Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:51 | 45.5% 45/99 | 33.9% 20/59 | 81.5% 22/27 | 2.7 1.2/1.6 | 0.8 | 0.5 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0.9 | 4 | 2.8 | 43 » |
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL), lapkritį perėjo į Biržų Biržai (RKL)
2017-2018: Kauno r. Omega (RKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 00:11 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:51 | 45.5% 45/99 | 33.9% 20/59 | 81.5% 22/27 | 2.7 1.2/1.6 | 0.8 | 0.5 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0.9 | 4 | 2.8 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 06:41 | 64.3% 9/14 | 75% 3/4 | 40% 4/10 | 1.3 0.4/0.9 | 0.3 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0.1 | 1.2 | 0.9 | 2.2 | 2.4 | 14 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-12 | Vilniaus Rytas-2 | 75-63 | 10 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | |
| 04-09 | Vilniaus Rytas-2 | 69-66 | 0 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 04-07 | Vilniaus Rytas-2 | 68-58 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 04-02 | Vilniaus Rytas-2 | 74-70 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 03-26 | Vilniaus Rytas-2 | 72-61 | 9 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -5 | |
| 03-24 | Vilniaus Rytas-2 | 72-80 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |
| 03-22 | Vilniaus Rytas-2 | 87-52 | 23 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 8 | |
| 03-19 | Vilniaus Rytas-2 | 92-91 | 7 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-18 | Vilniaus Rytas-2 | 67-65 | 17 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
| 03-12 | Vilniaus Rytas-2 | 75-67 | 16 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 3 | |
| 03-11 | Vilniaus Rytas-2 | 55-86 | 12 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 4/0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | |
| 03-05 | Vilniaus Rytas-2 | 73-66 | 8 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 03-04 | Vilniaus Rytas-2 | 86-90 | 16 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
| 02-13 | Vilniaus Rytas-2 | 80-63 | 10 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 02-12 | Vilniaus Rytas-2 | 70-59 | 17 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 3/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | |
| 02-05 | Vilniaus Rytas-2 | 82-70 | 18 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | |
| 01-29 | Vilniaus Rytas-2 | 96-60 | 9 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | |
| 01-23 | Vilniaus Rytas-2 | 82-70 | 27 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | - 0/0 | 9 2/7 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 13 | |
| 01-22 | Vilniaus Rytas-2 | 81-78 | 15 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 5 | |
| 01-16 | Vilniaus Rytas-2 | 66-71 | 14 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | |
| 01-15 | Vilniaus Rytas-2 | 85-54 | 13 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | |
| 01-09 | Vilniaus Rytas-2 | 68-62 | 12 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | |
| 01-08 | Vilniaus Rytas-2 | 76-66 | 5 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 12-19 | Vilniaus Rytas-2 | 88-84 | 20 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | -2 | |
| 12-18 | Vilniaus Rytas-2 | 81-70 | 25 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 7 3/4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 4 | |
| 12-12 | Vilniaus Rytas-2 | 76-69 | 14 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 8 4/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 | 6 | |
| 12-11 | Vilniaus Rytas-2 | 69-70 | 26 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 11 | 10 | |
| 12-05 | Vilniaus Rytas-2 | 96-97 | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | |
| 12-04 | Vilniaus Rytas-2 | 62-71 | 7 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | |
| 11-28 | Vilniaus Rytas-2 | 60-79 | 24 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 6 | |
| 11-27 | Vilniaus Rytas-2 | 92-86 | 23 | 75% 3/4 | 66.7% 2/3 | 80% 4/5 | 6 2/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 16 | 19 | |
| 11-21 | Vilniaus Rytas-2 | 88-66 | 13 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 | |
| 11-20 | Vilniaus Rytas-2 | 82-67 | 22 | 44.4% 4/9 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 3/1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 8 | |
| 11-14 | Vilniaus Rytas-2 | 88-60 | 16 | 100% 5/5 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 15 | 13 | |
| 11-13 | Vilniaus Rytas-2 | 78-86 | 16 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 3/2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 1 | |
| 11-07 | Vilniaus Rytas-2 | 81-74 | 15 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | 7 | |
| 11-06 | Vilniaus Rytas-2 | 70-75 | 25 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 80% 4/5 | 7 1/6 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 8 | |
| 10-17 | Vilniaus Rytas-2 | 65-81 | 6 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | |
| 10-16 | Vilniaus Rytas-2 | 60-63 | 11 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
| 10-10 | Vilniaus Rytas-2 | 71-87 | 12 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | -2 | |
| 10-09 | Vilniaus Rytas-2 | 74-77 | 9 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 10-03 | Vilniaus Rytas-2 | 61-63 | 27 | 60% 3/5 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | 3 | |
| 10-02 | Vilniaus Rytas-2 | 70-65 | 30 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 4 4/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 9 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 16:47 | 53.1% 34/64 | 32.6% 14/43 | 80% 20/25 | 3 1.3/1.7 | 0.8 | 0.4 | 1.5 | 0.1 | 0 | 3.3 | 1.2 | 5.4 | 3.5 | 24 » |
| Antrasis etapas | 14:40 | 35.7% 10/28 | 36.4% 4/11 | - 0/0 | 3 1.3/1.8 | 0.9 | 0.7 | 1.3 | 0 | 0 | 1.8 | 0.6 | 2.7 | 2.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 08:34 | 14.3% 1/7 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 1.3 0.4/0.9 | 0.4 | 0.3 | 1.1 | 0.1 | 0 | 1 | 0.3 | 1.4 | 0.4 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-27 | |
| Taškai | 16 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-10-02 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-01-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-01-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-12-11 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2013-10-18 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-14 | |
| Minutės | 30 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-10-02 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-14 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-20 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-07 | |
| Tritaškių metė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-12-11 | |
| Baudų pataikė | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-06 | |
| Baudų metė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-06 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2013-11-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2013-11-30 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-06 | |
| Gauti blokai | 1 | Vilniaus Rytas-2 | 2013-11-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.