Skip to main content

URBO-NKL

Martynas Zigmantavičius

Martynas
Zigmantavičius

STATISTIKA / 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:2059.9%
121/202
32.6%
45/138
59.7%
83/139
2.1
0.3/1.7
4.212.10.10.22.13.510.511.644 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Mažasis finalas2050%
2/4
0%
0/1
0%
0/1
1
0/1
202001242
04-13 .290%
0/1
33.3%
3/9
-
0/0
1
0/1
312004394
03-29 .1780%
4/5
0%
0/2
-
0/0
2
1/1
112001288
03-27 .9100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
100002020
03-24 .1966.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
5111022811
03-09 16100%
2/2
100%
1/1
50%
1/2
1
0/1
3100011812
03-03 130%
0/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
21100110-1
03-02 2360%
3/5
50%
1/2
50%
1/2
3
1/2
4120052109
02-24 2233.3%
1/3
50%
2/4
-
0/0
3
1/2
203102287
02-23 2360%
3/5
-
0/0
71.4%
5/7
2
0/2
70200461116
APIE

2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2620%
3/15
36.7%
11/30
53.3%
8/15
2.7
0.8/1.8
2.50.31.20.20.32.22.57.85.8 6 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:3555.5%
96/173
29.3%
53/181
70%
84/120
2.4
0.4/2
2.40.510.10.222.58.48.4 52 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:2553.8%
78/145
34.2%
40/117
66.7%
48/72
2.6
0.3/2.3
3.20.51.500.21.92.49.39.5 35 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:0761.3%
73/119
31.5%
23/73
68.4%
26/38
2.1
0.7/1.3
4.71.92.30.102.53.212.714.2 19 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:3458.4%
94/161
33.8%
27/80
80%
92/115
1.8
0.3/1.6
2.80.91.500.21.83.31011.4 36 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:0065.9%
91/138
26.9%
29/108
56.3%
40/71
1.3
0.2/1.1
1.90.6100.21.42.57.97.6 39 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:2059.9%
121/202
32.6%
45/138
59.7%
83/139
2.1
0.3/1.7
4.212.10.10.22.13.510.511.6 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:3838.7%
41/106
28.8%
15/52
54.4%
37/68
2
0.5/1.5
2.40.72.10.10.41.72.154.1 33 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 17/18
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Marijampolės Sūduva Mažasis finalas90-762050%
2/4
0%
0/1
0%
0/1
1
0/1
202001242
04-13 Marijampolės Sūduva .73-77290%
0/1
33.3%
3/9
-
0/0
1
0/1
312004394
03-29 Marijampolės Sūduva .95-721780%
4/5
0%
0/2
-
0/0
2
1/1
112001288
03-27 Marijampolės Sūduva .81-829100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
100002020
03-24 Marijampolės Sūduva .95-771966.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
5111022811
03-09 Marijampolės Sūduva 94-6916100%
2/2
100%
1/1
50%
1/2
1
0/1
3100011812
03-03 Marijampolės Sūduva 91-78130%
0/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
21100110-1
03-02 Marijampolės Sūduva 77-902360%
3/5
50%
1/2
50%
1/2
3
1/2
4120052109
02-24 Marijampolės Sūduva 102-662233.3%
1/3
50%
2/4
-
0/0
3
1/2
203102287
02-23 Marijampolės Sūduva 73-892360%
3/5
-
0/0
71.4%
5/7
2
0/2
70200461116
02-10 Marijampolės Sūduva 64-6917100%
1/1
0%
0/2
25%
1/4
0
0/0
511000437
02-09 Marijampolės Sūduva 89-8015100%
1/1
50%
2/4
100%
2/2
0
0/0
40200221010
02-03 Marijampolės Sūduva 79-8327100%
3/3
0%
0/3
25%
1/4
1
0/1
011003372
02-02 Marijampolės Sūduva 83-7618100%
2/2
0%
0/4
50%
1/2
1
1/0
302001455
01-27 Marijampolės Sūduva 107-753275%
3/4
0%
0/2
50%
4/8
1
0/1
5020114109
01-26 Marijampolės Sūduva 81-773020%
1/5
75%
3/4
50%
2/4
2
0/2
70101251316
01-19 Marijampolės Sūduva 111-8418100%
2/2
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
200004243
01-18 Marijampolės Sūduva 73-1062866.7%
2/3
0%
0/2
66.7%
4/6
3
1/2
9030024814
01-06 Marijampolės Sūduva 95-7017100%
3/3
100%
1/1
75%
3/4
3
0/3
93000151230
01-04 Marijampolės Sūduva 82-863250%
3/6
14.3%
1/7
100%
4/4
2
0/2
51100351313
12-30 Marijampolės Sūduva 87-821775%
3/4
0%
0/1
100%
4/4
0
0/0
2000052107
12-29 Marijampolės Sūduva 85-953050%
2/4
33.3%
2/6
60%
3/5
4
0/4
41500131311
12-16 Marijampolės Sūduva 80-832450%
1/2
50%
3/6
60%
3/5
4
0/4
71400041420
12-15 Marijampolės Sūduva 58-732162.5%
5/8
-
0/0
0%
0/2
2
0/2
3010121107
12-09 Marijampolės Sūduva 83-872533.3%
1/3
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
633001259
12-08 Marijampolės Sūduva 102-801966.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
2
0/2
411001249
12-02 Marijampolės Sūduva 81-723350%
2/4
40%
2/5
100%
4/4
2
0/2
31501231410
12-01 Marijampolės Sūduva 93-803160%
3/5
50%
2/4
25%
1/4
1
0/1
4030134138
11-25 Marijampolės Sūduva 82-77180%
0/3
50%
1/2
0%
0/2
2
0/2
403011331
11-24 Marijampolės Sūduva 81-671133.3%
1/3
-
0/0
100%
2/2
1
1/0
301001145
11-18 Kauno KTU 68-802738.5%
5/13
0%
0/1
-
0/0
5
0/5
1241003109
11-17 Kauno KTU 85-562055.6%
5/9
0%
0/1
0%
0/2
1
0/1
2020113105
11-11 Kauno KTU 64-842966.7%
2/3
66.7%
2/3
66.7%
4/6
2
1/1
12300381417
11-10 Kauno KTU 79-753060%
3/5
33.3%
1/3
50%
5/10
8
3/5
92400481424
11-04 Kauno KTU 87-1003183.3%
5/6
100%
1/1
60%
3/5
4
0/4
40500351618
11-03 Kauno KTU 90-993390.9%
10/11
60%
3/5
50%
1/2
4
0/4
42100233036
10-28 Kauno KTU 68-803083.3%
5/6
20%
1/5
75%
3/4
7
3/4
51200341622
10-27 Kauno KTU 68-692114.3%
1/7
100%
1/1
50%
2/4
3
0/3
6310125712
10-21 Kauno KTU 71-872833.3%
3/9
33.3%
1/3
0%
0/1
2
0/2
837021295
10-20 Kauno KTU 90-782560%
3/5
33.3%
1/3
50%
1/2
0
0/0
1000045107
10-14 Kauno KTU 63-7831100%
3/3
25%
1/4
-
0/0
2
1/1
6250013913
10-13 Kauno KTU 85-763087.5%
7/8
20%
1/5
62.5%
5/8
1
0/1
53300482224
10-07 Kauno KTU 67-1062560%
3/5
36.4%
4/11
66.7%
4/6
2
1/1
32310352218
10-06 Kauno KTU 96-923455.6%
5/9
33.3%
3/9
81.8%
9/11
2
0/2
92000392835
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas24:5859.5%
110/185
34.4%
42/122
60.1%
83/138
2.2
0.4/1.8
4.412.20.10.32.13.71112.439 »
Atkrintamosios varžybos19:2564.7%
11/17
18.8%
3/16
0%
0/1
1.2
0.2/1
2.40.61.40.2021.86.255 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno KTU 2017-11-03
Taškai30 Kauno KTU 2017-11-03
Atkovoti kamuoliai puolime4 Šilutės Šilutė-PDS.lt Kėdainių Kėdainiai BC2026-10-08
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Marijampolės Sūduva 2025-03-15
Atkovoti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-11-10
Rezultatyvūs perdavimai9 Kauno KTU 2017-01-08
Perimti kamuoliai3 Kauno KTU 2016-12-16
Blokuoti metimai1 Kauno KTU 2016-12-16
Minutės34 Kauno KTU 2017-10-06
Dvitaškių pataikė10 Kauno KTU 2017-11-03
Dvitaškių metė13 Kauno KTU 2017-11-18
Tritaškių pataikė5 Marijampolės Sūduva 2019-12-05
Tritaškių metė11 Kauno KTU 2017-10-07
Baudų pataikė9 Kauno KTU 2017-10-06
Baudų metė11 Kauno KTU 2017-10-06
Pražangos5 Marijampolės Sūduva 2017-12-30
Išprovokuotas pražangos9 Kauno KTU 2017-10-06
Prarasti kamuoliai8 Kauno KTU 2017-01-27
Gauti blokai3 Marijampolės Sūduva 2025-02-13
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2017/2018 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.