Skip to main content

URBO-NKL

Martynas Zigmantavičius

Martynas
Zigmantavičius

STATISTIKA / 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:0065.9%
91/138
26.9%
29/108
56.3%
40/71
1.3
0.2/1.1
1.90.6100.21.42.57.97.639 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-13 I2180%
4/5
0%
0/3
66.7%
4/6
0
0/0
21100461210
04-12 110%
0/1
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
000001232
04-02 DEL-ŽAL2240%
2/5
37.5%
3/8
-
0/0
2
1/1
3010032138
03-30 DEL-ŽAL2280%
4/5
25%
1/4
100%
4/4
1
0/1
42201171521
03-28 DEL-ŽAL21100%
2/2
40%
2/5
0%
0/2
0
0/0
0010013106
03-26 DEL-ŽAL1857.1%
4/7
28.6%
2/7
75%
3/4
1
0/1
32201231712
03-09 3370%
7/10
37.5%
3/8
0%
0/1
3
0/3
31100022322
03-08 1875%
3/4
0%
0/1
66.7%
4/6
0
0/0
20000051013
03-02 1466.7%
2/3
33.3%
1/3
60%
3/5
1
0/1
3010034109
03-01 12100%
4/4
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
110001087
APIE

2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2620%
3/15
36.7%
11/30
53.3%
8/15
2.7
0.8/1.8
2.50.31.20.20.32.22.57.85.8 6 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:3555.5%
96/173
29.3%
53/181
70%
84/120
2.4
0.4/2
2.40.510.10.222.58.48.4 52 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:2553.8%
78/145
34.2%
40/117
66.7%
48/72
2.6
0.3/2.3
3.20.51.500.21.92.49.39.5 35 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.2 19 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:3458.4%
94/161
33.8%
27/80
80%
92/115
1.8
0.3/1.6
2.80.91.500.21.83.31011.4 36 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:0065.9%
91/138
26.9%
29/108
56.3%
40/71
1.3
0.2/1.1
1.90.6100.21.42.57.97.6 39 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:2059.9%
121/202
32.6%
45/138
59.7%
83/139
2.1
0.3/1.7
4.212.10.10.22.13.510.511.6 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:3838.7%
41/106
28.8%
15/52
54.4%
37/68
2
0.5/1.5
2.40.72.10.10.41.72.154.1 33 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 18/19
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-13 Marijampolės Sūduva I69-772180%
4/5
0%
0/3
66.7%
4/6
0
0/0
21100461210
04-12 Marijampolės Sūduva 86-79110%
0/1
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
000001232
04-02 Marijampolės Sūduva DEL-ŽAL98-942240%
2/5
37.5%
3/8
-
0/0
2
1/1
3010032138
03-30 Marijampolės Sūduva DEL-ŽAL64-772280%
4/5
25%
1/4
100%
4/4
1
0/1
42201171521
03-28 Marijampolės Sūduva DEL-ŽAL93-7621100%
2/2
40%
2/5
0%
0/2
0
0/0
0010013106
03-26 Marijampolės Sūduva DEL-ŽAL90-811857.1%
4/7
28.6%
2/7
75%
3/4
1
0/1
32201231712
03-09 Marijampolės Sūduva 93-833370%
7/10
37.5%
3/8
0%
0/1
3
0/3
31100022322
03-08 Marijampolės Sūduva 70-771875%
3/4
0%
0/1
66.7%
4/6
0
0/0
20000051013
03-02 Marijampolės Sūduva 104-911466.7%
2/3
33.3%
1/3
60%
3/5
1
0/1
3010034109
03-01 Marijampolės Sūduva 85-8012100%
4/4
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
110001087
02-23 Marijampolės Sūduva 98-80110%
0/2
0%
0/1
0%
0/2
2
1/1
12301020-2
02-22 Marijampolės Sūduva 88-8615100%
1/1
66.7%
2/3
0%
0/5
3
1/2
2210026812
02-16 Marijampolės Sūduva 81-691566.7%
2/3
33.3%
1/3
25%
1/4
3
1/2
121011388
02-15 Marijampolės Sūduva 105-888100%
4/4
-
0/0
0%
0/1
0
0/0
2010002810
02-09 Marijampolės Sūduva 77-812-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00100100-2
02-02 Marijampolės Sūduva 70-753-
0/0
0%
0/1
0%
0/2
1
0/1
000000200
02-01 Marijampolės Sūduva 67-9112100%
2/2
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
101001043
01-26 Marijampolės Sūduva 87-692657.1%
4/7
50%
2/4
100%
1/1
0
0/0
30100431511
01-25 Marijampolės Sūduva 95-892875%
6/8
0%
0/4
-
0/0
2
0/2
31100231212
01-19 Marijampolės Sūduva 66-751766.7%
2/3
0%
0/1
50%
1/2
3
1/2
101003153
01-18 Marijampolės Sūduva 76-722080%
4/5
14.3%
1/7
100%
1/1
2
0/2
32100041215
01-12 Marijampolės Sūduva 82-782375%
3/4
0%
0/2
87.5%
7/8
0
0/0
61000161321
01-11 Marijampolės Sūduva 65-682100%
1/1
-
0/0
-
0/0
1
0/1
000001022
01-05 Marijampolės Sūduva 85-842-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
01-04 Marijampolės Sūduva 102-621350%
1/2
25%
1/4
-
0/0
3
0/3
300001157
12-21 Marijampolės Sūduva 94-702340%
2/5
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
30101414-2
12-15 Marijampolės Sūduva 114-1099100%
1/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
202001021
12-14 Marijampolės Sūduva 69-662937.5%
3/8
50%
1/2
50%
1/2
3
1/2
2120023108
12-07 Marijampolės Sūduva 65-695100%
1/1
-
0/0
-
0/0
1
1/0
001003120
11-30 Marijampolės Sūduva 59-823100%
2/2
-
0/0
-
0/0
0
0/0
103002141
11-24 Marijampolės Sūduva 46-599100%
1/1
0%
0/4
-
0/0
0
0/0
10000102-2
11-23 Marijampolės Sūduva 88-621575%
3/4
33.3%
1/3
-
0/0
0
0/0
122001197
10-26 Marijampolės Sūduva 92-850-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000101
10-20 Marijampolės Sūduva 91-561775%
3/4
33.3%
1/3
100%
2/2
4
0/4
11000131116
10-19 Marijampolės Sūduva 69-752040%
2/5
100%
2/2
50%
1/2
1
0/1
50200131113
10-13 Marijampolės Sūduva 71-7917100%
4/4
0%
0/3
66.7%
2/3
3
0/3
40200221011
10-12 Marijampolės Sūduva 95-892283.3%
5/6
20%
1/5
-
0/0
3
1/2
20001231313
10-06 Marijampolės Sūduva 84-911920%
1/5
0%
0/3
25%
1/4
3
0/3
302010632
10-05 Marijampolės Sūduva 73-803025%
1/4
37.5%
3/8
100%
4/4
5
1/4
13100341516
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas14:3064.9%
37/57
21.7%
10/46
73.1%
19/26
1.5
0.2/1.3
1.90.50.900.21.426.56.619 »
NKL29:5037.5%
3/8
50%
1/2
50%
1/2
3
1/2
21200231081 »
Reguliarusis sezonas – II etapas15:3172.9%
35/48
29%
9/31
33.3%
9/27
1.2
0.2/1
1.70.70.900.21.22.58.27.913 »
Atkrintamosios varžybos19:3164%
16/25
31%
9/29
68.8%
11/16
0.7
0.2/0.5
20.81.200.323.811.79.86 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno KTU 2017-11-03
Taškai30 Kauno KTU 2017-11-03
Atkovoti kamuoliai puolime4 Šilutės Šilutė-PDS.lt Kėdainių Kėdainiai BC2026-10-08
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Marijampolės Sūduva 2025-03-15
Atkovoti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-11-10
Rezultatyvūs perdavimai9 Kauno KTU 2017-01-08
Perimti kamuoliai3 Kauno KTU 2016-12-16
Blokuoti metimai1 Kauno KTU 2016-12-16
Minutės34 Kauno KTU 2017-10-06
Dvitaškių pataikė10 Kauno KTU 2017-11-03
Dvitaškių metė13 Kauno KTU 2017-11-18
Tritaškių pataikė5 Marijampolės Sūduva 2019-12-05
Tritaškių metė11 Kauno KTU 2017-10-07
Baudų pataikė9 Kauno KTU 2017-10-06
Baudų metė11 Kauno KTU 2017-10-06
Pražangos5 Marijampolės Sūduva 2017-12-30
Išprovokuotas pražangos9 Kauno KTU 2017-10-06
Prarasti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-01-27
Gauti blokai3 Marijampolės Sūduva 2025-02-13
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2018/2019 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.