| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:53 | 55.8% 67/120 | 29.2% 21/72 | 86.9% 53/61 | 3.5 1.3/2.2 | 1.2 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.3 | 5.4 | 6 | 46 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-14 | Didysis finalas | 5 | - 0/0 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| 04-13 | I pusfinalis | 3 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| 03-31 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-29 | 16 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 03-27 | 23 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 6 3/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 13 | |
| 03-24 | 19 | 100% 5/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 9 | |
| 03-17 | 14 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | |
| 03-15 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | |
| 03-13 | 20 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 5 1/4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 12 | |
| 03-09 | 30 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | 83.3% 5/6 | 6 5/1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 16 | 19 |
2014-2015: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2015-2016: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Palangos Kuršiai (NKL), sausio mėnesį perėjo į Jonavos Sintek-Jonava (NKL)
2019-2020: Tartu Ulikool (Estija), lapkritį perėjo į Jonavos BC Jonava (NKL), gruodį prisijungė prie Kėdainių Nevėžio (LKL)
2020-2021: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2021-2022: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2022-2023: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2023-2024: Kelno Rheinstars (Vokietijos 3-oji lyga)
2024-2025: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2025-2026: Šinagavos City (Japonijos 3-oji lyga)
2026-2027: Jonavos Hipocredit (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:35 | 55.6% 10/18 | 27.3% 3/11 | 71.4% 5/7 | 2.3 0.6/1.7 | 0.6 | 0.3 | 0.6 | 0 | 0 | 1.4 | 0.9 | 4.9 | 4.3 | 7 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:47 | 54.1% 113/209 | 36.9% 45/122 | 74.5% 79/106 | 4.5 1.2/3.3 | 1 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 1.8 | 9.2 | 9.2 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:53 | 55.8% 67/120 | 29.2% 21/72 | 86.9% 53/61 | 3.5 1.3/2.2 | 1.2 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.3 | 5.4 | 6 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:13 | 50% 84/168 | 17.4% 16/92 | 81% 51/63 | 3.2 1/2.2 | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 1.3 | 5.8 | 4.2 | 46 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-14 | Kauno Žalgiris-2 | Didysis finalas | 68-57 | 5 | - 0/0 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| 04-13 | Kauno Žalgiris-2 | I pusfinalis | 77-82 | 3 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| 03-31 | Kauno Žalgiris-2 | 89-77 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-29 | Kauno Žalgiris-2 | 75-71 | 16 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 03-27 | Kauno Žalgiris-2 | 94-100 | 23 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 6 3/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 13 | |
| 03-24 | Kauno Žalgiris-2 | 75-85 | 19 | 100% 5/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 9 | |
| 03-17 | Kauno Žalgiris-2 | 86-74 | 14 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | |
| 03-15 | Kauno Žalgiris-2 | 79-94 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | |
| 03-13 | Kauno Žalgiris-2 | 102-60 | 20 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 5 1/4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 12 | |
| 03-09 | Kauno Žalgiris-2 | 81-78 | 30 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | 83.3% 5/6 | 6 5/1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 16 | 19 | |
| 03-03 | Kauno Žalgiris-2 | 56-84 | 25 | 77.8% 7/9 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 6 4/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | 24 | |
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 82-99 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | |
| 02-10 | Kauno Žalgiris-2 | 76-100 | 19 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 4 | 5 | |
| 02-09 | Kauno Žalgiris-2 | 89-80 | 10 | - 0/0 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | |
| 02-03 | Kauno Žalgiris-2 | 85-93 | 15 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 02-02 | Kauno Žalgiris-2 | 79-84 | 18 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 75-66 | 29 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 | |
| 01-26 | Kauno Žalgiris-2 | 91-70 | 23 | 62.5% 5/8 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 8 4/4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 15 | 24 | |
| 01-13 | Kauno Žalgiris-2 | 73-58 | 22 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 5 | |
| 01-12 | Kauno Žalgiris-2 | 88-84 | 28 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 100% 4/4 | 6 2/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 13 | 17 | |
| 01-06 | Kauno Žalgiris-2 | 66-74 | 11 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 7 | |
| 01-04 | Kauno Žalgiris-2 | 84-60 | 16 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 12-30 | Kauno Žalgiris-2 | 87-82 | 10 | - 0/0 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | |
| 12-29 | Kauno Žalgiris-2 | 83-78 | 11 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | |
| 12-16 | Kauno Žalgiris-2 | 76-74 | 18 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 7 1/6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 | |
| 12-15 | Kauno Žalgiris-2 | 66-71 | 19 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | |
| 12-09 | Kauno Žalgiris-2 | 74-64 | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | |
| 12-08 | Kauno Žalgiris-2 | 91-73 | 20 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | |
| 12-02 | Kauno Žalgiris-2 | 72-83 | 27 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 | 9 | |
| 12-01 | Kauno Žalgiris-2 | 72-74 | 22 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 9 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 70-79 | 18 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 14 | |
| 11-24 | Kauno Žalgiris-2 | 75-53 | 14 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 | |
| 11-18 | Kauno Žalgiris-2 | 87-62 | 20 | 66.7% 2/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 2/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 | |
| 11-17 | Kauno Žalgiris-2 | 77-71 | 12 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-11 | Kauno Žalgiris-2 | 64-84 | 23 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 5 1/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 8 | |
| 11-10 | Kauno Žalgiris-2 | 96-74 | 20 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 6 3/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 8 | |
| 11-04 | Kauno Žalgiris-2 | 76-74 | 20 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 6 2/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | |
| 11-03 | Kauno Žalgiris-2 | 67-87 | 26 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 4 | |
| 10-28 | Kauno Žalgiris-2 | 74-88 | 20 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | |
| 10-27 | Kauno Žalgiris-2 | 74-78 | 20 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | |
| 10-21 | Kauno Žalgiris-2 | 70-77 | 33 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 6 3/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 10 | |
| 10-20 | Kauno Žalgiris-2 | 82-87 | 23 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | -4 | |
| 10-14 | Kauno Žalgiris-2 | 79-65 | 24 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | 83.3% 5/6 | 5 1/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 7 | 10 | |
| 10-13 | Kauno Žalgiris-2 | 74-69 | 22 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 7 | |
| 10-06 | Kauno Žalgiris-2 | 75-71 | 23 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 63-64 | 21 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 10 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 20:21 | 51.9% 56/108 | 31.1% 19/61 | 84.6% 44/52 | 3.8 1.4/2.3 | 1.2 | 0.4 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.4 | 5.8 | 6.5 | 37 » |
| Atkrintamosios varžybos | 12:49 | 91.7% 11/12 | 18.2% 2/11 | 100% 9/9 | 2.3 0.7/1.7 | 1.1 | 0 | 0.9 | 0.1 | 0 | 2.2 | 0.9 | 4.1 | 4.3 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Taškai | 21 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-07 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-04 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-03 | |
| Minutės | 45 | Palangos Palanga | 2019-01-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Dvitaškių metė | 19 | Palangos Palanga | 2018-10-06 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Palangos Palanga | 2018-12-21 | |
| Tritaškių metė | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-02-08 | |
| Baudų pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-11 | |
| Baudų metė | 7 | Palangos Palanga | 2018-10-13 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Palangos Palanga | 2018-10-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-15 | |
| Gauti blokai | 2 | Palangos Palanga | 2018-11-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.