Skip to main content

URBO-NKL

Martynas Zigmantavičius

Martynas
Zigmantavičius

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:3458.4%
94/161
33.8%
27/80
80%
92/115
1.8
0.3/1.6
2.80.91.500.21.83.31011.436 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-12 14100%
1/1
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
110001257
03-07 1866.7%
2/3
66.7%
2/3
-
0/0
1
1/0
30100221011
03-05 10-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
111001405
02-29 550%
1/2
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
000000122
02-27 1050%
1/2
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
300001057
02-22 2220%
1/5
100%
1/1
100%
4/4
3
0/3
212021298
02-20 2266.7%
2/3
50%
1/2
100%
2/2
2
0/2
1120013911
01-18 18100%
6/6
0%
0/3
100%
3/3
3
0/3
40200421515
01-16 16100%
2/2
50%
1/2
100%
2/2
1
1/0
111002199
01-11 1785.7%
6/7
20%
1/5
57.1%
4/7
6
1/5
20200341918
APIE

2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2620%
3/15
36.7%
11/30
53.3%
8/15
2.7
0.8/1.8
2.50.31.20.20.32.22.57.85.8 6 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:3555.5%
96/173
29.3%
53/181
70%
84/120
2.4
0.4/2
2.40.510.10.222.58.48.4 52 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:2553.8%
78/145
34.2%
40/117
66.7%
48/72
2.6
0.3/2.3
3.20.51.500.21.92.49.39.5 35 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.2 19 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:3458.4%
94/161
33.8%
27/80
80%
92/115
1.8
0.3/1.6
2.80.91.500.21.83.31011.4 36 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:0065.9%
91/138
26.9%
29/108
56.3%
40/71
1.3
0.2/1.1
1.90.6100.21.42.57.97.6 39 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:2059.9%
121/202
32.6%
45/138
59.7%
83/139
2.1
0.3/1.7
4.212.10.10.22.13.510.511.6 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:3838.7%
41/106
28.8%
15/52
54.4%
37/68
2
0.5/1.5
2.40.72.10.10.41.72.154.1 33 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 19/20
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-12 Marijampolės Sūduva 81-9114100%
1/1
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
110001257
03-07 Marijampolės Sūduva 101-711866.7%
2/3
66.7%
2/3
-
0/0
1
1/0
30100221011
03-05 Marijampolės Sūduva 86-7410-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
111001405
02-29 Marijampolės Sūduva 66-69550%
1/2
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
000000122
02-27 Marijampolės Sūduva 99-841050%
1/2
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
300001057
02-22 Marijampolės Sūduva 69-702220%
1/5
100%
1/1
100%
4/4
3
0/3
212021298
02-20 Marijampolės Sūduva 84-812266.7%
2/3
50%
1/2
100%
2/2
2
0/2
1120013911
01-18 Marijampolės Sūduva 105-6918100%
6/6
0%
0/3
100%
3/3
3
0/3
40200421515
01-16 Marijampolės Sūduva 84-6116100%
2/2
50%
1/2
100%
2/2
1
1/0
111002199
01-11 Marijampolės Sūduva 122-761785.7%
6/7
20%
1/5
57.1%
4/7
6
1/5
20200341918
01-09 Marijampolės Sūduva 76-9415100%
2/2
0%
0/1
87.5%
7/8
0
0/0
42400261115
01-05 Marijampolės Sūduva 77-782233.3%
2/6
-
0/0
-
0/0
2
0/2
421001349
01-04 Marijampolės Sūduva 96-752475%
6/8
0%
0/3
80%
4/5
3
1/2
31300351616
12-21 Marijampolės Sūduva 71-792350%
2/4
100%
2/2
-
0/0
3
0/3
61000211017
12-19 Marijampolės Sūduva 91-711750%
3/6
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
211002065
12-14 Marijampolės Sūduva 79-721875%
3/4
0%
0/3
-
0/0
1
1/0
100001164
12-12 Marijampolės Sūduva 108-99100%
0/2
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
30201310-5
12-07 Marijampolės Sūduva 94-782550%
2/4
100%
2/2
75%
6/8
1
0/1
20200261617
12-05 Marijampolės Sūduva 75-882666.7%
2/3
62.5%
5/8
71.4%
5/7
0
0/0
20100052424
11-28 Marijampolės Sūduva 93-652737.5%
3/8
100%
1/1
83.3%
5/6
3
1/2
01001171417
11-23 Marijampolės Sūduva 83-673275%
3/4
25%
1/4
100%
8/8
1
0/1
20400251715
11-21 Marijampolės Sūduva 73-832150%
2/4
50%
1/2
66.7%
2/3
3
0/3
4110025915
11-16 Marijampolės Sūduva 84-701733.3%
1/3
-
0/0
75%
3/4
2
0/2
132000258
11-14 Marijampolės Sūduva 87-7810100%
1/1
-
0/0
100%
2/2
0
0/0
001001446
11-09 Marijampolės Sūduva 72-862071.4%
5/7
-
0/0
66.7%
4/6
2
1/1
62100251422
11-07 Marijampolės Sūduva 83-782050%
3/6
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
403004464
11-02 Marijampolės Sūduva 79-662160%
3/5
0%
0/3
0%
0/1
1
0/1
200000467
10-31 Marijampolės Sūduva 75-762457.1%
4/7
0%
0/2
100%
5/5
2
1/1
1130044139
10-26 Marijampolės Sūduva 68-613460%
6/10
20%
1/5
83.3%
5/6
3
1/2
83200462025
10-24 Marijampolės Sūduva 62-8520100%
2/2
0%
0/1
75%
3/4
2
0/2
302002379
10-19 Marijampolės Sūduva 73-802733.3%
2/6
0%
0/3
100%
8/8
4
1/3
82101151221
10-17 Marijampolės Sūduva 87-702375%
3/4
25%
1/4
100%
1/1
2
0/2
2030021106
10-12 Marijampolės Sūduva 85-762422.2%
2/9
60%
3/5
0%
0/1
2
0/2
52201131311
10-10 Marijampolės Sūduva 80-882550%
2/4
25%
1/4
57.1%
4/7
2
0/2
42100241112
10-05 Marijampolės Sūduva 74-922385.7%
6/7
-
0/0
66.7%
2/3
0
0/0
11300351413
10-04 Marijampolės Sūduva 100-542150%
2/4
33.3%
1/3
75%
3/4
3
0/3
51000231015
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas21:5859.6%
84/141
30.3%
20/66
79%
83/105
1.9
0.3/1.6
30.91.700.123.611.112.328 »
NKL21:2350%
2/4
33.3%
1/3
75%
3/4
3
0/3
510002310151 »
Reguliarusis sezonas – II etapas14:5450%
8/16
54.5%
6/11
100%
6/6
1.4
0.1/1.3
1.60.60.900.3125.77.37 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno KTU 2017-11-03
Taškai30 Kauno KTU 2017-11-03
Atkovoti kamuoliai puolime4 Šilutės Šilutė-PDS.lt Kėdainių Kėdainiai BC2026-10-08
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Marijampolės Sūduva 2025-03-15
Atkovoti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-11-10
Rezultatyvūs perdavimai9 Kauno KTU 2017-01-08
Perimti kamuoliai3 Kauno KTU 2016-12-16
Blokuoti metimai1 Kauno KTU 2016-12-16
Minutės34 Kauno KTU 2017-10-06
Dvitaškių pataikė10 Kauno KTU 2017-11-03
Dvitaškių metė13 Kauno KTU 2017-11-18
Tritaškių pataikė5 Marijampolės Sūduva 2019-12-05
Tritaškių metė11 Kauno KTU 2017-10-07
Baudų pataikė9 Kauno KTU 2017-10-06
Baudų metė11 Kauno KTU 2017-10-06
Pražangos5 Marijampolės Sūduva 2017-12-30
Išprovokuotas pražangos9 Kauno KTU 2017-10-06
Prarasti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-01-27
Gauti blokai3 Marijampolės Sūduva 2025-02-13
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2019/2020 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.