| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:26 | 20% 3/15 | 36.7% 11/30 | 53.3% 8/15 | 2.7 0.8/1.8 | 2.5 | 0.3 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.5 | 7.8 | 5.8 | 6 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-17 | Alytaus Patriotai | 30 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 4 |
| 10-15 | Vilkaviškio Perlas Go | 24 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 6 |
| 10-10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 27 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 7 |
| 10-08 | Kėdainių Kėdainiai BC | 21 | 33.3% 1/3 | 22.2% 2/9 | - 0/0 | 6 4/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 4 |
| 10-03 | Ukmergės Stekas | 26 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 |
| 10-01 | Plung?s Olimpas | 21 | 33.3% 1/3 | 50% 3/6 | 50% 2/4 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | 6 |
2014-2015: Kauno Perkūnas-Vytrita (RKL)
2015-2016: Kauno KTU Mimeta (RKL)
2016-2017: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Kauno KTU (NKL)
2017-2018: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2020-2021: Alytaus Dzūkija (LKL)
2021-2022: Alytaus Dzūkija (LKL)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Kauno r. Atletas (NKL), gruodį perėjo į Valjadolido Real (Ispanijos 2-oji lyga)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2026-2027: Å ilutÄ—s Å ilutÄ—-PDS.lt (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:26 | 20% 3/15 | 36.7% 11/30 | 53.3% 8/15 | 2.7 0.8/1.8 | 2.5 | 0.3 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.5 | 7.8 | 5.8 | 6 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 55.5% 96/173 | 29.3% 53/181 | 70% 84/120 | 2.4 0.4/2 | 2.4 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.2 | 2 | 2.5 | 8.4 | 8.4 | 52 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:25 | 53.8% 78/145 | 34.2% 40/117 | 66.7% 48/72 | 2.6 0.3/2.3 | 3.2 | 0.5 | 1.5 | 0 | 0.2 | 1.9 | 2.4 | 9.3 | 9.5 | 35 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:07 | 61.3% 73/119 | 31.5% 23/73 | 68.4% 26/38 | 2.1 0.7/1.3 | 4.7 | 1.9 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 3.2 | 12.7 | 14.2 | 19 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:34 | 58.4% 94/161 | 33.8% 27/80 | 80% 92/115 | 1.8 0.3/1.6 | 2.8 | 0.9 | 1.5 | 0 | 0.2 | 1.8 | 3.3 | 10 | 11.4 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:00 | 65.9% 91/138 | 26.9% 29/108 | 56.3% 40/71 | 1.3 0.2/1.1 | 1.9 | 0.6 | 1 | 0 | 0.2 | 1.4 | 2.5 | 7.9 | 7.6 | 39 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:20 | 59.9% 121/202 | 32.6% 45/138 | 59.7% 83/139 | 2.1 0.3/1.7 | 4.2 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.1 | 3.5 | 10.5 | 11.6 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:38 | 38.7% 41/106 | 28.8% 15/52 | 54.4% 37/68 | 2 0.5/1.5 | 2.4 | 0.7 | 2.1 | 0.1 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 5 | 4.1 | 33 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-17 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Alytaus Patriotai | 92-77 | 30 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 4 |
| 10-15 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Vilkaviškio Perlas Go | 81-97 | 24 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 6 |
| 10-10 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Klaipėdos Neptūnas-II | 73-70 | 27 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 7 |
| 10-08 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Kėdainių Kėdainiai BC | 60-73 | 21 | 33.3% 1/3 | 22.2% 2/9 | - 0/0 | 6 4/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 4 |
| 10-03 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Ukmergės Stekas | 80-72 | 26 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 |
| 10-01 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Plung?s Olimpas | 85-92 | 21 | 33.3% 1/3 | 50% 3/6 | 50% 2/4 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 25:26 | 20% 3/15 | 36.7% 11/30 | 53.3% 8/15 | 2.7 0.8/1.8 | 2.5 | 0.3 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.5 | 7.8 | 5.8 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Taškai | 30 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-10-08 |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Marijampolės Sūduva | 2025-03-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2017-11-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Kauno KTU | 2017-01-08 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno KTU | 2016-12-16 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno KTU | 2016-12-16 | |
| Minutės | 34 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Kauno KTU | 2017-11-03 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Kauno KTU | 2017-11-18 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Marijampolės Sūduva | 2019-12-05 | |
| Tritaškių metė | 11 | Kauno KTU | 2017-10-07 | |
| Baudų pataikė | 9 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Baudų metė | 11 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Pražangos | 5 | Marijampolės Sūduva | 2017-12-30 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Kauno KTU | 2017-10-06 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2017-01-27 | |
| Gauti blokai | 3 | Marijampolės Sūduva | 2025-02-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.