Skip to main content

URBO-NKL

Martynas Zigmantavičius

Martynas
Zigmantavičius

STATISTIKA / 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.219 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
12-23 3280%
8/10
50%
2/4
80%
4/5
2
1/1
40200452626
12-21 1966.7%
4/6
40%
2/5
-
0/0
2
1/1
23000221416
12-12 2150%
2/4
100%
1/1
-
0/0
3
1/2
111103178
12-09 2757.1%
4/7
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
130002287
12-06 3283.3%
5/6
66.7%
2/3
100%
2/2
1
1/0
62500331820
12-02 2050%
1/2
50%
2/4
100%
2/2
1
0/1
53110121017
11-30 28100%
1/1
40%
2/5
75%
3/4
2
0/2
71300221114
11-26 2975%
3/4
60%
3/5
50%
1/2
3
1/2
40400331615
11-16 3042.9%
3/7
33.3%
1/3
-
0/0
3
1/2
6150035910
11-14 3263.6%
7/11
33.3%
2/6
100%
2/2
3
1/2
63200342225
APIE

2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2620%
3/15
36.7%
11/30
53.3%
8/15
2.7
0.8/1.8
2.50.31.20.20.32.22.57.85.8 6 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:3555.5%
96/173
29.3%
53/181
70%
84/120
2.4
0.4/2
2.40.510.10.222.58.48.4 52 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:2553.8%
78/145
34.2%
40/117
66.7%
48/72
2.6
0.3/2.3
3.20.51.500.21.92.49.39.5 35 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.2 19 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:3458.4%
94/161
33.8%
27/80
80%
92/115
1.8
0.3/1.6
2.80.91.500.21.83.31011.4 36 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:0065.9%
91/138
26.9%
29/108
56.3%
40/71
1.3
0.2/1.1
1.90.6100.21.42.57.97.6 39 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:2059.9%
121/202
32.6%
45/138
59.7%
83/139
2.1
0.3/1.7
4.212.10.10.22.13.510.511.6 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:3838.7%
41/106
28.8%
15/52
54.4%
37/68
2
0.5/1.5
2.40.72.10.10.41.72.154.1 33 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 23/24
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
12-23 Kauno r. Atletas 78-853280%
8/10
50%
2/4
80%
4/5
2
1/1
40200452626
12-21 Kauno r. Atletas 88-631966.7%
4/6
40%
2/5
-
0/0
2
1/1
23000221416
12-12 Kauno r. Atletas 73-692150%
2/4
100%
1/1
-
0/0
3
1/2
111103178
12-09 Kauno r. Atletas 66-702757.1%
4/7
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
130002287
12-06 Kauno r. Atletas 82-703283.3%
5/6
66.7%
2/3
100%
2/2
1
1/0
62500331820
12-02 Kauno r. Atletas 58-1022050%
1/2
50%
2/4
100%
2/2
1
0/1
53110121017
11-30 Kauno r. Atletas 85-8028100%
1/1
40%
2/5
75%
3/4
2
0/2
71300221114
11-26 Kauno r. Atletas 62-762975%
3/4
60%
3/5
50%
1/2
3
1/2
40400331615
11-16 Kauno r. Atletas 68-853042.9%
3/7
33.3%
1/3
-
0/0
3
1/2
6150035910
11-14 Kauno r. Atletas 77-733263.6%
7/11
33.3%
2/6
100%
2/2
3
1/2
63200342225
11-11 Kauno r. Atletas 77-833450%
4/8
20%
1/5
100%
2/2
4
2/2
83200251321
11-09 Kauno r. Atletas 90-692955.6%
5/9
0%
0/3
50%
1/2
1
1/0
83100141117
11-04 Kauno r. Atletas 84-732350%
3/6
0%
0/2
50%
2/4
3
1/2
402003386
11-02 Kauno r. Atletas 72-882557.1%
4/7
0%
0/3
0%
0/1
2
1/1
3300034810
10-28 Kauno r. Atletas 75-772655.6%
5/9
0%
0/1
100%
2/2
2
1/1
62200331215
10-26 Kauno r. Atletas 79-932157.1%
4/7
20%
1/5
50%
1/2
4
1/3
21300251211
10-12 Kauno r. Atletas 90-821850%
2/4
33.3%
1/3
-
0/0
0
0/0
6210002712
10-07 Kauno r. Atletas 89-753166.7%
4/6
16.7%
1/6
100%
2/2
2
0/2
73400411311
10-05 Kauno r. Atletas 81-802980%
4/5
28.6%
2/7
33.3%
2/6
1
0/1
3250034168
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.219 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno KTU 2017-11-03
Taškai30 Kauno KTU 2017-11-03
Atkovoti kamuoliai puolime4 Šilutės Šilutė-PDS.lt Kėdainių Kėdainiai BC2026-10-08
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Marijampolės Sūduva 2025-03-15
Atkovoti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-11-10
Rezultatyvūs perdavimai9 Kauno KTU 2017-01-08
Perimti kamuoliai3 Kauno KTU 2016-12-16
Blokuoti metimai1 Kauno KTU 2016-12-16
Minutės34 Kauno KTU 2017-10-06
Dvitaškių pataikė10 Kauno KTU 2017-11-03
Dvitaškių metė13 Kauno KTU 2017-11-18
Tritaškių pataikė5 Marijampolės Sūduva 2019-12-05
Tritaškių metė11 Kauno KTU 2017-10-07
Baudų pataikė9 Kauno KTU 2017-10-06
Baudų metė11 Kauno KTU 2017-10-06
Pražangos5 Marijampolės Sūduva 2017-12-30
Išprovokuotas pražangos9 Kauno KTU 2017-10-06
Prarasti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-01-27
Gauti blokai3 Marijampolės Sūduva 2025-02-13
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2023/2024 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.