Skip to main content

URBO-NKL

Lukas
Kvedaravičius

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4337.1%
39/105
32.2%
49/152
69.6%
39/56
4.5
0.8/3.6
1.30.91.40.20.31.51.88.37.832 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-18 18100%
1/1
50%
1/2
-
0/0
3
1/2
101001056
03-16 2750%
1/2
40%
2/5
66.7%
2/3
2
0/2
20300051011
03-14 2540%
2/5
25%
1/4
57.1%
4/7
3
0/3
0031005118
03-07 270%
0/3
50%
4/8
-
0/0
1
1/0
2120130123
02-10 3-
0/0
50%
1/2
100%
3/3
0
0/0
001000266
02-04 2825%
1/4
37.5%
3/8
-
0/0
8
1/7
11211021113
02-03 2050%
1/2
42.9%
3/7
100%
2/2
7
1/6
00200211312
01-07 2840%
2/5
16.7%
1/6
-
0/0
6
0/6
211012074
01-03 3040%
2/5
40%
2/5
-
0/0
6
1/5
0130020106
12-29 2750%
4/8
50%
4/8
-
0/0
4
1/3
23100102019
APIE

2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL)
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL), gegužę prisijungė prie Vilniaus Lietuvos ryto (LKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Rytas (LKL) ir Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Anžerio Etoile (Prancūzijos 3-oji lyga)
2021-2022: Nerungtyniavo
2022-2023: Algineto Safir Fruits (Ispanijos 3-oji lyga)
2023-2024: Maljorkos Palmos Fibwi (Ispanijos 3-oji lyga)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:0341.3%
19/46
25%
10/40
69.6%
16/23
3.5
0.5/3
10.71.30.20.4228.45.7 10 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2652%
105/202
28.6%
46/161
71.4%
65/91
5.2
1.5/3.8
1.50.91.30.20.32.22.210.910.9 38 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4337.1%
39/105
32.2%
49/152
69.6%
39/56
4.5
0.8/3.6
1.30.91.40.20.31.51.88.37.8 32 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:3039.6%
19/48
26%
20/77
66.7%
18/27
3.1
0.9/2.2
0.50.30.90.201.30.743.3 29 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL06:2940%
6/15
31.3%
5/16
57.1%
4/7
1.2
0.4/0.8
0.30.20.400.110.41.91.1 16 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL09:5042.9%
3/7
38.9%
7/18
-
0/0
1.2
0.2/1
0.30.30.30.200.704.53 6 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-18 Vilniaus Rytas-2 85-6218100%
1/1
50%
1/2
-
0/0
3
1/2
101001056
03-16 Vilniaus Rytas-2 83-852750%
1/2
40%
2/5
66.7%
2/3
2
0/2
20300051011
03-14 Vilniaus Rytas-2 76-662540%
2/5
25%
1/4
57.1%
4/7
3
0/3
0031005118
03-07 Vilniaus Rytas-2 69-66270%
0/3
50%
4/8
-
0/0
1
1/0
2120130123
02-10 Vilniaus Rytas-2 103-963-
0/0
50%
1/2
100%
3/3
0
0/0
001000266
02-04 Vilniaus Rytas-2 62-692825%
1/4
37.5%
3/8
-
0/0
8
1/7
11211021113
02-03 Vilniaus Rytas-2 68-762050%
1/2
42.9%
3/7
100%
2/2
7
1/6
00200211312
01-07 Vilniaus Rytas-2 57-802840%
2/5
16.7%
1/6
-
0/0
6
0/6
211012074
01-03 Vilniaus Rytas-2 74-653040%
2/5
40%
2/5
-
0/0
6
1/5
0130020106
12-29 Vilniaus Rytas-2 81-722750%
4/8
50%
4/8
-
0/0
4
1/3
23100102019
12-23 Vilniaus Rytas-2 72-842833.3%
2/6
16.7%
1/6
-
0/0
5
1/4
130000077
12-16 Vilniaus Rytas-2 78-903150%
1/2
60%
3/5
-
0/0
6
1/5
21110101116
12-09 Vilniaus Rytas-2 93-632720%
1/5
25%
2/8
100%
2/2
4
3/1
0020001103
12-03 Vilniaus Rytas-2 83-88310%
0/1
42.9%
3/7
100%
3/3
5
1/4
41410521211
12-02 Vilniaus Rytas-2 72-69240%
0/3
25%
1/4
0%
0/2
9
2/7
001010234
11-26 Vilniaus Rytas-2 90-883530%
3/10
0%
0/5
66.7%
4/6
4
1/3
1300326105
11-25 Vilniaus Rytas-2 75-7928100%
2/2
75%
6/8
0%
0/1
3
0/3
01210032225
11-22 Vilniaus Rytas-2 71-742733.3%
1/3
0%
0/2
100%
2/2
8
1/7
012003145
11-19 Vilniaus Rytas-2 74-68270%
0/2
0%
0/3
-
0/0
8
2/6
200002003
11-18 Vilniaus Rytas-2 77-9531100%
2/2
33.3%
2/6
80%
4/5
8
3/5
01300141418
11-12 Vilniaus Rytas-2 72-802233.3%
1/3
0%
0/4
50%
1/2
1
0/1
00001113-4
11-11 Vilniaus Rytas-2 77-74190%
0/1
20%
1/5
50%
1/2
0
0/0
01101414-6
11-05 Vilniaus Rytas-2 89-751940%
2/5
0%
0/2
-
0/0
6
2/4
020001147
11-04 Vilniaus Rytas-2 83-77210%
0/1
0%
0/4
-
0/0
11
0/11
210005206
10-29 Vilniaus Rytas-2 78-902725%
1/4
100%
2/2
100%
2/2
5
1/4
20010211014
10-28 Vilniaus Rytas-2 82-802980%
4/5
0%
0/2
25%
1/4
6
1/5
1130024910
10-22 Vilniaus Rytas-2 64-852150%
1/2
75%
3/4
100%
4/4
3
0/3
41101271524
10-21 Vilniaus Rytas-2 69-9225100%
1/1
50%
2/4
-
0/0
2
0/2
5220020811
10-16 Vilniaus Rytas-2 58-6328-
0/0
0%
0/4
0%
0/2
2
0/2
11200110-4
10-14 Vilniaus Rytas-2 88-662650%
2/4
25%
1/4
-
0/0
3
0/3
3111012710
10-08 Vilniaus Rytas-2 91-84190%
0/2
0%
0/3
-
0/0
0
0/0
30101000-4
10-07 Vilniaus Rytas-2 76-642716.7%
1/6
0%
0/5
100%
4/4
4
2/2
021003361
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas26:4837.5%
33/88
29.3%
34/116
68.3%
28/41
4.8
0.9/3.8
1.41.11.30.20.41.71.77.87.625 »
Antrasis etapas17:3533.3%
2/6
41.2%
7/17
100%
5/5
5
0.7/4.3
0.30.31.70.30.30.71.71010.33 »
Atkrintamosios varžybos25:0036.4%
4/11
42.1%
8/19
60%
6/10
2.3
0.5/1.8
1.30.32.30.30.312.59.574 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Vilniaus Rytas-2 2018-02-23
Taškai22 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Atkovoti kamuoliai puolime4 Vilniaus Rytas-2 2016-01-16
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Atkovoti kamuoliai11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Rezultatyvūs perdavimai5 Vilniaus Rytas-2 2016-10-21
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2018-03-13
Blokuoti metimai2 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Minutės36 Vilniaus Rytas-2 2018-02-03
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Dvitaškių metė10 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
Tritaškių pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Tritaškių metė9 Vilniaus Rytas-2 2018-03-15
Baudų pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2017-11-11
Baudų metė7 Vilniaus Rytas-2 2017-03-14
Pražangos5 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Išprovokuotas pražangos7 Vilniaus Rytas-2 2016-10-22
Prarasti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2016-12-03
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.