| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:47 | 54.7% 29/53 | 30% 6/20 | 70.7% 29/41 | 3.9 1.2/2.7 | 2 | 1.4 | 2.1 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2.2 | 7 | 7.9 | 15 » |
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Vilniaus Perlas (NKL)
2020-2021: Prienų CBet (LKL)
2021-2022: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2022-2023: Kasereso Patrimonio de la Humanidad (Ispanijos 2-oji lyga), vasarį perėjo į Meliljos Melilla (Ispanijos 2-oji lyga)
2023-2024: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Vienos Vienna (Austrija)
2026-2027: Šiaulių Šiauliai (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:37 | 55.5% 146/263 | 28.9% 43/149 | 69.6% 126/181 | 6.9 1.7/5.2 | 2.5 | 1.5 | 3.5 | 0.1 | 0.6 | 3.6 | 4.8 | 14 | 15 | 39 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:13 | 52.9% 144/272 | 32.9% 55/167 | 75.7% 103/136 | 4.8 1.2/3.5 | 1.8 | 1.2 | 2.2 | 0.1 | 0.6 | 3.1 | 2.9 | 12.4 | 11.1 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:47 | 54.7% 29/53 | 30% 6/20 | 70.7% 29/41 | 3.9 1.2/2.7 | 2 | 1.4 | 2.1 | 0 | 0.2 | 2.9 | 2.2 | 7 | 7.9 | 15 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-20 | Vilniaus Rytas-2 | 94-80 | 6 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | |
| 03-17 | Vilniaus Rytas-2 | 70-84 | 22 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 7 | |
| 03-15 | Vilniaus Rytas-2 | 75-71 | 19 | 75% 3/4 | 0% 0/5 | - 0/0 | 5 1/4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
| 03-13 | Vilniaus Rytas-2 | 93-75 | 21 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 9 | |
| 03-09 | Vilniaus Rytas-2 | 95-101 | 27 | 60% 3/5 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 5 3/2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 14 | 17 | |
| 03-03 | Vilniaus Rytas-2 | 98-78 | 27 | 0% 0/2 | - 0/0 | 87.5% 7/8 | 7 2/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 7 | 11 | |
| 03-02 | Vilniaus Rytas-2 | 73-70 | 15 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 4 1/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | 0 | |
| 02-24 | Vilniaus Rytas-2 | 63-93 | 18 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 7 2/5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 11 | |
| 02-23 | Vilniaus Rytas-2 | 93-71 | 18 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 3 1/2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 8 | |
| 02-09 | Vilniaus Rytas-2 | 69-79 | 14 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 10 | |
| 02-03 | Vilniaus Rytas-2 | 79-83 | 29 | 100% 4/4 | 25% 1/4 | 77.8% 7/9 | 5 1/4 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 | 4 | 6 | 18 | 23 | |
| 02-02 | Vilniaus Rytas-2 | 81-69 | 23 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | |
| 01-28 | Vilniaus Rytas-2 | 95-69 | 14 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | |
| 01-26 | Vilniaus Rytas-2 | 69-75 | 15 | 50% 2/4 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 2/3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 6 | 7 | 13 | |
| 01-04 | Vilniaus Rytas-2 | 84-60 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 19:21 | 47.2% 17/36 | 41.7% 5/12 | 72.2% 26/36 | 4.4 1.5/2.9 | 2 | 1.5 | 1.8 | 0 | 0.3 | 3 | 2.6 | 6.8 | 9 | 11 » |
| Atkrintamosios varžybos | 17:14 | 70.6% 12/17 | 12.5% 1/8 | 60% 3/5 | 2.5 0.5/2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2.5 | 1 | 7.5 | 5 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 41 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-15 | |
| Taškai | 39 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-02-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-11-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-03-01 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-02-01 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-10-17 | |
| Minutės | 43 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-02-01 | |
| Dvitaškių pataikė | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-03-09 | |
| Dvitaškių metė | 20 | Vilniaus Rytas-2 | 2019-03-09 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-12-15 | |
| Tritaškių metė | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-11-10 | |
| Baudų pataikė | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-27 | |
| Baudų metė | 14 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-27 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-10-24 | |
| Išprovokuotas pražangos | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-20 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-27 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.