| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:38 | 38.7% 41/106 | 28.8% 15/52 | 54.4% 37/68 | 2 0.5/1.5 | 2.4 | 0.7 | 2.1 | 0.1 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 5 | 4.1 | 33 » |
2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:26 | 20% 3/15 | 36.7% 11/30 | 53.3% 8/15 | 2.7 0.8/1.8 | 2.5 | 0.3 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.5 | 7.8 | 5.8 | 6 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 55.5% 96/173 | 29.3% 53/181 | 70% 84/120 | 2.4 0.4/2 | 2.4 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2 | 2.5 | 8.4 | 8.4 | 52 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:25 | 53.8% 78/145 | 34.2% 40/117 | 66.7% 48/72 | 2.6 0.3/2.3 | 3.2 | 0.5 | 1.5 | 0 | 0.2 | 1.9 | 2.4 | 9.3 | 9.5 | 35 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:07 | 61.3% 73/119 | 31.5% 23/73 | 68.4% 26/38 | 2.1 0.7/1.3 | 4.7 | 1.9 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 3.2 | 12.7 | 14.2 | 19 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:34 | 58.4% 94/161 | 33.8% 27/80 | 80% 92/115 | 1.8 0.3/1.6 | 2.8 | 0.9 | 1.5 | 0 | 0.2 | 1.8 | 3.3 | 10 | 11.4 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:00 | 65.9% 91/138 | 26.9% 29/108 | 56.3% 40/71 | 1.3 0.2/1.1 | 1.9 | 0.6 | 1 | 0 | 0.2 | 1.4 | 2.5 | 7.9 | 7.6 | 39 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:20 | 59.9% 121/202 | 32.6% 45/138 | 59.7% 83/139 | 2.1 0.3/1.7 | 4.2 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.1 | 3.5 | 10.5 | 11.6 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:38 | 38.7% 41/106 | 28.8% 15/52 | 54.4% 37/68 | 2 0.5/1.5 | 2.4 | 0.7 | 2.1 | 0.1 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 5 | 4.1 | 33 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-07 | Kauno KTU | 69-66 | 18 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 1 0/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | -6 | |
| 03-04 | Kauno KTU | 64-69 | 15 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
| 03-02 | Kauno KTU | 75-62 | 21 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| 02-25 | Kauno KTU | 83-61 | 29 | 20% 1/5 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | -2 | |
| 02-24 | Kauno KTU | 73-63 | 31 | 40% 4/10 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 11 | 3 | |
| 02-18 | Kauno KTU | 91-78 | 14 | 75% 3/4 | - 0/0 | 80% 4/5 | 1 0/1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 14 | |
| 02-17 | Kauno KTU | 80-87 | 10 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | |
| 02-11 | Kauno KTU | 70-62 | 19 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | |
| 02-10 | Kauno KTU | 79-64 | 28 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | 4 1/3 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
| 01-28 | Kauno KTU | 73-62 | 25 | 37.5% 3/8 | 80% 4/5 | - 0/0 | 5 1/4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 18 | 17 | |
| 01-27 | Kauno KTU | 92-88 | 26 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | 1 0/1 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 | 4 | 10 | 7 | |
| 01-21 | Kauno KTU | 76-70 | 12 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | |
| 01-20 | Kauno KTU | 72-75 | 31 | 71.4% 5/7 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 7 3/4 | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 11 | 17 | |
| 01-14 | Kauno KTU | 62-97 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | |
| 01-13 | Kauno KTU | 67-74 | 18 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 3 2/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | |
| 01-08 | Kauno KTU | 58-106 | 30 | 0% 0/4 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 9 | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | |
| 01-07 | Kauno KTU | 98-55 | 30 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | 44.4% 4/9 | 2 1/1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 12 | 10 | |
| 12-23 | Kauno KTU | 59-87 | 23 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 4 1/3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | |
| 12-22 | Kauno KTU | 69-66 | 22 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | |
| 12-17 | Kauno KTU | 49-78 | 15 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | |
| 12-16 | Kauno KTU | 82-69 | 26 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 16 | |
| 12-10 | Kauno KTU | 73-70 | 7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 | |
| 12-03 | Kauno KTU | 73-65 | 7 | - 0/0 | - 0/0 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
| 12-02 | Kauno KTU | 76-74 | 18 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | |
| 11-26 | Kauno KTU | 63-69 | 0 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-19 | Kauno KTU | 86-76 | 6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | |
| 11-18 | Kauno KTU | 76-63 | 15 | 25% 1/4 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 6 0/6 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 6 | |
| 11-12 | Kauno KTU | 89-63 | 23 | 75% 3/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 4 | |
| 11-11 | Kauno KTU | 92-69 | 5 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | |
| 11-05 | Kauno KTU | 95-53 | 8 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | |
| 11-04 | Kauno KTU | 81-60 | 8 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | |
| 10-21 | Kauno KTU | 69-51 | 8 | 0% 0/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | |
| 10-07 | Kauno KTU | 76-64 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 14:52 | 36.6% 15/41 | 25.9% 7/27 | 56.1% 23/41 | 1.7 0.3/1.3 | 1.8 | 0.6 | 1.6 | 0.1 | 0.2 | 1.6 | 1.9 | 4.1 | 3.3 | 18 » |
| Antrasis etapas | 21:35 | 45.3% 24/53 | 38.1% 8/21 | 52.4% 11/21 | 2.6 0.8/1.8 | 3.3 | 0.8 | 2.8 | 0.2 | 0.5 | 1.8 | 2.2 | 6.9 | 6.5 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 18:27 | 16.7% 2/12 | 0% 0/4 | 50% 3/6 | 1.3 0.3/1 | 2.7 | 0.7 | 2.3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2.3 | -1 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Taškai | 30 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-10-08 |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Marijampolės Sūduva | 2025-03-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2017-11-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Kauno KTU | 2017-01-08 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno KTU | 2016-12-16 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno KTU | 2016-12-16 | |
| Minutės | 34 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Kauno KTU | 2017-11-18 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Marijampolės Sūduva | 2019-12-05 | |
| Tritaškių metė | 11 | Kauno KTU | 2017-10-07 | |
| Baudų pataikė | 9 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Baudų metė | 11 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Pražangos | 5 | Marijampolės Sūduva | 2017-12-30 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2017-01-27 | |
| Gauti blokai | 3 | Marijampolės Sūduva | 2025-02-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.