Skip to main content

URBO-NKL

Justas
šukelis

STATISTIKA / 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:5950.3%
85/169
20.6%
7/34
58.3%
28/48
3.4
1/2.4
1.90.51.900.22.21.97.66.429 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-02 3066.7%
6/9
0%
0/1
100%
2/2
7
3/4
00300521411
02-27 1350%
3/6
0%
0/2
33.3%
1/3
2
1/1
103002270
02-18 1662.5%
5/8
50%
1/2
-
0/0
3
2/1
10101121312
02-13 833.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
3
0/3
001000022
02-11 2037.5%
3/8
-
0/0
-
0/0
2
1/1
100004161
02-09 100%
0/4
-
0/0
-
0/0
0
0/0
11000210-3
02-06 1760%
3/5
0%
0/1
50%
1/2
1
0/1
202000276
02-04 1125%
1/4
0%
0/1
75%
3/4
3
0/3
010001255
01-30 70%
0/2
-
0/0
-
0/0
1
1/0
00401200-8
01-26 666.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
1
0/1
001002041
APIE

2016-2017: Vilniaus LEU-Safety Style“ (RKL)
2017-2018: Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2019-2020: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2020-2021: Vilniaus Perlas (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Vilniaus Stekas (NKL)
2023-2024: Biržų Biržai (RKL)
2024-2025: Biržų Biržai (RKL)
2025-2026: Ukmergės Stekas (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:1644.7%
38/85
0%
0/9
66.7%
18/27
2.5
0.5/1.9
1.50.41.300.31.72.16.35.1 15 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:4050.5%
92/182
19.4%
7/36
53.5%
23/43
2.8
0.7/2
10.70.80.10.31.61.15.65 41 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:4654.5%
18/33
16.7%
2/12
-
0/0
1.5
0.4/1.2
0.70.80.500.21.30.43.22.8 13 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:5950.3%
85/169
20.6%
7/34
58.3%
28/48
3.4
1/2.4
1.90.51.900.22.21.97.66.4 29 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:3550.2%
120/239
28.9%
11/38
55.6%
40/72
3.8
1/2.8
1.30.71.10.20.42.31.98.27.8 38 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL12:0951.9%
55/106
0%
0/6
28.6%
6/21
1.9
0.4/1.5
0.80.40.70.20.21.50.632.7 39 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 20/21
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-02 Vilniaus Rytas-2 81-853066.7%
6/9
0%
0/1
100%
2/2
7
3/4
00300521411
02-27 Vilniaus Rytas-2 93-711350%
3/6
0%
0/2
33.3%
1/3
2
1/1
103002270
02-18 Vilniaus Rytas-2 108-931662.5%
5/8
50%
1/2
-
0/0
3
2/1
10101121312
02-13 Vilniaus Rytas-2 95-65833.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
3
0/3
001000022
02-11 Vilniaus Rytas-2 65-722037.5%
3/8
-
0/0
-
0/0
2
1/1
100004161
02-09 Vilniaus Rytas-2 58-76100%
0/4
-
0/0
-
0/0
0
0/0
11000210-3
02-06 Vilniaus Rytas-2 103-811760%
3/5
0%
0/1
50%
1/2
1
0/1
202000276
02-04 Vilniaus Rytas-2 101-851125%
1/4
0%
0/1
75%
3/4
3
0/3
010001255
01-30 Vilniaus Rytas-2 71-7070%
0/2
-
0/0
-
0/0
1
1/0
00401200-8
01-26 Vilniaus Rytas-2 85-89666.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
1
0/1
001002041
01-23 Vilniaus Rytas-2 73-802566.7%
4/6
-
0/0
-
0/0
1
0/1
101102086
01-21 Vilniaus Rytas-2 104-791450%
1/2
0%
0/1
-
0/0
5
1/4
3000002210
01-19 Vilniaus Rytas-2 70-94120%
0/2
0%
0/2
100%
2/2
2
1/1
00200122-1
01-17 Vilniaus Rytas-2 82-782630%
3/10
50%
1/2
-
0/0
7
0/7
4100043912
01-14 Vilniaus Rytas-2 89-1023072.7%
8/11
0%
0/2
66.7%
2/3
3
1/2
41100431818
01-12 Vilniaus Rytas-2 81-5720100%
3/3
0%
0/1
50%
1/2
0
0/0
101001175
12-30 Vilniaus Rytas-2 82-762140%
2/5
0%
0/2
-
0/0
4
1/3
100002244
12-23 Vilniaus Rytas-2 63-641150%
1/2
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00200302-4
12-19 Vilniaus Rytas-2 89-932871.4%
5/7
0%
0/1
75%
3/4
5
2/3
11200431313
12-10 Vilniaus Rytas-2 81-632457.1%
4/7
50%
1/2
60%
3/5
6
1/5
22200151420
12-05 Vilniaus Rytas-2 88-753325%
1/4
0%
0/1
100%
2/2
5
2/3
619004140
12-03 Vilniaus Rytas-2 106-912228.6%
2/7
-
0/0
-
0/0
4
1/3
315001041
11-14 Vilniaus Rytas-2 77-923366.7%
4/6
66.7%
2/3
33.3%
1/3
7
3/4
61300131523
11-08 Vilniaus Rytas-2 98-782466.7%
4/6
0%
0/1
0%
0/2
5
1/4
516012489
10-31 Vilniaus Rytas-2 96-1102328.6%
2/7
0%
0/2
100%
2/2
5
3/2
201024261
10-24 Vilniaus Rytas-2 86-813125%
1/4
50%
1/2
25%
1/4
3
0/3
001002564
10-22 Vilniaus Rytas-2 96-1012758.3%
7/12
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
31101411410
10-17 Vilniaus Rytas-2 81-792777.8%
7/9
0%
0/3
50%
3/6
8
2/6
41200451721
10-15 Vilniaus Rytas-2 79-852228.6%
2/7
100%
1/1
50%
1/2
4
3/1
212002287
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas20:5349.4%
76/154
22.6%
7/31
58.1%
25/43
3.4
1/2.4
20.51.900.22.11.97.36.527 »
Atkrintamosios varžybos22:1860%
9/15
0%
0/3
60%
3/5
4.5
2/2.5
0.503003.5210.55.52 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas23 Vilniaus Rytas-2 2020-11-14
Taškai21 Ukmergės Stekas 2023-02-09
Atkovoti kamuoliai puolime4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-10-19
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-14
Atkovoti kamuoliai11 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-14
Rezultatyvūs perdavimai8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2018-10-19
Perimti kamuoliai4 Šakių Vytis-VDU 2021-11-04
Blokuoti metimai2 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2020-01-04
Minutės35 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-12-05
Dvitaškių pataikė10 Ukmergės Stekas 2023-02-09
Dvitaškių metė14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-14
Tritaškių pataikė2 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2020-01-16
Tritaškių metė5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2020-01-30
Baudų pataikė6 Ukmergės Stekas 2025-11-20
Baudų metė9 Ukmergės Stekas 2025-10-02
Pražangos5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-02
Išprovokuotas pražangos6 Ukmergės Stekas 2025-10-02
Prarasti kamuoliai9 Vilniaus Rytas-2 2020-12-05
Gauti blokai2 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2018-11-03
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2020/2021 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.