Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:38 | 47.9% 34/71 | 39.5% 15/38 | 78.1% 25/32 | 3.8 1.4/2.4 | 0.6 | 0.3 | 1 | 0.1 | 0.2 | 1.7 | 1.2 | 6.6 | 6.5 | 21 » |
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL) Vilniaus Lietuvos rytas-2 (RKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:33 | 53.8% 93/173 | 41.7% 30/72 | 77.6% 52/67 | 4 1.5/2.5 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 10.3 | 10.2 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:38 | 47.9% 34/71 | 39.5% 15/38 | 78.1% 25/32 | 3.8 1.4/2.4 | 0.6 | 0.3 | 1 | 0.1 | 0.2 | 1.7 | 1.2 | 6.6 | 6.5 | 21 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 07:05 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0.5/1.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 1 | 1 | 2 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-04 | Vilniaus Rytas-2 | 64-69 | 7 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-02 | Vilniaus Rytas-2 | 75-62 | 16 | 40% 2/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 3 | |
| 02-25 | Vilniaus Rytas-2 | 61-75 | 23 | 12.5% 1/8 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -3 | |
| 02-24 | Vilniaus Rytas-2 | 84-64 | 21 | 33.3% 3/9 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 7 | |
| 02-17 | Vilniaus Rytas-2 | 70-53 | 23 | 71.4% 5/7 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 14 | |
| 02-10 | Vilniaus Rytas-2 | 103-96 | 24 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 10 3/7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 15 | |
| 02-04 | Vilniaus Rytas-2 | 62-69 | 15 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | -4 | |
| 02-03 | Vilniaus Rytas-2 | 68-76 | 22 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 12 | |
| 01-31 | Vilniaus Rytas-2 | 80-66 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 01-21 | Vilniaus Rytas-2 | 81-72 | 18 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 16 | |
| 01-20 | Vilniaus Rytas-2 | 85-83 | 20 | 60% 3/5 | 66.7% 2/3 | 100% 7/7 | 4 3/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 19 | 21 | |
| 01-03 | Vilniaus Rytas-2 | 74-65 | 9 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 5 2/3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |
| 12-29 | Vilniaus Rytas-2 | 81-72 | 11 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | |
| 12-23 | Vilniaus Rytas-2 | 72-84 | 13 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 1/1 | 3 2/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | 3 | |
| 12-09 | Vilniaus Rytas-2 | 93-63 | 18 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -3 | |
| 12-03 | Vilniaus Rytas-2 | 83-88 | 3 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 12-02 | Vilniaus Rytas-2 | 72-69 | 17 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 12 | |
| 11-26 | Vilniaus Rytas-2 | 90-88 | 20 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 75% 6/8 | 4 2/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 11 | 14 | |
| 11-25 | Vilniaus Rytas-2 | 75-79 | 19 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 6 | 4 | |
| 11-22 | Vilniaus Rytas-2 | 71-74 | 12 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 9 2/7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 11 | |
| 11-18 | Vilniaus Rytas-2 | 77-95 | 4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 13:02 | 66.7% 16/24 | 20% 2/10 | 66.7% 10/15 | 3.5 1.6/1.9 | 0.5 | 0.2 | 0.8 | 0.2 | 0.1 | 1.8 | 1.3 | 4.8 | 5.7 | 10 » |
| Antrasis etapas | 19:22 | 38.1% 16/42 | 52.2% 12/23 | 88.2% 15/17 | 4.6 1.6/3 | 0.6 | 0.3 | 1.1 | 0 | 0.3 | 1.7 | 1.4 | 9.2 | 8.7 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 11:53 | 40% 2/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0.5 | 1.5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3.5 | 1 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-17 | |
| Taškai | 28 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-24 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-03-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-22 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-02-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-01-03 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-10-28 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Minutės | 31 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-10-27 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-24 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-12-01 | |
| Tritaškių metė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-18 | |
| Baudų pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-01-20 | |
| Baudų metė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-26 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-18 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-02 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-01-20 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.