Skip to main content

URBO-NKL

Simas
Jarumbauskas

STATISTIKA / 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:1352.9%
144/272
32.9%
55/167
75.7%
103/136
4.8
1.2/3.5
1.81.22.20.10.63.12.912.411.145 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-17 3037.5%
3/8
33.3%
2/6
100%
2/2
8
4/4
40310411412
03-15 2850%
3/6
14.3%
1/7
75%
3/4
2
1/1
0121022124
03-13 Aštuntfinalis II2837.5%
3/8
16.7%
1/6
75%
3/4
2
1/1
1010044123
03-09 3665%
13/20
28.6%
2/7
100%
7/7
9
3/6
42501363939
03-08 3075%
6/8
28.6%
2/7
100%
2/2
11
2/9
21102442024
03-02 1214.3%
1/7
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
00002112-6
03-01 3040%
2/5
50%
2/4
100%
2/2
6
1/5
73400451220
02-26 2720%
1/5
14.3%
1/7
-
0/0
2
0/2
42202435-2
02-23 2516.7%
1/6
100%
3/3
100%
1/1
4
0/4
42400421211
02-22 2750%
4/8
0%
0/2
62.5%
5/8
3
1/2
1240135137
APIE

2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Vilniaus Perlas (NKL)
2020-2021: Prienų CBet (LKL)
2021-2022: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2022-2023: Kasereso Patrimonio de la Humanidad (Ispanijos 2-oji lyga), vasarį perėjo į Meliljos Melilla (Ispanijos 2-oji lyga)
2023-2024: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Vienos Vienna (Austrija)
2026-2027: Šiaulių Šiauliai (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:3755.5%
146/263
28.9%
43/149
69.6%
126/181
6.9
1.7/5.2
2.51.53.50.10.63.64.81415 39 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:1352.9%
144/272
32.9%
55/167
75.7%
103/136
4.8
1.2/3.5
1.81.22.20.10.63.12.912.411.1 45 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:4754.7%
29/53
30%
6/20
70.7%
29/41
3.9
1.2/2.7
21.42.100.22.92.277.9 15 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 18/19
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-17 Vilniaus Rytas-2 86-873037.5%
3/8
33.3%
2/6
100%
2/2
8
4/4
40310411412
03-15 Vilniaus Rytas-2 92-762850%
3/6
14.3%
1/7
75%
3/4
2
1/1
0121022124
03-13 Vilniaus Rytas-2 Aštuntfinalis II88-972837.5%
3/8
16.7%
1/6
75%
3/4
2
1/1
1010044123
03-09 Vilniaus Rytas-2 107-1043665%
13/20
28.6%
2/7
100%
7/7
9
3/6
42501363939
03-08 Vilniaus Rytas-2 70-773075%
6/8
28.6%
2/7
100%
2/2
11
2/9
21102442024
03-02 Vilniaus Rytas-2 88-561214.3%
1/7
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
00002112-6
03-01 Vilniaus Rytas-2 106-953040%
2/5
50%
2/4
100%
2/2
6
1/5
73400451220
02-26 Vilniaus Rytas-2 79-902720%
1/5
14.3%
1/7
-
0/0
2
0/2
42202435-2
02-23 Vilniaus Rytas-2 88-962516.7%
1/6
100%
3/3
100%
1/1
4
0/4
42400421211
02-22 Vilniaus Rytas-2 97-752750%
4/8
0%
0/2
62.5%
5/8
3
1/2
1240135137
02-15 Vilniaus Rytas-2 80-902836.4%
4/11
50%
1/2
50%
1/2
9
2/7
42401421211
02-13 Vilniaus Rytas-2 90-873081.8%
9/11
100%
4/4
90%
9/10
6
1/5
00601373939
02-05 Vilniaus Rytas-2 87-753357.1%
8/14
37.5%
3/8
100%
3/3
8
3/5
43202362831
02-03 Vilniaus Rytas-2 94-752857.1%
4/7
33.3%
3/9
50%
1/2
9
0/9
54102441823
02-01 Vilniaus Rytas-2 86-934363.6%
7/11
33.3%
2/6
50%
2/4
7
2/5
26300472227
01-26 Vilniaus Rytas-2 86-971333.3%
2/6
-
0/0
-
0/0
3
0/3
10200504-3
01-24 Vilniaus Rytas-2 74-852083.3%
5/6
40%
2/5
100%
1/1
5
2/3
20310521715
01-12 Vilniaus Rytas-2 64-972366.7%
2/3
0%
0/3
100%
2/2
9
4/5
103004267
01-11 Vilniaus Rytas-2 106-742025%
1/4
40%
2/5
-
0/0
7
3/4
4320245813
01-05 Vilniaus Rytas-2 83-782375%
3/4
40%
2/5
100%
7/7
7
2/5
20400351922
01-04 Vilniaus Rytas-2 76-881366.7%
2/3
60%
3/5
33.3%
1/3
3
1/2
30300321411
12-22 Vilniaus Rytas-2 84-812744.4%
4/9
0%
0/2
50%
3/6
8
2/6
0120023119
12-21 Vilniaus Rytas-2 65-58190%
0/3
16.7%
1/6
50%
1/2
5
1/4
01201434-3
12-15 Vilniaus Rytas-2 86-782237.5%
3/8
57.1%
4/7
60%
3/5
1
1/0
12101432112
12-14 Vilniaus Rytas-2 71-571566.7%
2/3
50%
1/2
71.4%
5/7
6
1/5
10200331213
12-08 Vilniaus Rytas-2 101-952633.3%
2/6
50%
1/2
75%
9/12
9
3/6
01100461619
12-07 Vilniaus Rytas-2 88-832166.7%
4/6
25%
1/4
50%
1/2
3
0/3
11101121210
12-01 Vilniaus Rytas-2 87-912366.7%
4/6
50%
1/2
100%
3/3
2
0/2
10301331410
11-30 Vilniaus Rytas-2 89-871450%
3/6
100%
2/2
100%
1/1
1
0/1
0321242139
11-25 Vilniaus Rytas-2 99-9612100%
4/4
0%
0/2
-
0/0
3
1/2
100003087
11-23 Vilniaus Rytas-2 81-859100%
1/1
0%
0/2
0%
0/1
4
1/3
002003321
11-17 Vilniaus Rytas-2 84-8580%
0/1
100%
1/1
-
0/0
0
0/0
101002131
11-16 Vilniaus Rytas-2 75-7420%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00000100-2
11-10 Vilniaus Rytas-2 68-732470%
7/10
20%
2/10
100%
3/3
4
2/2
35400242322
11-09 Vilniaus Rytas-2 77-86210%
0/4
0%
0/1
50%
3/6
6
1/5
324012433
11-03 Vilniaus Rytas-2 80-741875%
3/4
0%
0/2
50%
1/2
4
1/3
312011178
11-02 Vilniaus Rytas-2 61-81950%
1/2
0%
0/1
40%
2/5
2
0/2
002002340
10-27 Vilniaus Rytas-2 88-832450%
2/4
25%
1/4
100%
2/2
3
1/2
221013298
10-24 Vilniaus Rytas-2 99-1062366.7%
2/3
33.3%
1/3
100%
3/3
4
1/3
2020052108
10-20 Vilniaus Rytas-2 85-8217100%
3/3
0%
0/3
50%
1/2
5
1/4
215002276
10-19 Vilniaus Rytas-2 78-72150%
0/2
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
12200300-4
10-13 Vilniaus Rytas-2 82-682272.7%
8/11
66.7%
2/3
100%
2/2
7
2/5
12200232429
10-12 Vilniaus Rytas-2 76-842380%
4/5
0%
0/2
100%
5/5
5
1/4
01100341316
10-06 Vilniaus Rytas-2 79-621620%
1/5
-
0/0
100%
3/3
3
1/2
100011255
10-05 Vilniaus Rytas-2 69-942250%
2/4
33.3%
1/3
-
0/0
7
2/5
000014075
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas18:2152.3%
58/111
32.4%
22/68
68.9%
51/74
4.2
1.1/3
1.10.91.800.52.82.397.726 »
NKL23:5971.4%
10/14
26.7%
4/15
100%
10/10
5.5
2/3.5
2.52.54002.54.521222 »
Reguliarusis sezonas – II etapas27:4453.6%
67/125
38.5%
25/65
81%
34/42
5.9
1.2/4.7
2.91.92.90.113.63.917.416.914 »
Atkrintamosios varžybos28:4840.9%
9/22
21.1%
4/19
80%
8/10
4
2/2
1.70.320.703.32.312.76.33 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas41 Vilniaus Rytas-2 2020-02-15
Taškai39 Vilniaus Rytas-2 2019-02-13
Atkovoti kamuoliai puolime8 Vilniaus Rytas-2 2020-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje12 Vilniaus Rytas-2 2019-11-23
Atkovoti kamuoliai13 Vilniaus Rytas-2 2019-11-23
Rezultatyvūs perdavimai7 Vilniaus Rytas-2 2019-03-01
Perimti kamuoliai6 Vilniaus Rytas-2 2019-02-01
Blokuoti metimai2 Vilniaus Rytas-2 2019-10-17
Minutės43 Vilniaus Rytas-2 2019-02-01
Dvitaškių pataikė13 Vilniaus Rytas-2 2019-03-09
Dvitaškių metė20 Vilniaus Rytas-2 2019-03-09
Tritaškių pataikė4 Vilniaus Rytas-2 2018-12-15
Tritaškių metė10 Vilniaus Rytas-2 2018-11-10
Baudų pataikė12 Vilniaus Rytas-2 2020-02-27
Baudų metė14 Vilniaus Rytas-2 2020-02-27
Pražangos5 Vilniaus Rytas-2 2018-10-24
Išprovokuotas pražangos11 Vilniaus Rytas-2 2020-02-13
Prarasti kamuoliai9 Vilniaus Rytas-2 2020-02-20
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2020-02-27
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2018/2019 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.