| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 55.5% 96/173 | 29.3% 53/181 | 70% 84/120 | 2.4 0.4/2 | 2.4 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2 | 2.5 | 8.4 | 8.4 | 52 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-09 | 4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | |
| 05-07 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -1 | |
| 05-02 | 19 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | 4 0/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| 04-30 | 25 | 66.7% 4/6 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 19 | 19 | |
| 04-24 | 18 | 66.7% 4/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 7 1/6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | 15 | |
| 04-17 | 19 | - 0/0 | 0% 0/4 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | |
| 04-14 | 21 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 66.7% 4/6 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 8 | |
| 04-11 | 19 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 2 1/1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 13 | |
| 04-07 | MAŽ/JUR | 17 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | 83.3% 5/6 | 7 1/6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 12 |
| 04-03 | MAŽ/JUR | 24 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 66.7% 4/6 | 5 1/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | 16 |
2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:26 | 20% 3/15 | 36.7% 11/30 | 53.3% 8/15 | 2.7 0.8/1.8 | 2.5 | 0.3 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.5 | 7.8 | 5.8 | 6 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 55.5% 96/173 | 29.3% 53/181 | 70% 84/120 | 2.4 0.4/2 | 2.4 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2 | 2.5 | 8.4 | 8.4 | 52 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:25 | 53.8% 78/145 | 34.2% 40/117 | 66.7% 48/72 | 2.6 0.3/2.3 | 3.2 | 0.5 | 1.5 | 0 | 0.2 | 1.9 | 2.4 | 9.3 | 9.5 | 35 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:07 | 61.3% 73/119 | 31.5% 23/73 | 68.4% 26/38 | 2.1 0.7/1.3 | 4.7 | 1.9 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 3.2 | 12.7 | 14.2 | 19 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:34 | 58.4% 94/161 | 33.8% 27/80 | 80% 92/115 | 1.8 0.3/1.6 | 2.8 | 0.9 | 1.5 | 0 | 0.2 | 1.8 | 3.3 | 10 | 11.4 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:00 | 65.9% 91/138 | 26.9% 29/108 | 56.3% 40/71 | 1.3 0.2/1.1 | 1.9 | 0.6 | 1 | 0 | 0.2 | 1.4 | 2.5 | 7.9 | 7.6 | 39 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:20 | 59.9% 121/202 | 32.6% 45/138 | 59.7% 83/139 | 2.1 0.3/1.7 | 4.2 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.1 | 3.5 | 10.5 | 11.6 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:38 | 38.7% 41/106 | 28.8% 15/52 | 54.4% 37/68 | 2 0.5/1.5 | 2.4 | 0.7 | 2.1 | 0.1 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 5 | 4.1 | 33 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-09 | Marijampolės Sūduva | 76-68 | 4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | |
| 05-07 | Marijampolės Sūduva | 79-71 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -1 | |
| 05-02 | Marijampolės Sūduva | 67-65 | 19 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | 4 0/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| 04-30 | Marijampolės Sūduva | 69-75 | 25 | 66.7% 4/6 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 19 | 19 | |
| 04-24 | Marijampolės Sūduva | 68-73 | 18 | 66.7% 4/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 7 1/6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | 15 | |
| 04-17 | Marijampolės Sūduva | 77-65 | 19 | - 0/0 | 0% 0/4 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | |
| 04-14 | Marijampolės Sūduva | 72-76 | 21 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 66.7% 4/6 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 8 | |
| 04-11 | Marijampolės Sūduva | 104-77 | 19 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 2 1/1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 13 | |
| 04-07 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 64-106 | 17 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | 83.3% 5/6 | 7 1/6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 12 |
| 04-03 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 94-82 | 24 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 66.7% 4/6 | 5 1/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | 16 |
| 04-01 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 105-98 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 |
| 03-28 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 101-64 | 21 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 12 |
| 03-21 | Marijampolės Sūduva | VLK/ŽAL-2 | 93-70 | 12 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 |
| 03-19 | Marijampolės Sūduva | 81-90 | 19 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | 2 | |
| 03-17 | Marijampolės Sūduva | 86-83 | 11 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | |
| 03-14 | Marijampolės Sūduva | 68-84 | 18 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | |
| 03-12 | Marijampolės Sūduva | 99-70 | 18 | 100% 2/2 | 0% 0/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | |
| 03-07 | Marijampolės Sūduva | 96-63 | 24 | 33.3% 1/3 | 42.9% 3/7 | 66.7% 4/6 | 4 1/3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 15 | 21 | |
| 03-05 | Marijampolės Sūduva | 78-76 | 28 | 0% 0/5 | 33.3% 2/6 | 50% 2/4 | 4 0/4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 8 | 8 | |
| 02-26 | Marijampolės Sūduva | 98-91 | 21 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 15 | |
| 02-21 | Marijampolės Sūduva | 83-81 | 12 | 0% 0/3 | 0% 0/3 | 100% 4/4 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | |
| 02-19 | Marijampolės Sūduva | 95-66 | 18 | 0% 0/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -2 | |
| 02-07 | Marijampolės Sūduva | 98-60 | 17 | 57.1% 4/7 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 2 1/1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 16 | 15 | |
| 02-05 | Marijampolės Sūduva | 80-94 | 13 | 80% 4/5 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 13 | 14 | |
| 01-24 | Marijampolės Sūduva | 68-93 | 18 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 5 | |
| 01-22 | Marijampolės Sūduva | 69-93 | 16 | 0% 0/3 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| 01-17 | Marijampolės Sūduva | 54-91 | 19 | 66.7% 4/6 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 13 | |
| 01-15 | Marijampolės Sūduva | 94-90 | 22 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 13 | 16 | |
| 01-10 | Marijampolės Sūduva | 107-85 | 21 | 100% 5/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 14 | |
| 01-08 | Marijampolės Sūduva | 98-71 | 21 | 100% 3/3 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 13 | |
| 01-03 | Marijampolės Sūduva | 65-92 | 22 | 100% 3/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 2/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 9 | 15 | |
| 12-20 | Marijampolės Sūduva | 81-60 | 18 | 50% 3/6 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
| 12-18 | Marijampolės Sūduva | 65-93 | 19 | 75% 3/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
| 12-13 | Marijampolės Sūduva | 92-69 | 23 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 11 | 17 | |
| 12-06 | Marijampolės Sūduva | 94-71 | 22 | 80% 4/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 11 | 13 | |
| 12-04 | Marijampolės Sūduva | 79-85 | 16 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 | |
| 11-29 | Marijampolės Sūduva | 73-84 | 20 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 14 | 15 | |
| 11-27 | Marijampolės Sūduva | 89-76 | 20 | 66.7% 4/6 | 0% 0/5 | 87.5% 7/8 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 12 | |
| 11-25 | Marijampolės Sūduva | 86-84 | 17 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5 | -2 | |
| 11-22 | Marijampolės Sūduva | 88-74 | 25 | 83.3% 5/6 | 16.7% 1/6 | 0% 0/1 | 5 1/4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | 16 | |
| 11-20 | Marijampolės Sūduva | 84-88 | 23 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | 62.5% 5/8 | 1 1/0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 11 | 8 | |
| 11-15 | Marijampolės Sūduva | 100-74 | 20 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | |
| 11-13 | Marijampolės Sūduva | 90-91 | 14 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -1 | |
| 11-06 | Marijampolės Sūduva | 83-76 | 20 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | |
| 11-04 | Marijampolės Sūduva | 90-58 | 28 | 60% 3/5 | 14.3% 1/7 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 6 | |
| 10-30 | Marijampolės Sūduva | 91-95 | 15 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | -4 | |
| 10-25 | Marijampolės Sūduva | 76-92 | 21 | 75% 3/4 | 57.1% 4/7 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 19 | 14 | |
| 10-23 | Marijampolės Sūduva | 89-87 | 25 | - 0/0 | 100% 2/2 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 10 | 23 | |
| 10-18 | Marijampolės Sūduva | 68-76 | 19 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 10 | |
| 10-16 | Marijampolės Sūduva | 89-78 | 24 | 50% 3/6 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 14 | |
| 10-11 | Marijampolės Sūduva | 75-69 | 19 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 4 0/4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
| 10-09 | Marijampolės Sūduva | 81-80 | 25 | 85.7% 6/7 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 15 | 12 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 20:34 | 62.3% 76/122 | 31.1% 33/106 | 66.7% 38/57 | 2.2 0.4/1.8 | 2.4 | 0.4 | 1 | 0.1 | 0.1 | 2.2 | 2.6 | 9.6 | 9.5 | 30 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 20:12 | 25% 5/20 | 22.9% 8/35 | 77.8% 14/18 | 2 0.3/1.7 | 3.4 | 0.9 | 1 | 0.1 | 0.1 | 1.9 | 2.3 | 6.9 | 6 | 7 » |
| NKL | 14:25 | 44.4% 4/9 | 40% 2/5 | 80% 4/5 | 2 0/2 | 0.3 | 0.3 | 2 | 0.3 | 0.7 | 1 | 0.7 | 6 | 3 | 3 » |
| Atkrintamosios varžybos | 18:03 | 50% 11/22 | 28.6% 10/35 | 70% 28/40 | 3.3 0.5/2.8 | 2.3 | 0.3 | 0.9 | 0 | 0.1 | 1.8 | 2.8 | 6.7 | 8.5 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Taškai | 30 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-10-08 |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Marijampolės Sūduva | 2025-03-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2017-11-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Kauno KTU | 2017-01-08 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno KTU | 2016-12-16 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno KTU | 2016-12-16 | |
| Minutės | 34 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Kauno KTU | 2017-11-18 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Marijampolės Sūduva | 2019-12-05 | |
| Tritaškių metė | 11 | Kauno KTU | 2017-10-07 | |
| Baudų pataikė | 9 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Baudų metė | 11 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Pražangos | 5 | Marijampolės Sūduva | 2017-12-30 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2017-01-27 | |
| Gauti blokai | 3 | Marijampolės Sūduva | 2025-02-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.