Skip to main content

URBO-NKL

Lukas
Kvedaravičius

STATISTIKA / 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL09:5042.9%
3/7
38.9%
7/18
-
0/0
1.2
0.2/1
0.30.30.30.200.704.536 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-17 12-
0/0
40%
2/5
-
0/0
1
0/1
101000064
10-26 733.3%
1/3
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
000001020
10-19 30%
0/1
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
00100000-4
10-18 8-
0/0
100%
1/1
-
0/0
1
0/1
000001033
10-11 11100%
1/1
66.7%
2/3
-
0/0
2
1/1
000101089
10-05 1450%
1/2
40%
2/5
-
0/0
0
0/0
120001086
APIE

2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL)
2013-2014: Vilniaus Vilnius-MRU (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Vilniaus Perlas-MRU (NKL), gegužę prisijungė prie Vilniaus Lietuvos ryto (LKL)
2016-2017: Vilniaus Perlas (NKL)
2017-2018: Vilniaus Perlas (NKL)
2018-2019: Vilniaus Rytas (LKL) ir Vilniaus Perlas (NKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Anžerio Etoile (Prancūzijos 3-oji lyga)
2021-2022: Nerungtyniavo
2022-2023: Algineto Safir Fruits (Ispanijos 3-oji lyga)
2023-2024: Maljorkos Palmos Fibwi (Ispanijos 3-oji lyga)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:0341.3%
19/46
25%
10/40
69.6%
16/23
3.5
0.5/3
10.71.30.20.4228.45.7 10 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2652%
105/202
28.6%
46/161
71.4%
65/91
5.2
1.5/3.8
1.50.91.30.20.32.22.210.910.9 38 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4337.1%
39/105
32.2%
49/152
69.6%
39/56
4.5
0.8/3.6
1.30.91.40.20.31.51.88.37.8 32 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL16:3039.6%
19/48
26%
20/77
66.7%
18/27
3.1
0.9/2.2
0.50.30.90.201.30.743.3 29 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL06:2940%
6/15
31.3%
5/16
57.1%
4/7
1.2
0.4/0.8
0.30.20.400.110.41.91.1 16 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL09:5042.9%
3/7
38.9%
7/18
-
0/0
1.2
0.2/1
0.30.30.30.200.704.53 6 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 13/14
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-17 Vilniaus Rytas-2 83-6812-
0/0
40%
2/5
-
0/0
1
0/1
101000064
10-26 Vilniaus Rytas-2 70-61733.3%
1/3
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
000001020
10-19 Vilniaus Rytas-2 79-6730%
0/1
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
00100000-4
10-18 Vilniaus Rytas-2 73-618-
0/0
100%
1/1
-
0/0
1
0/1
000001033
10-11 Vilniaus Rytas-2 87-6311100%
1/1
66.7%
2/3
-
0/0
2
1/1
000101089
10-05 Vilniaus Rytas-2 63-821450%
1/2
40%
2/5
-
0/0
0
0/0
120001086
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas09:5042.9%
3/7
38.9%
7/18
-
0/0
1.2
0.2/1
0.30.30.30.200.704.536 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Vilniaus Rytas-2 2018-02-23
Taškai22 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Atkovoti kamuoliai puolime4 Vilniaus Rytas-2 2016-01-16
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Atkovoti kamuoliai11 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Rezultatyvūs perdavimai5 Vilniaus Rytas-2 2016-10-21
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2018-03-13
Blokuoti metimai2 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Minutės36 Vilniaus Rytas-2 2018-02-03
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Rytas-2 2017-11-04
Dvitaškių metė10 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
Tritaškių pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2016-11-25
Tritaškių metė9 Vilniaus Rytas-2 2018-03-15
Baudų pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2017-11-11
Baudų metė7 Vilniaus Rytas-2 2017-03-14
Pražangos5 Vilniaus Rytas-2 2016-11-04
Išprovokuotas pražangos7 Vilniaus Rytas-2 2016-10-22
Prarasti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2016-12-03
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2016-11-26
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2013/2014 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.