| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:35 | 55.6% 10/18 | 27.3% 3/11 | 71.4% 5/7 | 2.3 0.6/1.7 | 0.6 | 0.3 | 0.6 | 0 | 0 | 1.4 | 0.9 | 4.9 | 4.3 | 7 » |
2014-2015: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2015-2016: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Palangos Kuršiai (NKL), sausio mėnesį perėjo į Jonavos Sintek-Jonava (NKL)
2019-2020: Tartu Ulikool (Estija), lapkritį perėjo į Jonavos BC Jonava (NKL), gruodį prisijungė prie Kėdainių Nevėžio (LKL)
2020-2021: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2021-2022: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2022-2023: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2023-2024: Kelno Rheinstars (Vokietijos 3-oji lyga)
2024-2025: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2025-2026: Šinagavos City (Japonijos 3-oji lyga)
2026-2027: Jonavos Hipocredit (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:35 | 55.6% 10/18 | 27.3% 3/11 | 71.4% 5/7 | 2.3 0.6/1.7 | 0.6 | 0.3 | 0.6 | 0 | 0 | 1.4 | 0.9 | 4.9 | 4.3 | 7 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:47 | 54.1% 113/209 | 36.9% 45/122 | 74.5% 79/106 | 4.5 1.2/3.3 | 1 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 1.8 | 9.2 | 9.2 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:53 | 55.8% 67/120 | 29.2% 21/72 | 86.9% 53/61 | 3.5 1.3/2.2 | 1.2 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.3 | 5.4 | 6 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:13 | 50% 84/168 | 17.4% 16/92 | 81% 51/63 | 3.2 1/2.2 | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 1.3 | 5.8 | 4.2 | 46 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-12 | Jonavos Jonava Hipocredit | 76-81 | 11 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | |
| 12-07 | Jonavos Jonava Hipocredit | 94-78 | 17 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | 7 | |
| 12-05 | Jonavos Jonava Hipocredit | 84-83 | 4 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-30 | Jonavos Jonava Hipocredit | 91-81 | 11 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 6 | |
| 11-27 | Jonavos Jonava Hipocredit | 84-76 | 7 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 11-23 | Jonavos Jonava Hipocredit | 73-80 | 8 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | |
| 11-21 | Jonavos Jonava Hipocredit | 98-78 | 21 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 11:35 | 55.6% 10/18 | 27.3% 3/11 | 71.4% 5/7 | 2.3 0.6/1.7 | 0.6 | 0.3 | 0.6 | 0 | 0 | 1.4 | 0.9 | 4.9 | 4.3 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Taškai | 21 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-07 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-04 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-03 | |
| Minutės | 45 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Dvitaškių metė | 19 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Palangos Palanga | 2018-12-21 | |
| Tritaškių metė | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-02-08 | |
| Baudų pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-11 | |
| Baudų metė | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-13 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Palangos Palanga | 2018-10-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-15 | |
| Gauti blokai | 2 | Palangos Palanga | 2018-11-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.