Skip to main content

URBO-NKL

Lukas
Kvedaravičius

STATISTIKA / 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2652%
105/202
28.6%
46/161
71.4%
65/91
5.2
1.5/3.8
1.50.91.30.20.32.22.210.910.938 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-20 30100%
3/3
50%
4/8
100%
1/1
1
0/1
11100221917
03-17 28100%
3/3
20%
1/5
80%
4/5
1
0/1
0010043137
03-15 3225%
1/4
44.4%
4/9
50%
1/2
5
2/3
01101331510
03-13 2742.9%
3/7
33.3%
2/6
75%
3/4
6
4/2
24320031520
03-09 2444.4%
4/9
66.7%
2/3
75%
3/4
7
1/6
30100231720
03-03 2487.5%
7/8
33.3%
1/3
66.7%
2/3
2
1/1
12101431917
03-02 2866.7%
2/3
0%
0/5
-
0/0
2
1/1
300102143
02-24 2160%
6/10
0%
0/3
-
0/0
7
2/5
21101411210
02-23 2585.7%
6/7
50%
2/4
0%
0/1
8
2/6
33100211826
02-10 2350%
4/8
0%
0/3
100%
2/2
3
1/2
1121022107
APIE

2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL)
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL), gegužę prisijungė prie Vilniaus Lietuvos ryto (LKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Rytas (LKL) ir Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Anžerio Etoile (Prancūzijos 3-oji lyga)
2021-2022: Nerungtyniavo
2022-2023: Algineto Safir Fruits (Ispanijos 3-oji lyga)
2023-2024: Maljorkos Palmos Fibwi (Ispanijos 3-oji lyga)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:0341.3%
19/46
25%
10/40
69.6%
16/23
3.5
0.5/3
10.71.30.20.4228.45.7 10 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2652%
105/202
28.6%
46/161
71.4%
65/91
5.2
1.5/3.8
1.50.91.30.20.32.22.210.910.9 38 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4337.1%
39/105
32.2%
49/152
69.6%
39/56
4.5
0.8/3.6
1.30.91.40.20.31.51.88.37.8 32 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:3039.6%
19/48
26%
20/77
66.7%
18/27
3.1
0.9/2.2
0.50.30.90.201.30.743.3 29 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL06:2940%
6/15
31.3%
5/16
57.1%
4/7
1.2
0.4/0.8
0.30.20.400.110.41.91.1 16 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL09:5042.9%
3/7
38.9%
7/18
-
0/0
1.2
0.2/1
0.30.30.30.200.704.53 6 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 17/18
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-20 Vilniaus Rytas-2 94-8030100%
3/3
50%
4/8
100%
1/1
1
0/1
11100221917
03-17 Vilniaus Rytas-2 70-8428100%
3/3
20%
1/5
80%
4/5
1
0/1
0010043137
03-15 Vilniaus Rytas-2 75-713225%
1/4
44.4%
4/9
50%
1/2
5
2/3
01101331510
03-13 Vilniaus Rytas-2 93-752742.9%
3/7
33.3%
2/6
75%
3/4
6
4/2
24320031520
03-09 Vilniaus Rytas-2 95-1012444.4%
4/9
66.7%
2/3
75%
3/4
7
1/6
30100231720
03-03 Vilniaus Rytas-2 98-782487.5%
7/8
33.3%
1/3
66.7%
2/3
2
1/1
12101431917
03-02 Vilniaus Rytas-2 73-702866.7%
2/3
0%
0/5
-
0/0
2
1/1
300102143
02-24 Vilniaus Rytas-2 63-932160%
6/10
0%
0/3
-
0/0
7
2/5
21101411210
02-23 Vilniaus Rytas-2 93-712585.7%
6/7
50%
2/4
0%
0/1
8
2/6
33100211826
02-10 Vilniaus Rytas-2 80-712350%
4/8
0%
0/3
100%
2/2
3
1/2
1121022107
02-09 Vilniaus Rytas-2 69-792733.3%
1/3
0%
0/3
-
0/0
10
1/9
524004127
02-03 Vilniaus Rytas-2 79-833650%
5/10
20%
1/5
100%
5/5
5
1/4
30000251820
02-02 Vilniaus Rytas-2 81-6923-
0/0
0%
0/3
0%
0/1
6
1/5
302001002
01-28 Vilniaus Rytas-2 95-692250%
4/8
25%
1/4
-
0/0
10
3/7
52203321115
01-26 Vilniaus Rytas-2 69-753250%
2/4
50%
2/4
100%
2/2
6
2/4
01200311211
01-13 Vilniaus Rytas-2 81-803350%
2/4
14.3%
1/7
66.7%
2/3
5
3/2
131001198
01-12 Vilniaus Rytas-2 88-842950%
2/4
50%
3/6
83.3%
5/6
4
1/3
12201251819
01-06 Vilniaus Rytas-2 56-852650%
4/8
33.3%
1/3
100%
2/2
9
1/8
30000311317
01-04 Vilniaus Rytas-2 84-602833.3%
1/3
25%
1/4
-
0/0
4
2/2
113001254
12-30 Vilniaus Rytas-2 68-81200%
0/2
0%
0/2
50%
1/2
5
0/5
002000312
12-29 Vilniaus Rytas-2 57-86320%
0/4
60%
3/5
75%
3/4
7
0/7
20300431210
12-22 Vilniaus Rytas-2 96-652042.9%
3/7
0%
0/2
33.3%
1/3
5
2/3
201011275
12-16 Vilniaus Rytas-2 80-832966.7%
4/6
37.5%
3/8
100%
3/3
6
1/5
22100232023
12-14 Vilniaus Rytas-2 72-701340%
2/5
-
0/0
-
0/0
1
0/1
00100204-1
12-09 Vilniaus Rytas-2 57-54280%
0/3
0%
0/5
0%
0/2
5
2/3
00100220-6
12-08 Vilniaus Rytas-2 85-87120%
0/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000110-2
11-11 Vilniaus Rytas-2 81-592960%
3/5
16.7%
1/6
100%
6/6
4
2/2
13000331516
11-10 Vilniaus Rytas-2 74-833071.4%
5/7
50%
1/2
100%
2/2
8
2/6
01201011519
11-04 Vilniaus Rytas-2 83-782870%
7/10
25%
1/4
100%
2/2
8
4/4
00221221920
11-03 Vilniaus Rytas-2 83-772966.7%
2/3
25%
1/4
0%
0/3
9
2/7
003014172
10-28 Vilniaus Rytas-2 74-602250%
3/6
0%
0/3
50%
2/4
4
2/2
100001488
10-27 Vilniaus Rytas-2 84-692628.6%
2/7
50%
2/4
100%
2/2
4
0/4
01100121210
10-21 Vilniaus Rytas-2 88-92280%
0/1
0%
0/2
50%
1/2
3
1/2
420103216
10-20 Vilniaus Rytas-2 82-871466.7%
2/3
20%
1/5
50%
2/4
5
1/4
101001298
10-14 Vilniaus Rytas-2 84-792560%
3/5
42.9%
3/7
-
0/0
7
3/4
20100111517
10-13 Vilniaus Rytas-2 71-802542.9%
3/7
0%
0/3
66.7%
2/3
4
0/4
001001688
10-07 Vilniaus Rytas-2 88-813133.3%
3/9
33.3%
2/6
83.3%
5/6
7
4/3
31000441717
10-06 Vilniaus Rytas-2 96-922860%
3/5
50%
2/4
50%
1/2
6
1/5
11101421312
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas26:0251.4%
95/185
26.3%
35/133
70.9%
56/79
5.5
1.5/4
1.60.91.30.10.32.12.110.310.634 »
Atkrintamosios varžybos29:4758.8%
10/17
39.3%
11/28
75%
9/12
3.3
1.5/1.8
0.81.51.50.50.32.32.815.513.54 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Vilniaus Rytas-2 2018-02-23
Taškai22 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Atkovoti kamuoliai puolime4 Vilniaus Rytas-2 2016-01-16
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Atkovoti kamuoliai11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Rezultatyvūs perdavimai5 Vilniaus Rytas-2 2016-10-21
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2018-03-13
Blokuoti metimai2 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Minutės36 Vilniaus Rytas-2 2018-02-03
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Dvitaškių metė10 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
Tritaškių pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Tritaškių metė9 Vilniaus Rytas-2 2018-03-15
Baudų pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2017-11-11
Baudų metė7 Vilniaus Rytas-2 2017-03-14
Pražangos5 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Išprovokuotas pražangos7 Vilniaus Rytas-2 2016-10-22
Prarasti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2016-12-03
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2017/2018 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.