Skip to main content

URBO-NKL

Martynas Zigmantavičius

Martynas
Zigmantavičius

STATISTIKA / 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:2553.8%
78/145
34.2%
40/117
66.7%
48/72
2.6
0.3/2.3
3.20.51.500.21.92.49.39.535 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-20 2433.3%
2/6
40%
2/5
100%
2/2
1
0/1
1220023128
03-18 950%
2/4
-
0/0
100%
2/2
0
0/0
001001163
03-15 2460%
3/5
0%
0/1
100%
2/2
7
0/7
2030003814
03-12 2033.3%
2/6
0%
0/2
0%
0/2
5
1/4
100030140
03-10 1650%
1/2
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
100000024
03-08 1750%
1/2
-
0/0
50%
1/2
1
0/1
101001233
03-01 1925%
1/4
75%
3/4
-
0/0
4
1/3
1100040119
02-27 2566.7%
4/6
75%
3/4
75%
3/4
1
0/1
30200232019
02-22 2366.7%
4/6
66.7%
2/3
0%
0/1
2
0/2
31201221413
02-20 2450%
3/6
25%
1/4
60%
3/5
1
0/1
1140034124
APIE

2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2620%
3/15
36.7%
11/30
53.3%
8/15
2.7
0.8/1.8
2.50.31.20.20.32.22.57.85.8 6 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:3555.5%
96/173
29.3%
53/181
70%
84/120
2.4
0.4/2
2.40.510.10.222.58.48.4 52 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:2553.8%
78/145
34.2%
40/117
66.7%
48/72
2.6
0.3/2.3
3.20.51.500.21.92.49.39.5 35 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.2 19 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:3458.4%
94/161
33.8%
27/80
80%
92/115
1.8
0.3/1.6
2.80.91.500.21.83.31011.4 36 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:0065.9%
91/138
26.9%
29/108
56.3%
40/71
1.3
0.2/1.1
1.90.6100.21.42.57.97.6 39 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:2059.9%
121/202
32.6%
45/138
59.7%
83/139
2.1
0.3/1.7
4.212.10.10.22.13.510.511.6 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:3838.7%
41/106
28.8%
15/52
54.4%
37/68
2
0.5/1.5
2.40.72.10.10.41.72.154.1 33 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 24/25
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-20 Marijampolės Sūduva 95-1012433.3%
2/6
40%
2/5
100%
2/2
1
0/1
1220023128
03-18 Marijampolės Sūduva 87-72950%
2/4
-
0/0
100%
2/2
0
0/0
001001163
03-15 Marijampolės Sūduva 78-812460%
3/5
0%
0/1
100%
2/2
7
0/7
2030003814
03-12 Marijampolės Sūduva 62-712033.3%
2/6
0%
0/2
0%
0/2
5
1/4
100030140
03-10 Marijampolės Sūduva 76-681650%
1/2
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
100000024
03-08 Marijampolės Sūduva 85-711750%
1/2
-
0/0
50%
1/2
1
0/1
101001233
03-01 Marijampolės Sūduva 77-891925%
1/4
75%
3/4
-
0/0
4
1/3
1100040119
02-27 Marijampolės Sūduva 102-792566.7%
4/6
75%
3/4
75%
3/4
1
0/1
30200232019
02-22 Marijampolės Sūduva 74-832366.7%
4/6
66.7%
2/3
0%
0/1
2
0/2
31201221413
02-20 Marijampolės Sūduva 66-772450%
3/6
25%
1/4
60%
3/5
1
0/1
1140034124
02-13 Marijampolės Sūduva 56-792233.3%
2/6
40%
2/5
100%
3/3
1
0/1
3130324137
02-08 Marijampolės Sūduva 94-631250%
2/4
0%
0/1
75%
3/4
1
0/1
100002477
02-06 Marijampolės Sūduva 66-692940%
2/5
42.9%
3/7
25%
1/4
3
1/2
52100131415
01-25 Marijampolės Sūduva 79-821833.3%
1/3
33.3%
1/3
-
0/0
3
0/3
011002254
01-18 Marijampolės Sūduva 88-761950%
2/4
0%
0/4
-
0/0
2
0/2
522005141
01-16 Marijampolės Sūduva 88-712050%
1/2
50%
2/4
100%
4/4
1
0/1
40100441213
01-11 Marijampolės Sūduva 81-742680%
4/5
66.7%
2/3
75%
6/8
2
0/2
11000152024
01-09 Marijampolės Sūduva 70-8319100%
2/2
0%
0/1
50%
1/2
2
0/2
5030003510
01-04 Marijampolės Sūduva 99-7518100%
4/4
0%
0/4
100%
1/1
3
0/3
3000011911
12-21 Marijampolės Sūduva 84-99230%
0/2
42.9%
3/7
50%
1/2
4
2/2
40000341012
12-19 Marijampolės Sūduva 76-832866.7%
2/3
100%
3/3
25%
1/4
5
0/5
21200231417
12-14 Marijampolės Sūduva 74-782375%
3/4
33.3%
2/6
0%
0/1
3
0/3
30201121210
12-12 Marijampolės Sūduva 79-663233.3%
2/6
33.3%
2/6
100%
2/2
4
2/2
40100131213
12-10 Marijampolės Sūduva 96-843066.7%
4/6
20%
1/5
66.7%
2/3
3
1/2
41200241314
12-07 Marijampolės Sūduva 74-862150%
2/4
33.3%
1/3
50%
1/2
1
0/1
200003285
12-05 Marijampolės Sūduva 77-5423100%
2/2
16.7%
1/6
100%
1/1
3
0/3
110000189
11-30 Marijampolės Sūduva 86-763375%
3/4
33.3%
1/3
100%
1/1
4
0/4
70200321015
11-28 Marijampolės Sūduva 69-622740%
2/5
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
401003242
11-23 Marijampolės Sūduva 93-781550%
2/4
0%
0/1
50%
1/2
0
0/0
111102253
11-21 Marijampolės Sūduva 113-712540%
2/5
40%
2/5
75%
3/4
4
0/4
91200041322
10-19 Marijampolės Sūduva 85-861750%
1/2
0%
0/3
100%
2/2
3
0/3
501004245
10-17 Marijampolės Sūduva 69-862760%
3/5
33.3%
1/3
-
0/0
6
0/6
6060023912
10-12 Marijampolės Sūduva 84-961966.7%
2/3
0%
0/1
50%
1/2
0
0/0
800004157
10-10 Marijampolės Sūduva 93-652150%
2/4
0%
0/3
-
0/0
4
1/3
705001145
10-05 Marijampolės Sūduva 87-812075%
3/4
50%
2/4
-
0/0
2
0/2
40200231214
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas23:2159%
49/83
30%
24/80
68.3%
28/41
2.7
0.3/2.5
40.41.5002.12.5910.422 »
Reguliarusis sezonas – II etapas22:3048.6%
18/37
50%
14/28
61.9%
13/21
1.9
0.3/1.6
2.40.91.700.62.32.91310.67 »
Atkrintamosios varžybos18:5344%
11/25
22.2%
2/9
70%
7/10
2.8
0.2/2.7
10.31.200.50.71.75.85.36 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno KTU 2017-11-03
Taškai30 Kauno KTU 2017-11-03
Atkovoti kamuoliai puolime4 Šilutės Šilutė-PDS.lt Kėdainių Kėdainiai BC2026-10-08
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Marijampolės Sūduva 2025-03-15
Atkovoti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-11-10
Rezultatyvūs perdavimai9 Kauno KTU 2017-01-08
Perimti kamuoliai3 Kauno KTU 2016-12-16
Blokuoti metimai1 Kauno KTU 2016-12-16
Minutės34 Kauno KTU 2017-10-06
Dvitaškių pataikė10 Kauno KTU 2017-11-03
Dvitaškių metė13 Kauno KTU 2017-11-18
Tritaškių pataikė5 Marijampolės Sūduva 2019-12-05
Tritaškių metė11 Kauno KTU 2017-10-07
Baudų pataikė9 Kauno KTU 2017-10-06
Baudų metė11 Kauno KTU 2017-10-06
Pražangos5 Marijampolės Sūduva 2017-12-30
Išprovokuotas pražangos9 Kauno KTU 2017-10-06
Prarasti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-01-27
Gauti blokai3 Marijampolės Sūduva 2025-02-13
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2024/2025 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.