Skip to main content

URBO-NKL

Justas
šukelis

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:3550.2%
120/239
28.9%
11/38
55.6%
40/72
3.8
1/2.8
1.30.71.10.20.42.31.98.27.838 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-12 2033.3%
1/3
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
021004150
02-29 15-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
00300110-2
02-27 2733.3%
2/6
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
100011141
02-22 3160%
3/5
33.3%
1/3
100%
5/5
4
1/3
10100351416
02-20 2675%
3/4
25%
1/4
66.7%
2/3
6
0/6
31200431113
02-08 2828.6%
2/7
50%
1/2
-
0/0
6
2/4
200113076
02-06 2850%
4/8
0%
0/2
66.7%
2/3
5
1/4
22001341012
01-30 3085.7%
6/7
20%
1/5
71.4%
5/7
5
0/5
30100242022
01-18 966.7%
2/3
0%
0/2
-
0/0
2
0/2
00100404-2
01-16 3333.3%
3/9
66.7%
2/3
-
0/0
5
3/2
1040243124
APIE

2016-2017: Vilniaus LEU-Safety Style“ (RKL)
2017-2018: Biržų Biržai-KKSC (RKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2019-2020: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2020-2021: Vilniaus Perlas (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Vilniaus Stekas (NKL)
2023-2024: Biržų Biržai (RKL)
2024-2025: Biržų Biržai (RKL)
2025-2026: Ukmergės Stekas (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:1644.7%
38/85
0%
0/9
66.7%
18/27
2.5
0.5/1.9
1.50.41.300.31.72.16.35.1 15 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:4050.5%
92/182
19.4%
7/36
53.5%
23/43
2.8
0.7/2
10.70.80.10.31.61.15.65 41 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:4654.5%
18/33
16.7%
2/12
-
0/0
1.5
0.4/1.2
0.70.80.500.21.30.43.22.8 13 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:5950.3%
85/169
20.6%
7/34
58.3%
28/48
3.4
1/2.4
1.90.51.900.22.21.97.66.4 29 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:3550.2%
120/239
28.9%
11/38
55.6%
40/72
3.8
1/2.8
1.30.71.10.20.42.31.98.27.8 38 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL12:0951.9%
55/106
0%
0/6
28.6%
6/21
1.9
0.4/1.5
0.80.40.70.20.21.50.632.7 39 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 19/20
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-12 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-712033.3%
1/3
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
021004150
02-29 Molėtų Ežerūnas-Atletas 96-8415-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
00300110-2
02-27 Molėtų Ežerūnas-Atletas 115-672733.3%
2/6
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
100011141
02-22 Molėtų Ežerūnas-Atletas 103-743160%
3/5
33.3%
1/3
100%
5/5
4
1/3
10100351416
02-20 Molėtų Ežerūnas-Atletas 103-742675%
3/4
25%
1/4
66.7%
2/3
6
0/6
31200431113
02-08 Molėtų Ežerūnas-Atletas 79-802828.6%
2/7
50%
1/2
-
0/0
6
2/4
200113076
02-06 Molėtų Ežerūnas-Atletas 98-712850%
4/8
0%
0/2
66.7%
2/3
5
1/4
22001341012
01-30 Molėtų Ežerūnas-Atletas 92-753085.7%
6/7
20%
1/5
71.4%
5/7
5
0/5
30100242022
01-18 Molėtų Ežerūnas-Atletas 88-87966.7%
2/3
0%
0/2
-
0/0
2
0/2
00100404-2
01-16 Molėtų Ežerūnas-Atletas 89-673333.3%
3/9
66.7%
2/3
-
0/0
5
3/2
1040243124
01-11 Molėtų Ežerūnas-Atletas 82-721650%
3/6
-
0/0
50%
1/2
4
3/1
012101177
01-09 Molėtų Ežerūnas-Atletas 85-901633.3%
1/3
-
0/0
0%
0/2
0
0/0
00000112-2
01-05 Molėtų Ežerūnas-Atletas 87-94150%
0/4
-
0/0
50%
1/2
3
2/1
00200121-2
01-04 Molėtų Ežerūnas-Atletas 67-822328.6%
2/7
-
0/0
-
0/0
3
0/3
000213040
12-21 Molėtų Ežerūnas-Atletas 75-842240%
4/10
-
0/0
100%
2/2
4
3/1
42101221012
12-19 Molėtų Ežerūnas-Atletas 91-711533.3%
2/6
0%
0/1
50%
1/2
0
0/0
001000250
12-14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 63-913177.8%
7/9
0%
0/1
0%
0/6
1
0/1
12100351410
12-12 Molėtų Ežerūnas-Atletas 85-653066.7%
4/6
0%
0/1
-
0/0
5
1/4
003002287
12-07 Molėtų Ežerūnas-Atletas 88-861940%
2/5
-
0/0
50%
1/2
2
0/2
310023254
12-05 Molėtų Ežerūnas-Atletas 93-843541.7%
5/12
100%
1/1
-
0/0
6
3/3
22111311313
11-30 Molėtų Ežerūnas-Atletas 95-8423100%
5/5
100%
1/1
-
0/0
3
0/3
20100201315
11-28 Molėtų Ežerūnas-Atletas 80-692845.5%
5/11
100%
1/1
-
0/0
5
2/3
12102111312
11-23 Molėtų Ežerūnas-Atletas 79-892862.5%
5/8
0%
0/1
50%
4/8
6
1/5
30110241417
11-21 Molėtų Ežerūnas-Atletas 96-792755.6%
5/9
-
0/0
50%
1/2
4
0/4
30000121114
11-16 Molėtų Ežerūnas-Atletas 118-1112560%
3/5
-
0/0
80%
4/5
4
2/2
32100341016
11-14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 93-733050%
7/14
-
0/0
100%
2/2
11
1/10
31201431620
11-09 Molėtų Ežerūnas-Atletas 93-1021850%
3/6
-
0/0
75%
3/4
3
1/2
2010013911
11-07 Molėtų Ežerūnas-Atletas 72-801650%
2/4
-
0/0
50%
1/2
2
0/2
100001155
11-02 Molėtų Ežerūnas-Atletas 86-781616.7%
1/6
-
0/0
-
0/0
1
1/0
01100512-6
10-31 Molėtų Ežerūnas-Atletas 64-782750%
3/6
0%
0/1
66.7%
2/3
7
1/6
2000032811
10-26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-631066.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
3
2/1
101000146
10-24 Molėtų Ežerūnas-Atletas 68-781944.4%
4/9
-
0/0
0%
0/2
3
0/3
01500418-3
10-19 Molėtų Ežerūnas-Atletas 79-762466.7%
6/9
0%
0/1
100%
1/1
6
4/2
20110321316
10-17 Molėtų Ežerūnas-Atletas 98-711860%
3/5
0%
0/2
0%
0/2
4
1/3
031111368
10-12 Molėtų Ežerūnas-Atletas 56-721942.9%
3/7
-
0/0
-
0/0
7
0/7
1100021610
10-10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 80-881650%
4/8
-
0/0
100%
1/1
6
1/5
1200021913
10-06 Molėtų Ežerūnas-Atletas 73-79110%
0/1
-
0/0
50%
1/2
3
1/2
000002111
10-03 Molėtų Ežerūnas-Atletas 99-7616100%
3/3
100%
1/1
0%
0/2
2
2/0
1110011910
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas21:5649.2%
94/191
37.5%
6/16
44.9%
22/49
3.9
1.2/2.7
1.20.71.10.30.42.11.88.17.628 »
NKL17:1462.5%
5/8
0%
0/2
80%
4/5
3
1/2
1.511003.52772 »
Reguliarusis sezonas – II etapas26:1052.5%
21/40
25%
5/20
77.8%
14/18
3.8
0.5/3.3
1.50.610.10.42.62.48.98.58 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas23 Vilniaus Rytas-2 2020-11-14
Taškai21 Ukmergės Stekas 2023-02-09
Atkovoti kamuoliai puolime4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-10-19
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-14
Atkovoti kamuoliai11 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-14
Rezultatyvūs perdavimai8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2018-10-19
Perimti kamuoliai4 Šakių Vytis-VDU 2021-11-04
Blokuoti metimai2 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2020-01-04
Minutės35 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-12-05
Dvitaškių pataikė10 Ukmergės Stekas 2023-02-09
Dvitaškių metė14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-14
Tritaškių pataikė2 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2020-01-16
Tritaškių metė5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2020-01-30
Baudų pataikė6 Ukmergės Stekas 2025-11-20
Baudų metė9 Ukmergės Stekas 2025-10-02
Pražangos5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2019-11-02
Išprovokuotas pražangos6 Ukmergės Stekas 2025-10-02
Prarasti kamuoliai9 Vilniaus Rytas-2 2020-12-05
Gauti blokai2 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2018-11-03
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2019/2020 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.