Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:40 | 50.5% 92/182 | 19.4% 7/36 | 53.5% 23/43 | 2.8 0.7/2 | 1 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 0.3 | 1.6 | 1.1 | 5.6 | 5 | 41 » |
2016-2017: Vilniaus LEU-Safety Style“ (RKL)
2017-2018: Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2019-2020: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2020-2021: Vilniaus Perlas (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Vilniaus Stekas (NKL)
2023-2024: Biržų Biržai (RKL)
2024-2025: Biržų Biržai (RKL)
2025-2026: Ukmergės Stekas (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:16 | 44.7% 38/85 | 0% 0/9 | 66.7% 18/27 | 2.5 0.5/1.9 | 1.5 | 0.4 | 1.3 | 0 | 0.3 | 1.7 | 2.1 | 6.3 | 5.1 | 15 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:40 | 50.5% 92/182 | 19.4% 7/36 | 53.5% 23/43 | 2.8 0.7/2 | 1 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 0.3 | 1.6 | 1.1 | 5.6 | 5 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:46 | 54.5% 18/33 | 16.7% 2/12 | - 0/0 | 1.5 0.4/1.2 | 0.7 | 0.8 | 0.5 | 0 | 0.2 | 1.3 | 0.4 | 3.2 | 2.8 | 13 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:59 | 50.3% 85/169 | 20.6% 7/34 | 58.3% 28/48 | 3.4 1/2.4 | 1.9 | 0.5 | 1.9 | 0 | 0.2 | 2.2 | 1.9 | 7.6 | 6.4 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:35 | 50.2% 120/239 | 28.9% 11/38 | 55.6% 40/72 | 3.8 1/2.8 | 1.3 | 0.7 | 1.1 | 0.2 | 0.4 | 2.3 | 1.9 | 8.2 | 7.8 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:09 | 51.9% 55/106 | 0% 0/6 | 28.6% 6/21 | 1.9 0.4/1.5 | 0.8 | 0.4 | 0.7 | 0.2 | 0.2 | 1.5 | 0.6 | 3 | 2.7 | 39 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-23 | Ukmergės Stekas | 92-85 | 10 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | |
| 03-21 | Ukmergės Stekas | 101-84 | 13 | 20% 1/5 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | -1 | |
| 03-18 | Ukmergės Stekas | 94-86 | 15 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | |
| 03-16 | Ukmergės Stekas | 79-84 | 8 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 2 | |
| 03-11 | Ukmergės Stekas | 63-90 | 18 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | |
| 03-04 | Ukmergės Stekas | 88-84 | 23 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 10 | 10 | |
| 03-02 | Ukmergės Stekas | 76-67 | 28 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 6 0/6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | |
| 02-25 | Ukmergės Stekas | 79-72 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -5 | |
| 02-23 | Ukmergės Stekas | 90-89 | 21 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | |
| 02-18 | Ukmergės Stekas | 101-81 | 20 | 75% 3/4 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 3 2/1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
| 02-16 | Ukmergės Stekas | 93-83 | 20 | 33.3% 3/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 | |
| 02-11 | Ukmergės Stekas | 80-64 | 24 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | |
| 02-09 | Ukmergės Stekas | 89-67 | 29 | 76.9% 10/13 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 21 | 21 | |
| 02-04 | Ukmergės Stekas | 94-75 | 26 | 46.2% 6/13 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 9 3/6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 19 | 20 | |
| 01-28 | Ukmergės Stekas | 64-81 | 26 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 | |
| 01-26 | Ukmergės Stekas | 102-65 | 28 | 62.5% 5/8 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 18 | 23 | |
| 01-14 | Ukmergės Stekas | 53-62 | 24 | 100% 5/5 | - 0/0 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 17 | |
| 01-12 | Ukmergės Stekas | 87-90 | 17 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
| 01-07 | Ukmergės Stekas | 72-70 | 9 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | -4 | |
| 01-05 | Ukmergės Stekas | 81-83 | 16 | 11.1% 1/9 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
| 12-17 | Ukmergės Stekas | 74-68 | 10 | 75% 3/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | |
| 12-15 | Ukmergės Stekas | 80-83 | 8 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | |
| 12-10 | Ukmergės Stekas | 80-84 | 22 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 5 2/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 5 | |
| 12-08 | Ukmergės Stekas | 91-80 | 22 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 0% 0/2 | 5 3/2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8 | 14 | |
| 12-03 | Ukmergės Stekas | 93-75 | 13 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |
| 12-01 | Ukmergės Stekas | 55-79 | 20 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 5 0/5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 8 | 12 | |
| 11-26 | Ukmergės Stekas | 72-85 | 15 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 6 | |
| 11-24 | Ukmergės Stekas | 75-80 | 5 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |
| 11-22 | Ukmergės Stekas | 85-83 | 20 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 4 | |
| 11-19 | Ukmergės Stekas | 75-82 | 18 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | |
| 11-17 | Ukmergės Stekas | 90-72 | 16 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | |
| 11-12 | Ukmergės Stekas | 83-71 | 17 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 11 | |
| 11-05 | Ukmergės Stekas | 92-99 | 4 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -1 | |
| 11-03 | Ukmergės Stekas | 73-77 | 12 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 3/3 | 1 1/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 6 | |
| 10-27 | Ukmergės Stekas | 70-76 | 9 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-22 | Ukmergės Stekas | 67-80 | 17 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 | |
| 10-20 | Ukmergės Stekas | 78-74 | 12 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 10-15 | Ukmergės Stekas | 71-56 | 14 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | |
| 10-13 | Ukmergės Stekas | 89-72 | 18 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 2 | |
| 10-08 | Ukmergės Stekas | 75-65 | 13 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | |
| 10-06 | Ukmergės Stekas | 59-62 | 3 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 14:35 | 48.4% 44/91 | 14.3% 3/21 | 65% 13/20 | 2.4 0.7/1.7 | 0.8 | 0.7 | 0.5 | 0.1 | 0.3 | 1.4 | 0.9 | 4.4 | 4.2 | 25 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 22:33 | 54.8% 40/73 | 26.7% 4/15 | 47.6% 10/21 | 4.1 0.9/3.2 | 1.6 | 0.8 | 1.1 | 0.1 | 0.4 | 2.1 | 1.6 | 8.5 | 8.4 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 12:04 | 44.4% 8/18 | - 0/0 | 0% 0/2 | 1.3 0.5/0.8 | 0.3 | 0 | 1.3 | 0 | 0.3 | 1.5 | 0.8 | 4 | 0.3 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 23 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-11-14 | |
| Taškai | 21 | Ukmergės Stekas | 2023-02-09 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-19 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2021-11-04 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-04 | |
| Minutės | 35 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-12-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Ukmergės Stekas | 2023-02-09 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-14 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-16 | |
| Tritaškių metė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-30 | |
| Baudų pataikė | 6 | Ukmergės Stekas | 2025-11-20 | |
| Baudų metė | 9 | Ukmergės Stekas | 2025-10-02 | |
| Pražangos | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-02 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Ukmergės Stekas | 2025-10-02 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-12-05 | |
| Gauti blokai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.