Skip to main content

URBO-NKL

Lukas
Kvedaravičius

STATISTIKA / 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:3039.6%
19/48
26%
20/77
66.7%
18/27
3.1
0.9/2.2
0.50.30.90.201.30.743.329 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-12 70%
0/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000000-2
04-09 18100%
1/1
50%
1/2
50%
1/2
3
0/3
110001169
04-07 140%
0/1
0%
0/1
-
0/0
2
1/1
000101000
04-05 22-
0/0
50%
1/2
-
0/0
7
3/4
1100010310
04-02 3-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000000-1
03-22 160%
0/1
33.3%
1/3
50%
1/2
5
0/5
101001145
03-19 80%
0/1
0%
0/3
100%
2/2
2
1/1
000000121
03-18 1033.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
3
1/2
000000023
03-12 160%
0/1
0%
0/3
50%
2/4
4
2/2
011103220
03-11 2750%
2/4
25%
1/4
0%
0/1
5
0/5
103001275
APIE

2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL)
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL), gegužę prisijungė prie Vilniaus Lietuvos ryto (LKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Rytas (LKL) ir Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Anžerio Etoile (Prancūzijos 3-oji lyga)
2021-2022: Nerungtyniavo
2022-2023: Algineto Safir Fruits (Ispanijos 3-oji lyga)
2023-2024: Maljorkos Palmos Fibwi (Ispanijos 3-oji lyga)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:0341.3%
19/46
25%
10/40
69.6%
16/23
3.5
0.5/3
10.71.30.20.4228.45.7 10 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2652%
105/202
28.6%
46/161
71.4%
65/91
5.2
1.5/3.8
1.50.91.30.20.32.22.210.910.9 38 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4337.1%
39/105
32.2%
49/152
69.6%
39/56
4.5
0.8/3.6
1.30.91.40.20.31.51.88.37.8 32 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:3039.6%
19/48
26%
20/77
66.7%
18/27
3.1
0.9/2.2
0.50.30.90.201.30.743.3 29 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL06:2940%
6/15
31.3%
5/16
57.1%
4/7
1.2
0.4/0.8
0.30.20.400.110.41.91.1 16 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL09:5042.9%
3/7
38.9%
7/18
-
0/0
1.2
0.2/1
0.30.30.30.200.704.53 6 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 15/16
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-12 Vilniaus Rytas-2 75-6370%
0/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000000-2
04-09 Vilniaus Rytas-2 69-6618100%
1/1
50%
1/2
50%
1/2
3
0/3
110001169
04-07 Vilniaus Rytas-2 68-58140%
0/1
0%
0/1
-
0/0
2
1/1
000101000
04-05 Vilniaus Rytas-2 81-6622-
0/0
50%
1/2
-
0/0
7
3/4
1100010310
04-02 Vilniaus Rytas-2 74-703-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000000-1
03-22 Vilniaus Rytas-2 87-52160%
0/1
33.3%
1/3
50%
1/2
5
0/5
101001145
03-19 Vilniaus Rytas-2 92-9180%
0/1
0%
0/3
100%
2/2
2
1/1
000000121
03-18 Vilniaus Rytas-2 67-651033.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
3
1/2
000000023
03-12 Vilniaus Rytas-2 75-67160%
0/1
0%
0/3
50%
2/4
4
2/2
011103220
03-11 Vilniaus Rytas-2 55-862750%
2/4
25%
1/4
0%
0/1
5
0/5
103001275
03-05 Vilniaus Rytas-2 73-6611-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00000100-1
03-04 Vilniaus Rytas-2 86-902150%
2/4
0%
0/2
100%
1/1
3
2/1
102001153
02-13 Vilniaus Rytas-2 80-633075%
3/4
33.3%
1/3
-
0/0
4
0/4
001103097
02-12 Vilniaus Rytas-2 70-593325%
1/4
60%
3/5
-
0/0
4
1/3
2120030118
02-05 Vilniaus Rytas-2 82-701833.3%
1/3
25%
1/4
-
0/0
4
0/4
00200405-2
01-29 Vilniaus Rytas-2 96-602160%
3/5
0%
0/5
66.7%
4/6
6
2/4
01210041011
01-23 Vilniaus Rytas-2 82-70850%
1/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
00010202-1
01-22 Vilniaus Rytas-2 81-7824-
0/0
0%
0/2
-
0/0
4
1/3
201001002
01-16 Vilniaus Rytas-2 66-71210%
0/1
20%
1/5
75%
3/4
7
4/3
2120003611
01-15 Vilniaus Rytas-2 85-54220%
0/1
66.7%
4/6
-
0/0
5
2/3
21010301215
01-09 Vilniaus Rytas-2 68-6214100%
1/1
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
002101053
10-24 Vilniaus Rytas-2 86-912950%
1/2
40%
2/5
66.7%
2/3
5
2/3
0030042105
10-23 Vilniaus Rytas-2 73-6510-
0/0
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
00000100-1
10-17 Vilniaus Rytas-2 65-811050%
1/2
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
101000022
10-16 Vilniaus Rytas-2 60-6311-
0/0
0%
0/5
-
0/0
1
1/0
00000000-4
10-10 Vilniaus Rytas-2 71-872250%
1/2
60%
3/5
100%
2/2
3
2/1
02100311312
10-09 Vilniaus Rytas-2 74-7760%
0/1
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
000000102
10-03 Vilniaus Rytas-2 61-6370%
0/3
0%
0/1
-
0/0
2
1/1
01300100-5
10-02 Vilniaus Rytas-2 70-652-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00000100-1
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas14:3830.8%
4/13
32.4%
11/34
77.8%
7/9
2.9
1.1/1.8
0.50.51.10.201.30.64.43.511 »
Antrasis etapas19:2645.2%
14/31
18.2%
6/33
64.3%
9/14
3.3
0.8/2.5
0.50.31.20.301.60.84.6312 »
Atkrintamosios varžybos14:0125%
1/4
30%
3/10
50%
2/4
2.8
0.7/2.2
0.50.30.20.200.70.32.23.56 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Vilniaus Rytas-2 2018-02-23
Taškai22 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Atkovoti kamuoliai puolime4 Vilniaus Rytas-2 2016-01-16
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Atkovoti kamuoliai11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Rezultatyvūs perdavimai5 Vilniaus Rytas-2 2016-10-21
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2018-03-13
Blokuoti metimai2 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Minutės36 Vilniaus Rytas-2 2018-02-03
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Dvitaškių metė10 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
Tritaškių pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Tritaškių metė9 Vilniaus Rytas-2 2018-03-15
Baudų pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2017-11-11
Baudų metė7 Vilniaus Rytas-2 2017-03-14
Pražangos5 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Išprovokuotas pražangos7 Vilniaus Rytas-2 2016-10-22
Prarasti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2016-12-03
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2015/2016 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.