Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:37 | 46.4% 32/69 | 23.5% 12/51 | 75% 18/24 | 2.5 0.9/1.6 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 2.2 | 0.9 | 3.3 | 2.9 | 36 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-12 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | |
| 03-28 | DEL-ŽAL | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -4 |
| 03-26 | DEL-ŽAL | 8 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 |
| 03-09 | 20 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 | |
| 03-08 | 24 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | |
| 03-02 | 3 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | |
| 03-01 | 6 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
| 02-23 | 13 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 7 | |
| 02-22 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-16 | 20 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 8 5/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 11 |
2013-2014: Šilutės Šilutė (NKL)
2014-2015: Šilutės Šilutė (NKL)
2015-2016: Šilutės Šilutė (NKL)
2016-2017: Šilutės Šilutė (NKL)
2017-2018: Kauno Atletas-LSU (RKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:38 | 51.7% 30/58 | 3.7% 1/27 | 73.3% 11/15 | 3.5 1.2/2.3 | 0.4 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 0.3 | 2 | 0.8 | 4.1 | 3.3 | 18 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:37 | 46.4% 32/69 | 23.5% 12/51 | 75% 18/24 | 2.5 0.9/1.6 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 2.2 | 0.9 | 3.3 | 2.9 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:14 | 54.7% 52/95 | 28.6% 16/56 | 84.6% 44/52 | 2.5 0.8/1.6 | 1.1 | 0.2 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.9 | 1 | 4.5 | 4.1 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:24 | 33.3% 26/78 | 14.7% 5/34 | 82.1% 23/28 | 2.8 0.9/1.9 | 0.4 | 0.4 | 1 | 0.2 | 0 | 2.2 | 0.9 | 2.6 | 1.5 | 35 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:17 | 35.3% 12/34 | 42.9% 3/7 | 69.2% 9/13 | 3 1.2/1.8 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.3 | 0.5 | 1.9 | 1.5 | 4.2 | 4.4 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 01:25 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-12 | Marijampolės Sūduva | 86-79 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | |
| 03-28 | Marijampolės Sūduva | DEL-ŽAL | 93-76 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -4 |
| 03-26 | Marijampolės Sūduva | DEL-ŽAL | 90-81 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 |
| 03-09 | Marijampolės Sūduva | 93-83 | 20 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 | |
| 03-08 | Marijampolės Sūduva | 70-77 | 24 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | |
| 03-02 | Marijampolės Sūduva | 104-91 | 3 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | |
| 03-01 | Marijampolės Sūduva | 85-80 | 6 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
| 02-23 | Marijampolės Sūduva | 98-80 | 13 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 7 | |
| 02-22 | Marijampolės Sūduva | 88-86 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-16 | Marijampolės Sūduva | 81-69 | 20 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 8 5/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 11 | |
| 02-15 | Marijampolės Sūduva | 105-88 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 6 | |
| 02-09 | Marijampolės Sūduva | 77-81 | 3 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-02 | Marijampolės Sūduva | 70-75 | 10 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | |
| 02-01 | Marijampolės Sūduva | 67-91 | 7 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 01-26 | Marijampolės Sūduva | 87-69 | 18 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 3 | |
| 01-19 | Marijampolės Sūduva | 66-75 | 8 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | |
| 01-12 | Marijampolės Sūduva | 82-78 | 19 | 0% 0/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | 2 | |
| 01-11 | Marijampolės Sūduva | 65-68 | 10 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | |
| 01-05 | Marijampolės Sūduva | 85-84 | 5 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 01-04 | Marijampolės Sūduva | 102-62 | 13 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
| 12-21 | Marijampolės Sūduva | 94-70 | 27 | 66.7% 2/3 | 60% 3/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 15 | |
| 12-14 | Marijampolės Sūduva | 69-66 | 26 | 60% 6/10 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 6 3/3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 15 | |
| 12-07 | Marijampolės Sūduva | 65-69 | 6 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 12-01 | Marijampolės Sūduva | 70-59 | 14 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | |
| 11-30 | Marijampolės Sūduva | 59-82 | 19 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 6 | 2 | |
| 11-24 | Marijampolės Sūduva | 46-59 | 22 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | |
| 11-23 | Marijampolės Sūduva | 88-62 | 24 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 5 2/3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 10 | 15 | |
| 11-16 | Marijampolės Sūduva | 84-65 | 5 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 11-10 | Marijampolės Sūduva | 85-70 | 7 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | |
| 11-03 | Marijampolės Sūduva | 94-62 | 6 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 4 | |
| 11-02 | Marijampolės Sūduva | 73-74 | 26 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
| 10-20 | Marijampolės Sūduva | 91-56 | 17 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | |
| 10-19 | Marijampolės Sūduva | 69-75 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-12 | Marijampolės Sūduva | 95-89 | 4 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-06 | Marijampolės Sūduva | 84-91 | 17 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 4 | 1 | |
| 10-05 | Marijampolės Sūduva | 73-80 | 5 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 12:40 | 45.5% 15/33 | 19.4% 6/31 | 66.7% 8/12 | 2.6 0.8/1.8 | 0.9 | 0.4 | 0.7 | 0.2 | 0.2 | 2.1 | 1.1 | 2.9 | 2.6 | 19 » |
| NKL | 26:17 | 50% 6/12 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 4.5 1.5/3 | 1 | 1 | 0.5 | 0 | 0 | 3.5 | 1.5 | 9.5 | 10 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 11:40 | 43.5% 10/23 | 25% 4/16 | 81.8% 9/11 | 2.4 1.1/1.3 | 1.1 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 2 | 0.6 | 3.4 | 3.4 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 07:03 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0.3 0.3/0 | 0 | 0.7 | 1 | 0 | 0 | 2.7 | 0.3 | 0.7 | -2 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 18 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-03-18 | |
| Taškai | 15 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-01-08 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-03-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-02-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-12-16 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-10-02 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-04 | |
| Minutės | 35 | Marijampolės Sūduva | 2019-11-30 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-04 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-04 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Marijampolės Sūduva | 2018-12-21 | |
| Tritaškių metė | 6 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-19 | |
| Baudų pataikė | 6 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-05 | |
| Baudų metė | 7 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-05 | |
| Pražangos | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-11-13 | |
| Išprovokuotas pražangos | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-10-17 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-10-02 | |
| Gauti blokai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-02-28 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.