Skip to main content

URBO-NKL

Grantas
Vasiliauskas

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:1350%
84/168
17.4%
16/92
81%
51/63
3.2
1/2.2
1.30.41.70.10.22.31.35.84.246 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-18 2160%
3/5
0%
0/1
-
0/0
4
2/2
303004063
03-16 28100%
1/1
20%
1/5
-
0/0
3
0/3
100101257
03-14 2766.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
5
0/5
103001085
03-11 2450%
1/2
0%
0/3
100%
6/6
2
1/1
102001488
03-09 3557.1%
4/7
33.3%
1/3
83.3%
5/6
6
2/4
01200431614
03-07 15100%
1/1
50%
2/4
-
0/0
0
0/0
312104186
03-04 2475%
3/4
25%
1/4
100%
2/2
4
0/4
00000321110
03-02 160%
0/3
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
30211203-1
02-25 1666.7%
2/3
0%
0/1
100%
4/4
6
3/3
2020122811
02-24 2040%
2/5
50%
1/2
75%
3/4
2
1/1
0020012106
APIE

2014-2015: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2015-2016: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Palangos Kuršiai (NKL), sausio mėnesį perėjo į Jonavos Sintek-Jonava (NKL)
2019-2020: Tartu Ulikool (Estija), lapkritį perėjo į Jonavos BC Jonava (NKL), gruodį prisijungė prie Kėdainių Nevėžio (LKL)
2020-2021: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2021-2022: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2022-2023: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2023-2024: Kelno Rheinstars (Vokietijos 3-oji lyga)
2024-2025: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2025-2026: Šinagavos City (Japonijos 3-oji lyga)
2026-2027: Jonavos Hipocredit (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:3555.6%
10/18
27.3%
3/11
71.4%
5/7
2.3
0.6/1.7
0.60.30.6001.40.94.94.3 7 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:4754.1%
113/209
36.9%
45/122
74.5%
79/106
4.5
1.2/3.3
10.510.10.22.51.89.29.2 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:5355.8%
67/120
29.2%
21/72
86.9%
53/61
3.5
1.3/2.2
1.20.30.90.10.12.31.35.46 46 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:1350%
84/168
17.4%
16/92
81%
51/63
3.2
1/2.2
1.30.41.70.10.22.31.35.84.2 46 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-18 Kauno Žalgiris-2 90-682160%
3/5
0%
0/1
-
0/0
4
2/2
303004063
03-16 Kauno Žalgiris-2 58-7828100%
1/1
20%
1/5
-
0/0
3
0/3
100101257
03-14 Kauno Žalgiris-2 87-562766.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
5
0/5
103001085
03-11 Kauno Žalgiris-2 86-692450%
1/2
0%
0/3
100%
6/6
2
1/1
102001488
03-09 Kauno Žalgiris-2 62-533557.1%
4/7
33.3%
1/3
83.3%
5/6
6
2/4
01200431614
03-07 Kauno Žalgiris-2 95-6815100%
1/1
50%
2/4
-
0/0
0
0/0
312104186
03-04 Kauno Žalgiris-2 72-672475%
3/4
25%
1/4
100%
2/2
4
0/4
00000321110
03-02 Kauno Žalgiris-2 86-80160%
0/3
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
30211203-1
02-25 Kauno Žalgiris-2 83-611666.7%
2/3
0%
0/1
100%
4/4
6
3/3
2020122811
02-24 Kauno Žalgiris-2 83-802040%
2/5
50%
1/2
75%
3/4
2
1/1
0020012106
02-18 Kauno Žalgiris-2 65-721266.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
2
1/1
001003040
02-17 Kauno Žalgiris-2 67-771120%
1/5
-
0/0
100%
2/2
2
0/2
00301234-1
02-11 Kauno Žalgiris-2 79-841350%
1/2
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
300004052
02-04 Kauno Žalgiris-2 72-592650%
2/4
50%
1/2
66.7%
2/3
2
2/0
143003298
02-03 Kauno Žalgiris-2 91-761840%
2/5
50%
1/2
0%
0/2
3
1/2
013201275
01-28 Kauno Žalgiris-2 78-74150%
0/3
0%
0/2
-
0/0
4
1/3
01101210-3
01-27 Kauno Žalgiris-2 77-6018100%
1/1
-
0/0
100%
2/2
4
1/3
3120011410
01-21 Kauno Žalgiris-2 74-8930100%
5/5
0%
0/3
-
0/0
4
1/3
4030041109
01-20 Kauno Žalgiris-2 72-752540%
2/5
0%
0/1
-
0/0
3
1/2
410001148
01-17 Kauno Žalgiris-2 66-79190%
0/2
0%
0/1
100%
2/2
3
1/2
212000225
01-08 Kauno Žalgiris-2 79-631966.7%
4/6
0%
0/2
100%
3/3
3
2/1
21300121111
01-07 Kauno Žalgiris-2 98-552166.7%
2/3
33.3%
1/3
-
0/0
5
2/3
401005178
01-05 Kauno Žalgiris-2 73-801550%
1/2
-
0/0
100%
1/1
2
1/1
010002134
12-30 Kauno Žalgiris-2 66-782850%
2/4
0%
0/4
-
0/0
3
2/1
111002141
12-07 Kauno Žalgiris-2 93-742071.4%
5/7
33.3%
1/3
-
0/0
3
0/3
40200201312
12-06 Kauno Žalgiris-2 89-971580%
4/5
0%
0/2
100%
2/2
5
1/4
21100321013
12-03 Kauno Žalgiris-2 89-691650%
3/6
0%
0/1
100%
2/2
3
1/2
114003183
12-02 Kauno Žalgiris-2 76-721650%
1/2
0%
0/3
-
0/0
3
1/2
010002020
11-29 Kauno Žalgiris-2 83-631733.3%
2/6
50%
1/2
-
0/0
8
2/6
101011078
11-26 Kauno Žalgiris-2 86-641850%
2/4
0%
0/2
100%
1/1
3
0/3
101002153
11-25 Kauno Žalgiris-2 65-73200%
0/2
100%
1/1
100%
2/2
4
2/2
111013357
11-22 Kauno Žalgiris-2 71-741833.3%
2/6
50%
1/2
100%
2/2
2
0/2
001002194
11-19 Kauno Žalgiris-2 92-842166.7%
4/6
0%
0/2
-
0/0
3
1/2
001102186
11-18 Kauno Žalgiris-2 78-7512-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
10100220-1
11-12 Kauno Žalgiris-2 89-63130%
0/2
-
0/0
50%
1/2
1
0/1
00200221-3
11-11 Kauno Žalgiris-2 93-881650%
1/2
0%
0/1
-
0/0
3
2/1
201002022
11-05 Kauno Žalgiris-2 99-712580%
4/5
50%
1/2
-
0/0
6
0/6
01000201114
11-03 Kauno Žalgiris-2 74-66250%
0/3
0%
0/4
83.3%
5/6
2
0/2
10201335-3
10-29 Kauno Žalgiris-2 78-902233.3%
1/3
0%
0/1
50%
1/2
5
0/5
203012131
10-28 Kauno Žalgiris-2 78-911633.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
4
3/1
00300402-3
10-22 Kauno Žalgiris-2 91-822360%
3/5
0%
0/1
50%
1/2
6
2/4
204005274
10-21 Kauno Žalgiris-2 70-592340%
2/5
0%
0/2
0%
0/2
2
2/0
10000314-2
10-15 Kauno Žalgiris-2 82-902150%
2/4
0%
0/2
100%
1/1
3
0/3
00400215-1
10-13 Kauno Žalgiris-2 80-552033.3%
1/3
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
00000202-3
10-08 Kauno Žalgiris-2 78-75200%
0/2
0%
0/2
50%
1/2
2
0/2
10300231-3
10-07 Kauno Žalgiris-2 80-7814-
0/0
0%
0/2
-
0/0
1
1/0
00000110-1
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas19:3249%
47/96
12.5%
6/48
76.7%
23/30
3.2
1/2.3
10.31.500.22.41.25.23.126 »
Antrasis etapas19:0246.5%
20/43
22.2%
4/18
78.9%
15/19
3
1.1/1.9
1.60.81.80.20.321.45.6512 »
Atkrintamosios varžybos24:1658.6%
17/29
23.1%
6/26
92.9%
13/14
3.3
0.8/2.5
1.50.31.80.40.12.51.58.16.58 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas25 Palangos Palanga 2019-01-05
Taškai21 Palangos Palanga 2018-10-06
Atkovoti kamuoliai puolime7 Palangos Palanga 2018-10-06
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Palangos Palanga 2019-01-05
Atkovoti kamuoliai14 Palangos Palanga 2019-01-05
Rezultatyvūs perdavimai4 Kauno Žalgiris-2 2016-12-07
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2017-02-04
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2017-02-03
Minutės45 Palangos Palanga 2019-01-05
Dvitaškių pataikė10 Palangos Palanga 2018-10-06
Dvitaškių metė19 Palangos Palanga 2018-10-06
Tritaškių pataikė3 Palangos Palanga 2018-12-21
Tritaškių metė6 Jonavos Jonava Hipocredit 2019-02-08
Baudų pataikė6 Kauno Žalgiris-2 2017-03-11
Baudų metė7 Palangos Palanga 2018-10-13
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Išprovokuotas pražangos6 Palangos Palanga 2018-10-13
Prarasti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2016-10-15
Gauti blokai2 Palangos Palanga 2018-11-02
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.