| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:03 | 41.3% 19/46 | 25% 10/40 | 69.6% 16/23 | 3.5 0.5/3 | 1 | 0.7 | 1.3 | 0.2 | 0.4 | 2 | 2 | 8.4 | 5.7 | 10 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-17 | 17 | 66.7% 4/6 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
| 03-15 | 15 | 0% 0/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -6 | |
| 03-13 | Aštuntfinalis II | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 |
| 03-09 | 20 | 50% 3/6 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
| 03-08 | 22 | 60% 3/5 | 20% 1/5 | 66.7% 4/6 | 7 1/6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 20 | |
| 03-02 | 19 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |
| 03-01 | 21 | 33.3% 1/3 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 12 | |
| 02-26 | 27 | 60% 3/5 | 0% 0/5 | 33.3% 1/3 | 5 1/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | 4 | |
| 02-23 | 18 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 13 | 11 | |
| 02-22 | 27 | 20% 1/5 | 20% 1/5 | 71.4% 5/7 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | 6 |
2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL)
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL), gegužę prisijungė prie Vilniaus Lietuvos ryto (LKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Rytas (LKL) ir Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Anžerio Etoile (Prancūzijos 3-oji lyga)
2021-2022: Nerungtyniavo
2022-2023: Algineto Safir Fruits (Ispanijos 3-oji lyga)
2023-2024: Maljorkos Palmos Fibwi (Ispanijos 3-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:03 | 41.3% 19/46 | 25% 10/40 | 69.6% 16/23 | 3.5 0.5/3 | 1 | 0.7 | 1.3 | 0.2 | 0.4 | 2 | 2 | 8.4 | 5.7 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:26 | 52% 105/202 | 28.6% 46/161 | 71.4% 65/91 | 5.2 1.5/3.8 | 1.5 | 0.9 | 1.3 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.2 | 10.9 | 10.9 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:43 | 37.1% 39/105 | 32.2% 49/152 | 69.6% 39/56 | 4.5 0.8/3.6 | 1.3 | 0.9 | 1.4 | 0.2 | 0.3 | 1.5 | 1.8 | 8.3 | 7.8 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:30 | 39.6% 19/48 | 26% 20/77 | 66.7% 18/27 | 3.1 0.9/2.2 | 0.5 | 0.3 | 0.9 | 0.2 | 0 | 1.3 | 0.7 | 4 | 3.3 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 06:29 | 40% 6/15 | 31.3% 5/16 | 57.1% 4/7 | 1.2 0.4/0.8 | 0.3 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0.1 | 1 | 0.4 | 1.9 | 1.1 | 16 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:50 | 42.9% 3/7 | 38.9% 7/18 | - 0/0 | 1.2 0.2/1 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.2 | 0 | 0.7 | 0 | 4.5 | 3 | 6 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-17 | Vilniaus Rytas-2 | 86-87 | 17 | 66.7% 4/6 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
| 03-15 | Vilniaus Rytas-2 | 92-76 | 15 | 0% 0/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -6 | |
| 03-13 | Vilniaus Rytas-2 | Aštuntfinalis II | 88-97 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 |
| 03-09 | Vilniaus Rytas-2 | 107-104 | 20 | 50% 3/6 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
| 03-08 | Vilniaus Rytas-2 | 70-77 | 22 | 60% 3/5 | 20% 1/5 | 66.7% 4/6 | 7 1/6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 20 | |
| 03-02 | Vilniaus Rytas-2 | 88-56 | 19 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |
| 03-01 | Vilniaus Rytas-2 | 106-95 | 21 | 33.3% 1/3 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 12 | |
| 02-26 | Vilniaus Rytas-2 | 79-90 | 27 | 60% 3/5 | 0% 0/5 | 33.3% 1/3 | 5 1/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | 4 | |
| 02-23 | Vilniaus Rytas-2 | 88-96 | 18 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 13 | 11 | |
| 02-22 | Vilniaus Rytas-2 | 97-75 | 27 | 20% 1/5 | 20% 1/5 | 71.4% 5/7 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 22:28 | 41.9% 13/31 | 30.3% 10/33 | 68.4% 13/19 | 3.9 0.6/3.3 | 1.3 | 0.6 | 1.1 | 0.1 | 0.4 | 2 | 2.6 | 9.9 | 8 | 7 » |
| Atkrintamosios varžybos | 17:45 | 40% 6/15 | 0% 0/7 | 75% 3/4 | 2.7 0.3/2.3 | 0.3 | 1 | 1.7 | 0.3 | 0.3 | 2 | 0.7 | 5 | 0.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-23 | |
| Taškai | 22 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-01-16 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-04 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-04 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-10-21 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-03-13 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-04 | |
| Minutės | 36 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-03 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-04 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-26 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Tritaškių metė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-03-15 | |
| Baudų pataikė | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-11 | |
| Baudų metė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-03-14 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-04 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-10-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-12-03 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.