Skip to main content

URBO-NKL

Martynas
Sajus

STATISTIKA / 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1861.7%
87/141
-
0/0
68.9%
51/74
4.4
2/2.4
1.30.52.51.203.339.410.824 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-05 8100%
1/1
-
0/0
100%
2/2
1
0/1
102105242
12-22 1957.1%
4/7
-
0/0
83.3%
5/6
3
1/2
00230351315
12-19 1166.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
1
1/0
101004141
12-18 2266.7%
4/6
-
0/0
100%
5/5
4
2/2
11530251318
12-12 1860%
3/5
-
0/0
-
0/0
0
0/0
002104261
12-11 1875%
3/4
-
0/0
0%
0/1
2
0/2
101102368
12-05 1571.4%
5/7
-
0/0
100%
1/1
7
3/4
40120331121
12-04 2844.4%
4/9
-
0/0
80%
4/5
9
9/0
10310431213
11-28 057.1%
4/7
-
0/0
20%
1/5
8
2/6
1310024915
11-27 2140%
2/5
-
0/0
75%
3/4
5
1/4
1111033710
APIE

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2016 metais
Universiados aukso medalio laimėtojas 2017 metais

LKL čempionas 2016, 2018 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 2018 metais
LKL trečios vietos laimėtojas 2020 metais

2012-2013: Sabonio KC-Katos grupė (MKL)
2013-2014: Sabonio KC-Katos grupė (MKL)
2014-2015: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris-2 (NKL), gruodį perėjo į Kauno Žalgirį (LKL)
2016-2017: Gdansko Starogardo Polpharma (Lenkija)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2019-2020: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2020-2021: Manresos BAXI (Ispanija)
2021-2022: Bairoito Medi (Vokietija)
2022-2023: Stambulo Buyukčekmece (Turkija)
2023-2024: Lugo Breogan (Ispanija)
2024-2025: Stambulo Buyukčekmece (Turkija)
2025-2026: Izmiro Aliaga Petkim (Turkija)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:3558.1%
126/217
-
0/0
71.7%
71/99
7.2
3.5/3.7
1.10.82.61.50.434.512.917.2 25 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1861.7%
87/141
-
0/0
68.9%
51/74
4.4
2/2.4
1.30.52.51.203.339.410.8 24 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL14:5756.7%
76/134
-
0/0
62.5%
60/96
3.9
1.8/2.1
0.50.41.60.60.22.52.15.46.2 39 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 15/16
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-05 Kauno Žalgiris-2 59-648100%
1/1
-
0/0
100%
2/2
1
0/1
102105242
12-22 Kauno Žalgiris-2 82-871957.1%
4/7
-
0/0
83.3%
5/6
3
1/2
00230351315
12-19 Kauno Žalgiris-2 73-671166.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
1
1/0
101004141
12-18 Kauno Žalgiris-2 81-702266.7%
4/6
-
0/0
100%
5/5
4
2/2
11530251318
12-12 Kauno Žalgiris-2 74-611860%
3/5
-
0/0
-
0/0
0
0/0
002104261
12-11 Kauno Žalgiris-2 80-541875%
3/4
-
0/0
0%
0/1
2
0/2
101102368
12-05 Kauno Žalgiris-2 117-591571.4%
5/7
-
0/0
100%
1/1
7
3/4
40120331121
12-04 Kauno Žalgiris-2 80-852844.4%
4/9
-
0/0
80%
4/5
9
9/0
10310431213
11-28 Kauno Žalgiris-2 73-69057.1%
4/7
-
0/0
20%
1/5
8
2/6
1310024915
11-27 Kauno Žalgiris-2 69-742140%
2/5
-
0/0
75%
3/4
5
1/4
1111033710
11-21 Kauno Žalgiris-2 58-5210-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
01200510-4
11-20 Kauno Žalgiris-2 81-832787.5%
7/8
-
0/0
75%
3/4
9
4/5
40520551725
11-14 Kauno Žalgiris-2 49-701637.5%
3/8
-
0/0
62.5%
5/8
5
4/1
11330451111
11-13 Kauno Žalgiris-2 92-652372.7%
8/11
-
0/0
80%
4/5
8
4/4
12320232027
11-07 Kauno Žalgiris-2 92-801555.6%
5/9
-
0/0
100%
2/2
2
1/1
30110431212
11-06 Kauno Žalgiris-2 80-581475%
3/4
-
0/0
100%
1/1
5
4/1
004004174
10-24 Kauno Žalgiris-2 60-771725%
1/4
-
0/0
0%
0/2
1
0/1
00420312-6
10-23 Kauno Žalgiris-2 73-652175%
6/8
-
0/0
75%
3/4
8
4/4
12110131525
10-17 Kauno Žalgiris-2 65-731862.5%
5/8
-
0/0
100%
2/2
2
1/1
20300221210
10-16 Kauno Žalgiris-2 54-561775%
3/4
-
0/0
42.9%
3/7
2
0/2
105105593
10-10 Kauno Žalgiris-2 90-793175%
6/8
-
0/0
100%
3/3
5
4/1
20310251521
10-09 Kauno Žalgiris-2 79-642355.6%
5/9
-
0/0
57.1%
4/7
8
1/7
20320061422
10-03 Kauno Žalgiris-2 76-622060%
3/5
-
0/0
-
0/0
7
2/5
2000041610
10-02 Kauno Žalgiris-2 86-85150%
0/1
-
0/0
-
0/0
2
0/2
20300500-5
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas18:1861.7%
87/141
-
0/0
68.9%
51/74
4.4
2/2.4
1.30.52.51.203.339.410.824 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas31 Kauno Žalgiris-2 2018-02-03
Taškai20 Kauno Žalgiris-2 2015-11-13
Atkovoti kamuoliai puolime11 Kauno Žalgiris-2 2015-01-23
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Atkovoti kamuoliai15 Kauno Žalgiris-2 2015-01-23
Rezultatyvūs perdavimai5 Kauno Žalgiris-2 2015-01-09
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2017-12-09
Blokuoti metimai5 Kauno Žalgiris-2 2018-02-03
Minutės37 Kauno Žalgiris-2 I pusfinalis2018-04-13
Dvitaškių pataikė9 Kauno Žalgiris-2 2015-01-31
Dvitaškių metė15 Kauno Žalgiris-2 I pusfinalis2018-04-13
Tritaškių pataikė0 Kauno Žalgiris-2 2014-10-03
Tritaškių metė0 Kauno Žalgiris-2 2014-10-03
Baudų pataikė8 Kauno Žalgiris-2 2017-11-11
Baudų metė9 Kauno Žalgiris-2 2015-01-23
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2014-10-10
Išprovokuotas pražangos8 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Prarasti kamuoliai6 Kauno Žalgiris-2 2014-11-29
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2018-03-17
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2015/2016 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.