| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:47 | 54.1% 113/209 | 36.9% 45/122 | 74.5% 79/106 | 4.5 1.2/3.3 | 1 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 1.8 | 9.2 | 9.2 | 48 » |
2014-2015: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2015-2016: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Palangos Kuršiai (NKL), sausio mėnesį perėjo į Jonavos Sintek-Jonava (NKL)
2019-2020: Tartu Ulikool (Estija), lapkritį perėjo į Jonavos BC Jonava (NKL), gruodį prisijungė prie Kėdainių Nevėžio (LKL)
2020-2021: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2021-2022: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2022-2023: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2023-2024: Kelno Rheinstars (Vokietijos 3-oji lyga)
2024-2025: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2025-2026: Šinagavos City (Japonijos 3-oji lyga)
2026-2027: Jonavos Hipocredit (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:35 | 55.6% 10/18 | 27.3% 3/11 | 71.4% 5/7 | 2.3 0.6/1.7 | 0.6 | 0.3 | 0.6 | 0 | 0 | 1.4 | 0.9 | 4.9 | 4.3 | 7 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:47 | 54.1% 113/209 | 36.9% 45/122 | 74.5% 79/106 | 4.5 1.2/3.3 | 1 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 1.8 | 9.2 | 9.2 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:53 | 55.8% 67/120 | 29.2% 21/72 | 86.9% 53/61 | 3.5 1.3/2.2 | 1.2 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.3 | 5.4 | 6 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:13 | 50% 84/168 | 17.4% 16/92 | 81% 51/63 | 3.2 1/2.2 | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 1.3 | 5.8 | 4.2 | 46 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-29 | Jonavos Jonava Hipocredit | 78-62 | 24 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 6 | |
| 03-27 | Jonavos Jonava Hipocredit | 90-93 | 27 | 75% 3/4 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 8 1/7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 17 | |
| 03-24 | Jonavos Jonava Hipocredit | 80-74 | 16 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
| 03-22 | Jonavos Jonava Hipocredit | 81-85 | 13 | 50% 1/2 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 7 | |
| 03-20 | Jonavos Jonava Hipocredit | 77-85 | 19 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | |
| 03-17 | Jonavos Jonava Hipocredit | 79-64 | 27 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 4/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | |
| 03-15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 89-88 | 34 | 71.4% 5/7 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 2 1/1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 | 15 | 9 | |
| 03-13 | Jonavos Jonava Hipocredit | 90-94 | 25 | 66.7% 4/6 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 8 | |
| 03-09 | Jonavos Jonava Hipocredit | 84-89 | 24 | 50% 2/4 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | 9 | |
| 03-08 | Jonavos Jonava Hipocredit | 100-98 | 13 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 4 | |
| 03-02 | Jonavos Jonava Hipocredit | 96-101 | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | |
| 03-01 | Jonavos Jonava Hipocredit | 89-85 | 22 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -1 | |
| 02-23 | Jonavos Jonava Hipocredit | 91-79 | 21 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 100% 4/4 | 8 2/6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 12 | 22 | |
| 02-16 | Jonavos Jonava Hipocredit | 82-100 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 80% 4/5 | 3 1/2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 14 | |
| 02-15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 91-73 | 9 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 02-09 | Jonavos Jonava Hipocredit | 67-78 | 21 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | 2 | |
| 02-08 | Jonavos Jonava Hipocredit | 98-82 | 26 | 40% 2/5 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 5 1/4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 16 | |
| 02-02 | Jonavos Jonava Hipocredit | 82-72 | 27 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | -3 | |
| 02-01 | Jonavos Jonava Hipocredit | 89-86 | 23 | 40% 2/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 7 | 3 | |
| 01-26 | Jonavos Jonava Hipocredit | 88-71 | 27 | 25% 1/4 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 2 | |
| 01-18 | Palangos Palanga | 76-72 | 7 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 6 | |
| 01-15 | Palangos Palanga | 82-86 | 12 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 8 | |
| 01-12 | Palangos Palanga | 91-73 | 34 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | 85.7% 6/7 | 4 0/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 15 | |
| 01-11 | Palangos Palanga | 82-66 | 20 | 62.5% 5/8 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 | 16 | |
| 01-05 | Palangos Palanga | 97-100 | 45 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 14 4/10 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 25 | |
| 01-04 | Palangos Palanga | 76-88 | 16 | 80% 4/5 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 9 | |
| 12-21 | Palangos Palanga | 67-79 | 34 | 16.7% 1/6 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 6 1/5 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 11 | 8 | |
| 12-19 | Palangos Palanga | 89-91 | 35 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 16 | 20 | |
| 12-15 | Palangos Palanga | 88-93 | 25 | 75% 3/4 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 11 | |
| 12-14 | Palangos Palanga | 65-70 | 16 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 7 0/7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | |
| 12-08 | Palangos Palanga | 73-94 | 27 | 71.4% 5/7 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 8 1/7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 13 | 15 | |
| 12-07 | Palangos Palanga | 83-94 | 23 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -1 | |
| 12-01 | Palangos Palanga | 89-85 | 19 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | 11 | |
| 11-30 | Palangos Palanga | 89-77 | 19 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 11 | |
| 11-17 | Palangos Palanga | 82-77 | 14 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 9 | 7 | |
| 11-16 | Palangos Palanga | 66-69 | 25 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
| 11-10 | Palangos Palanga | 84-65 | 22 | 50% 4/8 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 11 3/8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 12 | 19 | |
| 11-09 | Palangos Palanga | 77-86 | 28 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 3/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 9 | |
| 11-03 | Palangos Palanga | 83-91 | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | |
| 11-02 | Palangos Palanga | 77-80 | 26 | 57.1% 4/7 | 50% 1/2 | - 0/0 | 11 5/6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 11 | 18 | |
| 10-27 | Palangos Palanga | 84-88 | 34 | 33.3% 3/9 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 7 4/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 9 | |
| 10-26 | Palangos Palanga | 92-85 | 21 | 100% 3/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 13 | |
| 10-19 | Palangos Palanga | 94-76 | 33 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 4 0/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 11 | 10 | |
| 10-18 | Palangos Palanga | 105-89 | 30 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 1 1/0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
| 10-13 | Palangos Palanga | 107-93 | 36 | 75% 6/8 | 0% 0/3 | 85.7% 6/7 | 4 0/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | 18 | 18 | |
| 10-12 | Palangos Palanga | 68-76 | 40 | 85.7% 6/7 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 7 0/7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 23 | |
| 10-06 | Palangos Palanga | 80-91 | 37 | 52.6% 10/19 | 0% 0/2 | 16.7% 1/6 | 10 7/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 21 | 16 | |
| 10-05 | Palangos Palanga | 74-82 | 31 | 37.5% 3/8 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | 6 2/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 26:01 | 58.8% 80/136 | 32.8% 20/61 | 71% 49/69 | 5.3 1.5/3.8 | 1 | 0.5 | 0.8 | 0.2 | 0.4 | 2.2 | 2 | 10.3 | 11.5 | 26 » |
| NKL | 34:16 | 33.3% 3/9 | 44.4% 4/9 | 80% 4/5 | 5 0.5/4.5 | 2 | 1 | 2.5 | 0 | 0 | 5 | 3.5 | 11 | 9 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 21:15 | 35.1% 13/37 | 41.2% 14/34 | 87.5% 14/16 | 3.3 0.8/2.5 | 1.1 | 0.4 | 1 | 0.2 | 0.1 | 2.3 | 1.3 | 6.8 | 5.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 23:41 | 63% 17/27 | 38.9% 7/18 | 75% 12/16 | 3.5 1.1/2.4 | 0.6 | 0.4 | 1.1 | 0 | 0 | 3 | 1.3 | 8.4 | 6.9 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Taškai | 21 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-07 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-04 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-03 | |
| Minutės | 45 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Dvitaškių metė | 19 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Palangos Palanga | 2018-12-21 | |
| Tritaškių metė | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-02-08 | |
| Baudų pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-11 | |
| Baudų metė | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-13 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Palangos Palanga | 2018-10-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-15 | |
| Gauti blokai | 2 | Palangos Palanga | 2018-11-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.