Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:46 | 54.5% 18/33 | 16.7% 2/12 | - 0/0 | 1.5 0.4/1.2 | 0.7 | 0.8 | 0.5 | 0 | 0.2 | 1.3 | 0.4 | 3.2 | 2.8 | 13 » |
2016-2017: Vilniaus LEU-Safety Style“ (RKL)
2017-2018: Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2019-2020: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2020-2021: Vilniaus Perlas (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Vilniaus Stekas (NKL)
2023-2024: Biržų Biržai (RKL)
2024-2025: Biržų Biržai (RKL)
2025-2026: Ukmergės Stekas (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:16 | 44.7% 38/85 | 0% 0/9 | 66.7% 18/27 | 2.5 0.5/1.9 | 1.5 | 0.4 | 1.3 | 0 | 0.3 | 1.7 | 2.1 | 6.3 | 5.1 | 15 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:40 | 50.5% 92/182 | 19.4% 7/36 | 53.5% 23/43 | 2.8 0.7/2 | 1 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 0.3 | 1.6 | 1.1 | 5.6 | 5 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:46 | 54.5% 18/33 | 16.7% 2/12 | - 0/0 | 1.5 0.4/1.2 | 0.7 | 0.8 | 0.5 | 0 | 0.2 | 1.3 | 0.4 | 3.2 | 2.8 | 13 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:59 | 50.3% 85/169 | 20.6% 7/34 | 58.3% 28/48 | 3.4 1/2.4 | 1.9 | 0.5 | 1.9 | 0 | 0.2 | 2.2 | 1.9 | 7.6 | 6.4 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:35 | 50.2% 120/239 | 28.9% 11/38 | 55.6% 40/72 | 3.8 1/2.8 | 1.3 | 0.7 | 1.1 | 0.2 | 0.4 | 2.3 | 1.9 | 8.2 | 7.8 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:09 | 51.9% 55/106 | 0% 0/6 | 28.6% 6/21 | 1.9 0.4/1.5 | 0.8 | 0.4 | 0.7 | 0.2 | 0.2 | 1.5 | 0.6 | 3 | 2.7 | 39 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-16 | Šakių Vytis-VDU | 88-71 | 29 | 71.4% 5/7 | 50% 1/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 13 | 22 | |
| 12-11 | Šakių Vytis-VDU | 76-80 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12-09 | Šakių Vytis-VDU | 107-60 | 24 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 8 | |
| 12-04 | Šakių Vytis-VDU | 68-76 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 12-02 | Šakių Vytis-VDU | 72-87 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-25 | Šakių Vytis-VDU | 79-80 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-20 | Šakių Vytis-VDU | 78-63 | 2 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-13 | Šakių Vytis-VDU | 81-105 | 6 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | |
| 11-11 | Šakių Vytis-VDU | 78-89 | 6 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |
| 11-06 | Šakių Vytis-VDU | 75-79 | 16 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| 11-04 | Šakių Vytis-VDU | 97-81 | 22 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | 11 | |
| 10-30 | Šakių Vytis-VDU | 67-72 | 19 | 40% 2/5 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | -1 | |
| 10-28 | Šakių Vytis-VDU | 78-66 | 10 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 11:46 | 54.5% 18/33 | 16.7% 2/12 | - 0/0 | 1.5 0.4/1.2 | 0.7 | 0.8 | 0.5 | 0 | 0.2 | 1.3 | 0.4 | 3.2 | 2.8 | 13 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 23 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-11-14 | |
| Taškai | 21 | Ukmergės Stekas | 2023-02-09 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-19 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2021-11-04 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-04 | |
| Minutės | 35 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-12-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Ukmergės Stekas | 2023-02-09 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-14 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-16 | |
| Tritaškių metė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-30 | |
| Baudų pataikė | 6 | Ukmergės Stekas | 2025-11-20 | |
| Baudų metė | 9 | Ukmergės Stekas | 2025-10-02 | |
| Pražangos | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-02 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Ukmergės Stekas | 2025-10-02 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-12-05 | |
| Gauti blokai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.