4.1 | 0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 11.5 | 9.8 | 11 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:07 | 47% 71/151 | 33.3% 23/69 | 71.4% 40/56 | 1.6 0.2/1.4 | 2.3 | 0.9 | 1.7 | 0 | 0.3 | 2.2 | 1.6 | 6.1 | 4.9 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:59 | 46.7% 91/195 | 31.9% 30/94 | 76.1% 54/71 | 2 0.3/1.7 | 4 | 0.5 | 2.5 | 0.1 | 0.3 | 1.7 | 1.5 | 6.4 | 6.4 | 51 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-07 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 64-106 | 20 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 3 | 6 | -3 | |
| 04-03 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 94-82 | 28 | 50% 4/8 | 100% 2/2 | 100% 7/7 | 1 0/1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 21 | 22 | |
| 04-01 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 105-98 | 16 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 7 | 3 | |
| 03-28 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 101-64 | 25 | 60% 3/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 8 | |
| 03-23 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 85-72 | 24 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 9 | 8 | |
| 03-20 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 87-92 | 30 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 50% 4/8 | 4 2/2 | 10 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 11 | 21 | |
| 03-14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 90-85 | 19 | 0% 0/2 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | -1 | |
| 03-12 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 77-88 | 21 | 25% 1/4 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | 2 | |
| 03-07 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 94-98 | 20 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 9 | |
| 03-05 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 69-63 | 27 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 19 | |
| 03-03 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 79-87 | 25 | 33.3% 2/6 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 12 | 11 | |
| 02-21 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 102-90 | 22 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | 16 | |
| 02-19 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 85-89 | 23 | 50% 4/8 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 2 | |
| 02-14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 111-87 | 18 | - 0/0 | 40% 2/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 0 | |
| 02-07 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 74-71 | 9 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -3 | |
| 02-05 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 84-95 | 35 | 83.3% 5/6 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 14 | 0 | 6 | 0 | 0 | 5 | 5 | 16 | 27 | |
| 01-31 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 84-83 | 27 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -4 | |
| 01-29 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 120-82 | 24 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 100% 4/4 | 5 0/5 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 18 | 26 | |
| 01-27 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 71-88 | 23 | 75% 3/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 0/5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 11 | |
| 01-24 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 84-82 | 22 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 2 | |
| 01-22 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 92-86 | 19 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | -1 | |
| 01-17 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 75-80 | 24 | 80% 4/5 | 16.7% 1/6 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 8 | |
| 01-15 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 83-81 | 23 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 10 | 6 | |
| 01-10 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 54-72 | 17 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | -4 | |
| 01-08 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-58 | 26 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 6 0/6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 7 | |
| 01-04 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 70-84 | 24 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 5 | |
| 12-20 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 81-60 | 28 | 50% 5/10 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 2/4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | 9 | |
| 12-18 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-76 | 27 | 80% 4/5 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 5 2/3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 20 | 24 | |
| 12-16 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 76-71 | 22 | 50% 2/4 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | 7 | |
| 12-13 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 104-74 | 24 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 3 3/0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 | 18 | |
| 11-29 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 74-88 | 22 | 37.5% 3/8 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 7 5/2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 21 | |
| 11-27 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-89 | 22 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 11 | |
| 11-22 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 94-91 | 21 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 10 | |
| 11-20 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 64-71 | 23 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | -3 | |
| 11-15 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-77 | 19 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 5 0/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 14 | |
| 11-13 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 78-87 | 5 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 11-08 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 68-71 | 25 | 28.6% 2/7 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 6 1/5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 4 | |
| 11-06 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 62-69 | 22 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
| 10-30 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 83-66 | 25 | 100% 3/3 | 0% 0/4 | 25% 1/4 | 4 0/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 7 | 11 | |
| 10-25 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 70-76 | 27 | 100% 4/4 | 100% 2/2 | 50% 2/4 | 4 1/3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 16 | 18 | |
| 10-23 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 98-53 | 23 | 16.7% 1/6 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | -11 | |
| 10-18 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 68-76 | 32 | 50% 4/8 | 0% 0/1 | 40% 4/10 | 5 2/3 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 8 | 12 | 13 | |
| 10-16 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 65-81 | 24 | 57.1% 4/7 | 40% 2/5 | - 0/0 | 5 2/3 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | 13 | |
| 10-11 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 89-69 | 34 | 37.5% 3/8 | 60% 3/5 | 57.1% 4/7 | 3 1/2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 19 | 16 | |
| 10-04 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-73 | 19 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 8 1/7 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | 9 | |
| 10-02 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 94-93 | 28 | 33.3% 2/6 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:43 | 49.7% 72/145 | 35.9% 37/103 | 53.2% 33/62 | 3.5 0.9/2.6 | 3.6 | 0.7 | 2 | 0 | 0.3 | 2.8 | 2.1 | 9 | 8.6 | 32 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 22:21 | 41.9% 13/31 | 32.3% 10/31 | 83.3% 5/6 | 2.3 0.4/1.9 | 4.4 | 0.6 | 1.3 | 0 | 0.3 | 2.6 | 1.5 | 7.6 | 7.3 | 8 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:20 | 56.7% 17/30 | 43.8% 7/16 | 64.7% 11/17 | 2.2 0.7/1.5 | 3.8 | 0.8 | 1.7 | 0.2 | 0 | 4 | 2.2 | 11 | 9.8 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-13 | |
| Taškai | 28 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-11-29 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-06 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-06 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2026-02-05 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Joniškio Delikatesas | 2020-01-18 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-19 | |
| Minutės | 42 | Palangos Palanga | - | 2024-04-10 |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-10-22 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-10-22 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Joniškio Delikatesas | 2018-10-05 | |
| Tritaškių metė | 9 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-12-18 | |
| Baudų pataikė | 9 | Mažeikių M Basket | 2023-03-29 | |
| Baudų metė | 12 | Mažeikių M Basket | 2023-03-29 | |
| Pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2018-10-20 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2022-03-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Mažeikių M Basket | 2022-11-12 | |
| Gauti blokai | 3 | Joniškio Delikatesas | 2019-11-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.