| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:37 | 55.5% 146/263 | 28.9% 43/149 | 69.6% 126/181 | 6.9 1.7/5.2 | 2.5 | 1.5 | 3.5 | 0.1 | 0.6 | 3.6 | 4.8 | 14 | 15 | 39 » |
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Vilniaus Perlas (NKL)
2020-2021: Prienų CBet (LKL)
2021-2022: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2022-2023: Kasereso Patrimonio de la Humanidad (Ispanijos 2-oji lyga), vasarį perėjo į Meliljos Melilla (Ispanijos 2-oji lyga)
2023-2024: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Vienos Vienna (Austrija)
2026-2027: Šiaulių Šiauliai (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:37 | 55.5% 146/263 | 28.9% 43/149 | 69.6% 126/181 | 6.9 1.7/5.2 | 2.5 | 1.5 | 3.5 | 0.1 | 0.6 | 3.6 | 4.8 | 14 | 15 | 39 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:13 | 52.9% 144/272 | 32.9% 55/167 | 75.7% 103/136 | 4.8 1.2/3.5 | 1.8 | 1.2 | 2.2 | 0.1 | 0.6 | 3.1 | 2.9 | 12.4 | 11.1 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:47 | 54.7% 29/53 | 30% 6/20 | 70.7% 29/41 | 3.9 1.2/2.7 | 2 | 1.4 | 2.1 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2.2 | 7 | 7.9 | 15 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-12 | Vilniaus Rytas-2 | 102-97 | 35 | 37.5% 3/8 | 80% 4/5 | 75% 3/4 | 6 0/6 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 | 4 | 6 | 21 | 15 | |
| 03-07 | Vilniaus Rytas-2 | 101-71 | 32 | 63.6% 7/11 | 25% 1/4 | 20% 1/5 | 9 2/7 | 5 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 | 8 | 18 | 24 | |
| 03-05 | Vilniaus Rytas-2 | 82-90 | 31 | 55.6% 5/9 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 3 0/3 | 2 | 1 | 5 | 0 | 2 | 5 | 6 | 13 | 5 | |
| 02-29 | Vilniaus Rytas-2 | 88-78 | 38 | 45.5% 5/11 | 0% 0/2 | 37.5% 3/8 | 5 3/2 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 4 | 8 | 13 | 8 | |
| 02-27 | Vilniaus Rytas-2 | 110-79 | 35 | 29.4% 5/17 | 0% 0/3 | 85.7% 12/14 | 10 1/9 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 | 4 | 9 | 22 | 17 | |
| 02-22 | Vilniaus Rytas-2 | 67-95 | 30 | 88.9% 8/9 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 6 2/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 19 | 21 | |
| 02-20 | Vilniaus Rytas-2 | 81-72 | 36 | 80% 4/5 | 50% 2/4 | 66.7% 4/6 | 8 0/8 | 4 | 2 | 9 | 1 | 1 | 5 | 7 | 18 | 20 | |
| 02-15 | Vilniaus Rytas-2 | 82-95 | 32 | 50% 7/14 | 37.5% 3/8 | 90% 9/10 | 13 8/5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 9 | 32 | 41 | |
| 02-13 | Vilniaus Rytas-2 | 88-72 | 35 | 53.3% 8/15 | 20% 1/5 | 75% 6/8 | 8 1/7 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2 | 4 | 11 | 25 | 24 | |
| 02-01 | Vilniaus Rytas-2 | 90-63 | 25 | 50% 4/8 | 0% 0/5 | 100% 4/4 | 7 1/6 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 5 | 6 | 12 | 6 | |
| 01-30 | Vilniaus Rytas-2 | 96-113 | 18 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | -7 | |
| 01-16 | Vilniaus Rytas-2 | 76-56 | 33 | 42.9% 3/7 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 12 1/11 | 5 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | 19 | |
| 01-14 | Vilniaus Rytas-2 | 93-100 | 30 | 14.3% 1/7 | 66.7% 2/3 | 81.8% 9/11 | 8 2/6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 17 | 21 | |
| 01-11 | Vilniaus Rytas-2 | 70-66 | 31 | - 0/0 | 50% 2/4 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 6 | 10 | 14 | |
| 01-09 | Vilniaus Rytas-2 | 98-79 | 26 | 62.5% 5/8 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 5 5/0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 | 17 | |
| 01-04 | Vilniaus Rytas-2 | 95-80 | 25 | 80% 4/5 | 0% 0/3 | 100% 4/4 | 8 2/6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 12 | 16 | |
| 12-22 | Vilniaus Rytas-2 | 106-81 | 26 | 80% 8/10 | 0% 0/3 | 33.3% 1/3 | 7 1/6 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 | 20 | |
| 12-19 | Vilniaus Rytas-2 | 82-98 | 35 | 70% 7/10 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 10 4/6 | 2 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 | 6 | 22 | 23 | |
| 12-14 | Vilniaus Rytas-2 | 85-76 | 30 | 70% 7/10 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 9 4/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 18 | 26 | |
| 12-12 | Vilniaus Rytas-2 | 108-99 | 13 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 4 | |
| 12-07 | Vilniaus Rytas-2 | 88-86 | 19 | - 0/0 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 3 2/1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | |
| 12-06 | Vilniaus Rytas-2 | 99-83 | 25 | 75% 6/8 | 0% 0/3 | 60% 3/5 | 6 1/5 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 6 | 15 | 16 | |
| 11-30 | Vilniaus Rytas-2 | 95-97 | 35 | 50% 3/6 | 25% 1/4 | 45.5% 5/11 | 5 1/4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 14 | 12 | |
| 11-28 | Vilniaus Rytas-2 | 94-85 | 27 | 25% 1/4 | 16.7% 1/6 | 83.3% 5/6 | 12 3/9 | 5 | 3 | 6 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | 15 | |
| 11-23 | Vilniaus Rytas-2 | 73-80 | 36 | 66.7% 4/6 | 33.3% 3/9 | 100% 4/4 | 13 1/12 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 21 | 31 | |
| 11-21 | Vilniaus Rytas-2 | 98-78 | 33 | 66.7% 6/9 | 20% 1/5 | 66.7% 4/6 | 11 3/8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 7 | 19 | 25 | |
| 11-16 | Vilniaus Rytas-2 | 86-96 | 29 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 7 3/4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 13 | |
| 11-14 | Vilniaus Rytas-2 | 83-85 | 30 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | 62.5% 5/8 | 11 2/9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 7 | 18 | |
| 11-09 | Vilniaus Rytas-2 | 83-106 | 18 | - 0/0 | 100% 3/3 | 80% 8/10 | 0 0/0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 5 | 17 | 13 | |
| 11-07 | Vilniaus Rytas-2 | 108-81 | 20 | 85.7% 6/7 | 20% 1/5 | 100% 3/3 | 4 2/2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 18 | 15 | |
| 11-02 | Vilniaus Rytas-2 | 73-81 | 19 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 6 2/4 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 9 | |
| 10-25 | Vilniaus Rytas-2 | 100-81 | 10 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -2 | |
| 10-24 | Vilniaus Rytas-2 | 68-78 | 20 | 25% 1/4 | 0% 0/3 | 83.3% 5/6 | 4 1/3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 | 4 | |
| 10-19 | Vilniaus Rytas-2 | 73-80 | 17 | 0% 0/2 | 0% 0/5 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | |
| 10-17 | Vilniaus Rytas-2 | 84-99 | 28 | 55.6% 5/9 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 8 0/8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 17 | 26 | |
| 10-13 | Vilniaus Rytas-2 | 77-71 | 24 | 63.6% 7/11 | 0% 0/3 | 40% 2/5 | 6 3/3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 16 | 10 | |
| 10-10 | Vilniaus Rytas-2 | 107-78 | 25 | 71.4% 5/7 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 9 1/8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 19 | 25 | |
| 10-05 | Vilniaus Rytas-2 | 108-93 | 21 | 100% 2/2 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 12 1/11 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | 21 | |
| 10-03 | Vilniaus Rytas-2 | 100-71 | 28 | 37.5% 3/8 | 0% 0/4 | 100% 1/1 | 5 0/5 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 7 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 26:31 | 57.2% 83/145 | 30.7% 31/101 | 69.6% 78/112 | 7.2 1.8/5.4 | 2.5 | 1.6 | 3 | 0.1 | 0.4 | 3.4 | 4.1 | 13 | 15.2 | 26 » |
| NKL | 18:05 | 75% 6/8 | 0% 0/3 | 60% 3/5 | 3.5 0.5/3 | 1 | 1 | 1.5 | 0 | 0.5 | 3.5 | 3 | 7.5 | 7 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 31:56 | 51.8% 57/110 | 26.7% 12/45 | 70.3% 45/64 | 6.8 1.6/5.2 | 3 | 1.2 | 5.1 | 0.1 | 1 | 4.2 | 6.8 | 17.7 | 15.8 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 41 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-15 | |
| Taškai | 39 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-02-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-11-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-03-01 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-02-01 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-10-17 | |
| Minutės | 43 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-02-01 | |
| Dvitaškių pataikė | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-03-09 | |
| Dvitaškių metė | 20 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-03-09 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-12-15 | |
| Tritaškių metė | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-11-10 | |
| Baudų pataikė | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-27 | |
| Baudų metė | 14 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-27 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-10-24 | |
| Išprovokuotas pražangos | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-20 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-27 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.