| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 06:29 | 40% 6/15 | 31.3% 5/16 | 57.1% 4/7 | 1.2 0.4/0.8 | 0.3 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0.1 | 1 | 0.4 | 1.9 | 1.1 | 16 » |
2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL)
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL), gegužę prisijungė prie Vilniaus Lietuvos ryto (LKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Rytas (LKL) ir Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Anžerio Etoile (Prancūzijos 3-oji lyga)
2021-2022: Nerungtyniavo
2022-2023: Algineto Safir Fruits (Ispanijos 3-oji lyga)
2023-2024: Maljorkos Palmos Fibwi (Ispanijos 3-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:03 | 41.3% 19/46 | 25% 10/40 | 69.6% 16/23 | 3.5 0.5/3 | 1 | 0.7 | 1.3 | 0.2 | 0.4 | 2 | 2 | 8.4 | 5.7 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:26 | 52% 105/202 | 28.6% 46/161 | 71.4% 65/91 | 5.2 1.5/3.8 | 1.5 | 0.9 | 1.3 | 0.2 | 0.3 | 2.2 | 2.2 | 10.9 | 10.9 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:43 | 37.1% 39/105 | 32.2% 49/152 | 69.6% 39/56 | 4.5 0.8/3.6 | 1.3 | 0.9 | 1.4 | 0.2 | 0.3 | 1.5 | 1.8 | 8.3 | 7.8 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:30 | 39.6% 19/48 | 26% 20/77 | 66.7% 18/27 | 3.1 0.9/2.2 | 0.5 | 0.3 | 0.9 | 0.2 | 0 | 1.3 | 0.7 | 4 | 3.3 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 06:29 | 40% 6/15 | 31.3% 5/16 | 57.1% 4/7 | 1.2 0.4/0.8 | 0.3 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0.1 | 1 | 0.4 | 1.9 | 1.1 | 16 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:50 | 42.9% 3/7 | 38.9% 7/18 | - 0/0 | 1.2 0.2/1 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.2 | 0 | 0.7 | 0 | 4.5 | 3 | 6 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-19 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 90-72 | 1 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-17 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 90-81 | 2 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-20 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 82-73 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 02-14 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 68-81 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-13 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 89-80 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-06 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 84-81 | 13 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -2 | |
| 01-31 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 78-80 | 25 | 100% 2/2 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | 8 3/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | 18 | |
| 11-21 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 77-85 | 4 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -7 | |
| 11-14 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 84-66 | 4 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | |
| 10-30 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 83-68 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-24 | Vilniaus Rytas-2 | 88-95 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-17 | Vilniaus Rytas-2 | 81-60 | 14 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | |
| 10-11 | Vilniaus Rytas-2 | 90-68 | 11 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 8 | |
| 10-10 | Vilniaus Rytas-2 | 69-80 | 0 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-04 | Vilniaus Rytas-2 | 86-83 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 10-03 | Vilniaus Rytas-2 | 71-59 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 05:11 | 33.3% 4/12 | 16.7% 1/6 | 66.7% 4/6 | 0.8 0.3/0.4 | 0.2 | 0.3 | 0.6 | 0 | 0.1 | 0.3 | 0.4 | 1.7 | 0.8 | 9 » |
| Antras etapas | 10:29 | 100% 2/2 | 44.4% 4/9 | 0% 0/1 | 2.2 0.6/1.6 | 0.4 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 2.4 | 0.4 | 3.2 | 2.4 | 5 » |
| Atkrintamosios varžybos | 02:25 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0.5 0/0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | -1 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-23 | |
| Taškai | 22 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-01-16 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-04 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-04 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-10-21 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-03-13 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-04 | |
| Minutės | 36 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-03 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-04 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-26 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Tritaškių metė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-03-15 | |
| Baudų pataikė | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-11 | |
| Baudų metė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-03-14 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-04 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-10-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-12-03 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.