| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:44 | 50% 41/82 | 45.8% 11/24 | 64.7% 11/17 | 2.1 0.3/1.8 | 4.6 | 1.6 | 4.1 | 0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 11.5 | 9.8 | 11 » |
2015-2016: Biržų Biržai (RKL)
2016-2017: Biržų Biržai (RKL)
2017-2018: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL) ir Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Vilkaviškio Perlas (NKL)
2021-2022: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2022-2023: Mažeikių M Basket (NKL)
2023-2024: Palangos Olimpas (NKL)
2024-2025: Mažeikių M Basket-Delamode (LKL)
2025-2026: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
2026-2027: Alytaus Patriotai (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:17 | 46.8% 22/47 | 25% 5/20 | 60% 9/15 | 3.6 0.8/2.8 | 4 | 0.6 | 2.2 | 0 | 0 | 3.4 | 3.2 | 13.6 | 10.8 | 5 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:33 | 49.5% 102/206 | 36% 54/150 | 57.6% 49/85 | 3.1 0.8/2.3 | 3.8 | 0.7 | 1.8 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2 | 9 | 8.5 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:23 | 53.1% 156/294 | 36.1% 43/119 | 71.6% 73/102 | 2.8 0.3/2.5 | 4.9 | 0.6 | 2.3 | 0 | 0 | 2.8 | 2.8 | 9.7 | 11.1 | 53 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:01 | 53.2% 91/171 | 29.1% 34/117 | 61.8% 42/68 | 1.9 0.4/1.5 | 3 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.7 | 2.1 | 7.6 | 6.2 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:30 | 57.5% 127/221 | 36.6% 49/134 | 57.6% 49/85 | 3.2 0.7/2.5 | 4.3 | 1.1 | 2.7 | 0.1 | 0.4 | 2.9 | 3.1 | 10.7 | 11.4 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:44 | 50% 41/82 | 45.8% 11/24 | 64.7% 11/17 | 2.1 0.3/1.8 | 4.6 | 1.6 | 4.1 | 0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 11.5 | 9.8 | 11 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:07 | 47% 71/151 | 33.3% 23/69 | 71.4% 40/56 | 1.6 0.2/1.4 | 2.3 | 0.9 | 1.7 | 0 | 0.3 | 2.2 | 1.6 | 6.1 | 4.9 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:59 | 46.7% 91/195 | 31.9% 30/94 | 76.1% 54/71 | 2 0.3/1.7 | 4 | 0.5 | 2.5 | 0.1 | 0.3 | 1.7 | 1.5 | 6.4 | 6.4 | 51 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-76 | 23 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 16 | |
| 12-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-74 | 22 | 66.7% 4/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 8 | 8 | |
| 12-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-64 | 22 | 40% 2/5 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 3 | |
| 11-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-98 | 24 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | 12 | |
| 11-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-80 | 30 | 60% 6/10 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 3 1/2 | 9 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 | 4 | 17 | 17 | |
| 11-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 97-75 | 27 | 55.6% 5/9 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 13 | |
| 11-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 97-104 | 34 | 50% 6/12 | 0% 0/2 | 60% 3/5 | 1 1/0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | 11 | |
| 10-31 | Vilkaviškio Perlas Go | 91-70 | 21 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 9 | |
| 10-24 | Vilkaviškio Perlas Go | 74-71 | 33 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 2 | |
| 10-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 67-72 | 35 | 57.1% 8/14 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 2 | 2 | 7 | 0 | 3 | 2 | 4 | 19 | 10 | |
| 10-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-79 | 29 | 14.3% 1/7 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 0 0/0 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 | 8 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 27:44 | 50% 41/82 | 45.8% 11/24 | 64.7% 11/17 | 2.1 0.3/1.8 | 4.6 | 1.6 | 4.1 | 0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 11.5 | 9.8 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-13 | |
| Taškai | 28 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-11-29 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-06 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-06 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2026-02-05 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Joniškio Delikatesas | 2020-01-18 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-11-19 | |
| Minutės | 42 | Palangos Palanga | - | 2024-04-10 |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-10-22 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-10-22 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Joniškio Delikatesas | 2018-10-05 | |
| Tritaškių metė | 9 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-12-18 | |
| Baudų pataikė | 9 | Mažeikių M Basket | 2023-03-29 | |
| Baudų metė | 12 | Mažeikių M Basket | 2023-03-29 | |
| Pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2018-10-20 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2022-03-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Mažeikių M Basket | 2022-11-12 | |
| Gauti blokai | 3 | Joniškio Delikatesas | 2019-11-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.