Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:23 | 50.7% 73/144 | 47.3% 44/93 | 65.2% 15/23 | 3.8 1.1/2.7 | 0.8 | 0.6 | 1.5 | 0.5 | 0.1 | 3.3 | 1 | 9.5 | 7.1 | 31 » |
2014-2015: Palangos Palanga (NKL), sausį perėjo į Trakų Trakus (NKL)
2016-2017: Molėtų Ežerūnas (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:00 | 44.4% 4/9 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 3.5 0.5/3 | 0.5 | 0.5 | 4 | 0.5 | 0 | 2 | 0.5 | 8.5 | 3.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:23 | 50.7% 73/144 | 47.3% 44/93 | 65.2% 15/23 | 3.8 1.1/2.7 | 0.8 | 0.6 | 1.5 | 0.5 | 0.1 | 3.3 | 1 | 9.5 | 7.1 | 31 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-02 | Trakų Trakai | 79-70 | 12 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 10 | 9 | |
| 03-31 | Trakų Trakai | 89-87 | 9 | - 0/0 | 60% 3/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 2 | |
| 03-28 | Trakų Trakai | 85-79 | 23 | 0% 0/5 | 50% 3/6 | - 0/0 | 10 4/6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 12 | |
| 03-26 | Trakų Trakai | 71-76 | 9 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 5 | |
| 03-07 | Trakų Trakai | 63-69 | 8 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 1 | |
| 03-06 | Trakų Trakai | 83-84 | 14 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 2 2/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 7 | 2 | |
| 02-20 | Trakų Trakai | 77-82 | 13 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 3 | -3 | |
| 02-13 | Trakų Trakai | 51-64 | 22 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 4 1/3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 5 | |
| 01-30 | Trakų Trakai | 84-92 | 7 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | 4 | |
| 01-24 | Trakų Trakai | 88-86 | 18 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 5 | |
| 01-23 | Trakų Trakai | 63-92 | 22 | 66.7% 2/3 | 50% 6/12 | - 0/0 | 6 3/3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 22 | 21 | |
| 01-17 | Trakų Trakai | 85-61 | 9 | 100% 2/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 6 | |
| 01-16 | Trakų Trakai | 76-56 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | |
| 01-10 | Trakų Trakai | 71-83 | 12 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -1 | |
| 01-09 | Trakų Trakai | 87-75 | 24 | 62.5% 5/8 | 100% 3/3 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 21 | 18 | |
| 11-29 | 73-86 | 21 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 2/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 5 | ||
| 11-28 | 65-80 | 31 | 62.5% 5/8 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 20 | 18 | ||
| 11-22 | 85-75 | 40 | 50% 5/10 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 16 | 13 | ||
| 11-15 | 71-78 | 35 | 83.3% 5/6 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 6 1/5 | 3 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 | 13 | 8 | ||
| 11-14 | 80-83 | 36 | 54.5% 6/11 | 75% 3/4 | - 0/0 | 10 2/8 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 21 | 25 | ||
| 11-08 | 81-72 | 31 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 5 | ||
| 11-07 | 78-70 | 27 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 12 | 10 | ||
| 10-31 | 64-67 | 23 | 50% 5/10 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 13 | 5 | ||
| 10-30 | 78-74 | 24 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 12 | 6 | ||
| 10-25 | 71-73 | 28 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | 13 | ||
| 10-18 | 68-63 | 25 | 33.3% 3/9 | 0% 0/1 | - 0/0 | 7 0/7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 | 5 | ||
| 10-17 | 74-73 | 23 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 0/5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 3 | ||
| 10-11 | 99-81 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | ||
| 10-10 | 87-85 | 40 | 66.7% 6/9 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 | 18 | ||
| 10-04 | 86-83 | 20 | 33.3% 2/6 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 1 | ||
| 10-03 | 88-90 | 32 | 60% 3/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 26:54 | 51.7% 61/118 | 39.1% 18/46 | 70.6% 12/17 | 4.3 1.1/3.3 | 1.1 | 0.7 | 1.9 | 0.7 | 0.1 | 3.2 | 1.1 | 10.4 | 8.2 | 18 » |
| Antras etapas | 13:44 | 52.6% 10/19 | 55.2% 16/29 | 25% 1/4 | 2.7 1.1/1.6 | 0.3 | 0.6 | 1 | 0.3 | 0.2 | 3.2 | 0.8 | 7.7 | 5.1 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 13:47 | 28.6% 2/7 | 55.6% 10/18 | 100% 2/2 | 4.3 1.3/3 | 0.5 | 0.3 | 0.5 | 0 | 0 | 4 | 0.8 | 9 | 7 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | 2014-11-14 | ||
| Taškai | 22 | Trakų Trakai | 2015-01-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Trakų Trakai | 2015-03-28 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | 2014-11-14 | ||
| Atkovoti kamuoliai | 10 | 2014-11-14 | ||
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | 2014-11-15 | ||
| Perimti kamuoliai | 3 | 2014-10-25 | ||
| Blokuoti metimai | 2 | 2014-10-18 | ||
| Minutės | 40 | 2014-10-10 | ||
| Dvitaškių pataikė | 6 | 2014-10-10 | ||
| Dvitaškių metė | 11 | 2014-11-14 | ||
| Tritaškių pataikė | 6 | Trakų Trakai | 2015-01-23 | |
| Tritaškių metė | 12 | Trakų Trakai | 2015-01-23 | |
| Baudų pataikė | 3 | 2014-11-29 | ||
| Baudų metė | 4 | 2014-11-29 | ||
| Pražangos | 5 | 2014-10-31 | ||
| Išprovokuotas pražangos | 4 | 2014-10-25 | ||
| Prarasti kamuoliai | 6 | 2014-11-15 | ||
| Gauti blokai | 1 | 2014-11-15 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.