| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:01 | 53.2% 91/171 | 29.1% 34/117 | 61.8% 42/68 | 1.9 0.4/1.5 | 3 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.7 | 2.1 | 7.6 | 6.2 | 43 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-22 | . | 19 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -5 |
| 04-21 | 26 | 71.4% 5/7 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 3 1/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | 15 | |
| 04-04 | 24 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | 14 | |
| 04-01 | 30 | 70% 7/10 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 1 0/1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | 13 | |
| 03-29 | 28 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 75% 9/12 | 4 1/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 16 | 20 | |
| 03-11 | 24 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 5 | 7 | 9 | |
| 03-09 | 21 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 11 | |
| 03-04 | 24 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 42.9% 3/7 | 2 0/2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 9 | |
| 02-25 | 30 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | |
| 02-23 | 26 | 66.7% 6/9 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 6 2/4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 19 | 18 |
2015-2016: Biržų Biržai (RKL)
2016-2017: Biržų Biržai (RKL)
2017-2018: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL) ir Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Vilkaviškio Perlas (NKL)
2021-2022: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2022-2023: Mažeikių M Basket (NKL)
2023-2024: Palangos Olimpas (NKL)
2024-2025: Mažeikių M Basket-Delamode (LKL)
2025-2026: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
2026-2027: Alytaus Patriotai (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:17 | 46.8% 22/47 | 25% 5/20 | 60% 9/15 | 3.6 0.8/2.8 | 4 | 0.6 | 2.2 | 0 | 0 | 3.4 | 3.2 | 13.6 | 10.8 | 5 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:33 | 49.5% 102/206 | 36% 54/150 | 57.6% 49/85 | 3.1 0.8/2.3 | 3.8 | 0.7 | 1.8 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2 | 9 | 8.5 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:23 | 53.1% 156/294 | 36.1% 43/119 | 71.6% 73/102 | 2.8 0.3/2.5 | 4.9 | 0.6 | 2.3 | 0 | 0 | 2.8 | 2.8 | 9.7 | 11.1 | 53 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:01 | 53.2% 91/171 | 29.1% 34/117 | 61.8% 42/68 | 1.9 0.4/1.5 | 3 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.7 | 2.1 | 7.6 | 6.2 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:30 | 57.5% 127/221 | 36.6% 49/134 | 57.6% 49/85 | 3.2 0.7/2.5 | 4.3 | 1.1 | 2.7 | 0.1 | 0.4 | 2.9 | 3.1 | 10.7 | 11.4 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:44 | 50% 41/82 | 45.8% 11/24 | 64.7% 11/17 | 2.1 0.3/1.8 | 4.6 | 1.6 | 4.1 | 0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 11.5 | 9.8 | 11 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:07 | 47% 71/151 | 33.3% 23/69 | 71.4% 40/56 | 1.6 0.2/1.4 | 2.3 | 0.9 | 1.7 | 0 | 0.3 | 2.2 | 1.6 | 6.1 | 4.9 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:59 | 46.7% 91/195 | 31.9% 30/94 | 76.1% 54/71 | 2 0.3/1.7 | 4 | 0.5 | 2.5 | 0.1 | 0.3 | 1.7 | 1.5 | 6.4 | 6.4 | 51 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-22 | Mažeikių M Basket | . | 65-69 | 19 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -5 |
| 04-21 | Mažeikių M Basket | 83-92 | 26 | 71.4% 5/7 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 3 1/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | 15 | |
| 04-04 | Mažeikių M Basket | 87-73 | 24 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | 14 | |
| 04-01 | Mažeikių M Basket | 73-79 | 30 | 70% 7/10 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 1 0/1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | 13 | |
| 03-29 | Mažeikių M Basket | 72-70 | 28 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 75% 9/12 | 4 1/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 16 | 20 | |
| 03-11 | Mažeikių M Basket | 70-60 | 24 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 5 | 7 | 9 | |
| 03-09 | Mažeikių M Basket | 89-74 | 21 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 11 | |
| 03-04 | Mažeikių M Basket | 83-67 | 24 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 42.9% 3/7 | 2 0/2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 9 | |
| 02-25 | Mažeikių M Basket | 71-62 | 30 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | |
| 02-23 | Mažeikių M Basket | 99-95 | 26 | 66.7% 6/9 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 6 2/4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 19 | 18 | |
| 02-18 | Mažeikių M Basket | 63-88 | 24 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 2 0/2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 11 | 13 | |
| 02-16 | Mažeikių M Basket | 67-71 | 20 | 14.3% 1/7 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
| 02-11 | Mažeikių M Basket | 71-67 | 24 | 100% 3/3 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 6 | |
| 02-09 | Mažeikių M Basket | 64-83 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 10 | |
| 02-02 | Mažeikių M Basket | 72-71 | 17 | 66.7% 2/3 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 14 | 12 | |
| 01-28 | Mažeikių M Basket | 71-88 | 21 | 55.6% 5/9 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | 14 | |
| 01-26 | Mažeikių M Basket | 74-69 | 13 | 75% 3/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | |
| 01-14 | Mažeikių M Basket | 62-90 | 17 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 4 | |
| 01-12 | Mažeikių M Basket | 76-67 | 15 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 10 | |
| 01-10 | Mažeikių M Basket | 86-84 | 10 | - 0/0 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 | |
| 01-07 | Mažeikių M Basket | 63-77 | 13 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 8 | 8 | |
| 01-05 | Mažeikių M Basket | 75-66 | 22 | 66.7% 2/3 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 13 | |
| 12-17 | Mažeikių M Basket | 84-89 | 25 | 100% 6/6 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 19 | 15 | |
| 12-15 | Mažeikių M Basket | 63-74 | 12 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 12-07 | Mažeikių M Basket | 61-78 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -3 | |
| 12-03 | Mažeikių M Basket | 71-81 | 20 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 83.3% 5/6 | 4 2/2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 13 | 19 | |
| 12-01 | Mažeikių M Basket | 82-64 | 18 | 80% 4/5 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | |
| 11-29 | Mažeikių M Basket | 82-74 | 17 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -5 | |
| 11-26 | Mažeikių M Basket | 72-61 | 26 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 | 3 | |
| 11-24 | Mažeikių M Basket | 75-80 | 24 | 75% 3/4 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | 6 | |
| 11-19 | Mažeikių M Basket | 84-77 | 9 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | -5 | |
| 11-17 | Mažeikių M Basket | 84-73 | 26 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 6 | 12 | |
| 11-12 | Mažeikių M Basket | 79-72 | 22 | 0% 0/1 | 0% 0/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -12 | |
| 11-10 | Mažeikių M Basket | 85-69 | 22 | 0% 0/5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | -4 | |
| 11-05 | Mažeikių M Basket | 86-82 | 35 | 33.3% 3/9 | 33.3% 2/6 | 75% 3/4 | 5 3/2 | 8 | 2 | 6 | 0 | 0 | 4 | 7 | 15 | 16 | |
| 11-03 | Mažeikių M Basket | 89-62 | 29 | 33.3% 2/6 | 0% 0/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | -6 | |
| 10-29 | Mažeikių M Basket | 88-77 | 21 | 70% 7/10 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 14 | 13 | |
| 10-27 | Mažeikių M Basket | 86-52 | 22 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 2 | |
| 10-20 | Mažeikių M Basket | 85-73 | 23 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 5 | |
| 10-15 | Mažeikių M Basket | 65-89 | 6 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |
| 10-13 | Mažeikių M Basket | 83-76 | 18 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | |
| 10-08 | Mažeikių M Basket | 75-65 | 16 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4 | |
| 10-06 | Mažeikių M Basket | 91-71 | 14 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 19:26 | 50% 41/82 | 25.7% 19/74 | 76% 19/25 | 1.8 0.5/1.3 | 2.3 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.6 | 1.5 | 6.1 | 3.9 | 26 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 22:25 | 53.6% 30/56 | 36.1% 13/36 | 45.8% 11/24 | 2.2 0.3/1.8 | 4.2 | 0.8 | 2 | 0.1 | 0.3 | 2.7 | 2.8 | 9.2 | 9.1 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 25:57 | 60.6% 20/33 | 28.6% 2/7 | 63.2% 12/19 | 2.2 0.4/1.8 | 3.8 | 1.2 | 2.4 | 0 | 0 | 3.6 | 3.6 | 11.6 | 11.4 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-13 | |
| Taškai | 28 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-11-29 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-06 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-06 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2026-02-05 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Joniškio Delikatesas | 2020-01-18 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-19 | |
| Minutės | 42 | Palangos Palanga | - | 2024-04-10 |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-10-22 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-10-22 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Joniškio Delikatesas | 2018-10-05 | |
| Tritaškių metė | 9 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-12-18 | |
| Baudų pataikė | 9 | Mažeikių M Basket | 2023-03-29 | |
| Baudų metė | 12 | Mažeikių M Basket | 2023-03-29 | |
| Pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2018-10-20 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2022-03-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Mažeikių M Basket | 2022-11-12 | |
| Gauti blokai | 3 | Joniškio Delikatesas | 2019-11-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.