Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:17 | 35.3% 12/34 | 42.9% 3/7 | 69.2% 9/13 | 3 1.2/1.8 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.3 | 0.5 | 1.9 | 1.5 | 4.2 | 4.4 | 10 » |
2013-2014: Šilutės Šilutė (NKL)
2014-2015: Šilutės Šilutė (NKL)
2015-2016: Šilutės Šilutė (NKL)
2016-2017: Šilutės Šilutė (NKL)
2017-2018: Kauno Atletas-LSU (RKL)
2018-2019: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2019-2020: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:38 | 51.7% 30/58 | 3.7% 1/27 | 73.3% 11/15 | 3.5 1.2/2.3 | 0.4 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 0.3 | 2 | 0.8 | 4.1 | 3.3 | 18 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:37 | 46.4% 32/69 | 23.5% 12/51 | 75% 18/24 | 2.5 0.9/1.6 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 2.2 | 0.9 | 3.3 | 2.9 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:14 | 54.7% 52/95 | 28.6% 16/56 | 84.6% 44/52 | 2.5 0.8/1.6 | 1.1 | 0.2 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.9 | 1 | 4.5 | 4.1 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:24 | 33.3% 26/78 | 14.7% 5/34 | 82.1% 23/28 | 2.8 0.9/1.9 | 0.4 | 0.4 | 1 | 0.2 | 0 | 2.2 | 0.9 | 2.6 | 1.5 | 35 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:17 | 35.3% 12/34 | 42.9% 3/7 | 69.2% 9/13 | 3 1.2/1.8 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.3 | 0.5 | 1.9 | 1.5 | 4.2 | 4.4 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 01:25 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-07 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 68-74 | 31 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 8 2/6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 4 | 4 | |
| 03-06 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 89-86 | 22 | 0% 0/4 | - 0/0 | - 0/0 | 7 2/5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | |
| 02-28 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 86-71 | 26 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 100% 1/1 | 5 5/0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 11 | 15 | |
| 02-27 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 102-76 | 26 | 50% 2/4 | - 0/0 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 10 | |
| 02-20 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 77-91 | 7 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 01-31 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 92-76 | 8 | 75% 3/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 9 | |
| 01-30 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 71-78 | 11 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 01-23 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 56-77 | 20 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | 5 | |
| 01-16 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 93-88 | 13 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
| 01-09 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 85-64 | 4 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 04:34 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | 1 » |
| Antras etapas | 18:42 | 36.4% 12/33 | 50% 3/6 | 69.2% 9/13 | 3.3 1.3/2 | 0.6 | 0.7 | 0.3 | 0.2 | 0.6 | 2 | 1.6 | 4.7 | 5 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 18 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-03-18 | |
| Taškai | 15 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-01-08 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-03-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-02-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-12-16 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-10-02 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-04 | |
| Minutės | 35 | Marijampolės Sūduva | 2019-11-30 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-04 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-04 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Marijampolės Sūduva | 2018-12-21 | |
| Tritaškių metė | 6 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-19 | |
| Baudų pataikė | 6 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-05 | |
| Baudų metė | 7 | Marijampolės Sūduva | 2019-10-05 | |
| Pražangos | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-11-13 | |
| Išprovokuotas pražangos | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-10-17 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-10-02 | |
| Gauti blokai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-02-28 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.