Skip to main content

URBO-NKL

Šarūnas Valunta

Šarūnas
Valunta

STATISTIKA / 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:3057.5%
127/221
36.6%
49/134
57.6%
49/85
3.2
0.7/2.5
4.31.12.70.10.42.93.110.711.442 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-26 13100%
1/1
0%
0/1
100%
2/2
0
0/0
011002243
03-23 2466.7%
2/3
0%
0/3
-
0/0
0
0/0
320003345
03-20 3660%
3/5
33.3%
1/3
50%
2/4
2
2/0
3230152115
03-17 17-
0/0
100%
2/2
-
0/0
0
0/0
301003166
03-12 21100%
1/1
0%
0/6
-
0/0
5
0/5
502003021
03-10 2825%
1/4
100%
2/2
50%
1/2
1
0/1
207002291
03-05 3175%
3/4
66.7%
2/3
77.8%
7/9
4
0/4
213103101927
03-03 2857.1%
4/7
50%
2/4
-
0/0
8
4/4
40101331419
02-24 2366.7%
2/3
40%
2/5
0%
0/2
2
0/2
50200241011
02-19 2475%
3/4
100%
1/1
-
0/0
1
0/1
3120033911
APIE

2015-2016: Biržų Biržai (RKL)
2016-2017: Biržų Biržai (RKL)
2017-2018: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL) ir Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Vilkaviškio Perlas (NKL)
2021-2022: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2022-2023: Mažeikių M Basket (NKL)
2023-2024: Palangos Olimpas (NKL)
2024-2025: Mažeikių M Basket-Delamode (LKL)
2025-2026: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

2026-2027: Alytaus Patriotai (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:1746.8%
22/47
25%
5/20
60%
9/15
3.6
0.8/2.8
40.62.2003.43.213.610.8 5 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:3349.5%
102/206
36%
54/150
57.6%
49/85
3.1
0.8/2.3
3.80.71.800.22.9298.5 46 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2353.1%
156/294
36.1%
43/119
71.6%
73/102
2.8
0.3/2.5
4.90.62.3002.82.89.711.1 53 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:0153.2%
91/171
29.1%
34/117
61.8%
42/68
1.9
0.4/1.5
312.10.10.22.72.17.66.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:3057.5%
127/221
36.6%
49/134
57.6%
49/85
3.2
0.7/2.5
4.31.12.70.10.42.93.110.711.4 42 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:4450%
41/82
45.8%
11/24
64.7%
11/17
2.1
0.3/1.8
4.61.64.100.52.52.511.59.8 11 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:0747%
71/151
33.3%
23/69
71.4%
40/56
1.6
0.2/1.4
2.30.91.700.32.21.66.14.9 41 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:5946.7%
91/195
31.9%
30/94
76.1%
54/71
2
0.3/1.7
40.52.50.10.31.71.56.46.4 51 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 21/22
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-26 Vilkaviškio Perlas Go 77-7513100%
1/1
0%
0/1
100%
2/2
0
0/0
011002243
03-23 Vilkaviškio Perlas Go 85-932466.7%
2/3
0%
0/3
-
0/0
0
0/0
320003345
03-20 Vilkaviškio Perlas Go 124-1133660%
3/5
33.3%
1/3
50%
2/4
2
2/0
3230152115
03-17 Vilkaviškio Perlas Go 105-9317-
0/0
100%
2/2
-
0/0
0
0/0
301003166
03-12 Vilkaviškio Perlas Go 120-8721100%
1/1
0%
0/6
-
0/0
5
0/5
502003021
03-10 Vilkaviškio Perlas Go 65-582825%
1/4
100%
2/2
50%
1/2
1
0/1
207002291
03-05 Vilkaviškio Perlas Go 77-823175%
3/4
66.7%
2/3
77.8%
7/9
4
0/4
213103101927
03-03 Vilkaviškio Perlas Go 97-782857.1%
4/7
50%
2/4
-
0/0
8
4/4
40101331419
02-24 Vilkaviškio Perlas Go 88-992366.7%
2/3
40%
2/5
0%
0/2
2
0/2
50200241011
02-19 Vilkaviškio Perlas Go 94-762475%
3/4
100%
1/1
-
0/0
1
0/1
3120033911
02-17 Vilkaviškio Perlas Go 84-802740%
2/5
33.3%
1/3
-
0/0
2
2/0
521011179
02-12 Vilkaviškio Perlas Go 94-853250%
3/6
100%
1/1
66.7%
4/6
4
2/2
31300351315
02-10 Vilkaviškio Perlas Go 101-1152050%
2/4
33.3%
1/3
-
0/0
0
0/0
611012177
02-03 Vilkaviškio Perlas Go 79-752633.3%
1/3
33.3%
2/6
-
0/0
2
0/2
424014283
01-29 Vilkaviškio Perlas Go 88-782116.7%
1/6
50%
1/2
0%
0/2
4
0/4
21500225-1
01-27 Vilkaviškio Perlas Go 99-1043157.1%
4/7
25%
1/4
100%
1/1
5
2/3
42401451213
01-15 Vilkaviškio Perlas Go 97-1012675%
3/4
-
0/0
50%
2/4
1
0/1
7241054811
01-13 Vilkaviškio Perlas Go 104-762180%
4/5
25%
1/4
-
0/0
10
2/8
71200101122
01-08 Vilkaviškio Perlas Go 89-6921100%
2/2
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
5120023713
01-06 Vilkaviškio Perlas Go 98-712360%
3/5
50%
1/2
-
0/0
2
1/1
4010032910
12-23 Vilkaviškio Perlas Go 96-1133457.1%
4/7
66.7%
4/6
66.7%
2/3
5
1/4
81401352227
12-21 Vilkaviškio Perlas Go 69-763160%
6/10
25%
1/4
40%
2/5
4
0/4
60510361716
12-16 Vilkaviškio Perlas Go 92-1063225%
1/4
33.3%
2/6
-
0/0
3
0/3
422103086
12-11 Vilkaviškio Perlas Go 76-792162.5%
5/8
0%
0/3
-
0/0
0
0/0
2040011102
12-09 Vilkaviškio Perlas Go 63-782637.5%
3/8
0%
0/4
-
0/0
1
0/1
30301326-4
12-04 Vilkaviškio Perlas Go 86-1072225%
1/4
25%
2/8
100%
2/2
7
3/4
64400231015
12-02 Vilkaviškio Perlas Go 96-903357.1%
4/7
50%
3/6
100%
2/2
3
2/1
92201431923
11-27 Vilkaviškio Perlas Go 99-1042675%
3/4
100%
1/1
-
0/0
4
0/4
6020041913
11-19 Vilkaviškio Perlas Go 102-963075%
6/8
33.3%
2/6
66.7%
2/3
1
0/1
73220562025
11-18 Vilkaviškio Perlas Go 86-732440%
2/5
100%
1/1
50%
1/2
0
0/0
501002389
11-13 Vilkaviškio Perlas Go 81-1053772.7%
8/11
66.7%
2/3
85.7%
6/7
4
1/3
101201452836
11-11 Vilkaviškio Perlas Go 88-962757.1%
4/7
50%
1/2
50%
4/8
7
0/7
51601451514
11-06 Vilkaviškio Perlas Go 89-953870%
7/10
40%
2/5
100%
1/1
12
1/11
74600242134
11-04 Vilkaviškio Perlas Go 67-502572.7%
8/11
0%
0/3
16.7%
1/6
10
4/6
12400251718
10-30 Vilkaviškio Perlas Go 93-921825%
1/4
25%
1/4
0%
0/2
3
0/3
301012352
10-28 Vilkaviškio Perlas Go 112-911050%
2/4
0%
0/2
50%
1/2
1
0/1
302003251
10-21 Vilkaviškio Perlas Go 86-973155.6%
5/9
0%
0/3
100%
4/4
2
0/2
43401441411
10-16 Vilkaviškio Perlas Go 91-7818100%
4/4
100%
2/2
-
0/0
2
1/1
20200341417
10-14 Vilkaviškio Perlas Go 66-842440%
2/5
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
325022644
10-09 Vilkaviškio Perlas Go 109-1011825%
1/4
100%
2/2
50%
1/2
2
0/2
210003299
10-07 Vilkaviškio Perlas Go 95-872060%
3/5
25%
1/4
-
0/0
4
1/3
412003199
10-02 Vilkaviškio Perlas Go 88-771466.7%
2/3
-
0/0
25%
1/4
3
1/2
203004352
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas25:2859.5%
94/158
35.3%
30/85
56.1%
32/57
3.7
0.7/3
4.81.22.90.20.333.211.913.326 »
Reguliarusis sezonas – II etapas26:2850%
27/54
40%
16/40
59.1%
13/22
3.2
0.8/2.3
3.80.92.90.10.42.73.29.69.712 »
Atkrintamosios varžybos22:4766.7%
6/9
33.3%
3/9
66.7%
4/6
0.5
0.5/0
2.31.31.300.33.326.34.84 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Vilkaviškio Perlas Go 2021-11-13
Taškai28 Vilkaviškio Perlas Go 2021-11-13
Atkovoti kamuoliai puolime5 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2025-11-29
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Vilkaviškio Perlas Go 2021-11-06
Atkovoti kamuoliai12 Vilkaviškio Perlas Go 2021-11-06
Rezultatyvūs perdavimai14 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2026-02-05
Perimti kamuoliai5 Joniškio Delikatesas 2020-01-18
Blokuoti metimai2 Vilkaviškio Perlas Go 2021-11-19
Minutės42 Palangos Palanga -2024-04-10
Dvitaškių pataikė8 Vilkaviškio Perlas Go 2020-10-22
Dvitaškių metė14 Vilkaviškio Perlas Go 2020-10-22
Tritaškių pataikė4 Joniškio Delikatesas 2018-10-05
Tritaškių metė9 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2025-12-18
Baudų pataikė9 Mažeikių M Basket 2023-03-29
Baudų metė12 Mažeikių M Basket 2023-03-29
Pražangos5 Joniškio Delikatesas 2018-10-20
Išprovokuotas pražangos10 Vilkaviškio Perlas Go 2022-03-05
Prarasti kamuoliai8 Mažeikių M Basket 2022-11-12
Gauti blokai3 Joniškio Delikatesas 2019-11-30
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2021/2022 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.