| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:57 | 56.7% 76/134 | - 0/0 | 62.5% 60/96 | 3.9 1.8/2.1 | 0.5 | 0.4 | 1.6 | 0.6 | 0.2 | 2.5 | 2.1 | 5.4 | 6.2 | 39 » |
Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2016 metais
Universiados aukso medalio laimėtojas 2017 metais
LKL čempionas 2016, 2018 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 2018 metais
LKL trečios vietos laimėtojas 2020 metais
2012-2013: Sabonio KC-Katos grupė (MKL)
2013-2014: Sabonio KC-Katos grupė (MKL)
2014-2015: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris-2 (NKL), gruodį perėjo į Kauno Žalgirį (LKL)
2016-2017: Gdansko Starogardo Polpharma (Lenkija)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2019-2020: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2020-2021: Manresos BAXI (Ispanija)
2021-2022: Bairoito Medi (Vokietija)
2022-2023: Stambulo Buyukčekmece (Turkija)
2023-2024: Lugo Breogan (Ispanija)
2024-2025: Stambulo Buyukčekmece (Turkija)
2025-2026: Izmiro Aliaga Petkim (Turkija)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:35 | 58.1% 126/217 | - 0/0 | 71.7% 71/99 | 7.2 3.5/3.7 | 1.1 | 0.8 | 2.6 | 1.5 | 0.4 | 3 | 4.5 | 12.9 | 17.2 | 25 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:18 | 61.7% 87/141 | - 0/0 | 68.9% 51/74 | 4.4 2/2.4 | 1.3 | 0.5 | 2.5 | 1.2 | 0 | 3.3 | 3 | 9.4 | 10.8 | 24 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:57 | 56.7% 76/134 | - 0/0 | 62.5% 60/96 | 3.9 1.8/2.1 | 0.5 | 0.4 | 1.6 | 0.6 | 0.2 | 2.5 | 2.1 | 5.4 | 6.2 | 39 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-19 | Kauno Žalgiris-2 | 72-74 | 18 | 100% 4/4 | - 0/0 | 100% 3/3 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 14 | |
| 03-17 | Kauno Žalgiris-2 | 75-67 | 20 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 25% 2/8 | 11 6/5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 10 | 13 | |
| 03-14 | Kauno Žalgiris-2 | 71-68 | 17 | 100% 2/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 13 | |
| 03-12 | Kauno Žalgiris-2 | 68-57 | 15 | 100% 2/2 | - 0/0 | 75% 6/8 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 10 | 13 | |
| 03-07 | Kauno Žalgiris-2 | 105-89 | 12 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 6 3/3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 9 | |
| 02-28 | Kauno Žalgiris-2 | 81-74 | 16 | 100% 5/5 | - 0/0 | 0% 0/1 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 | 11 | |
| 02-27 | Kauno Žalgiris-2 | 81-91 | 16 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 3/6 | 6 3/3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | 5 | |
| 02-20 | Kauno Žalgiris-2 | 82-73 | 10 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | -2 | |
| 02-19 | Kauno Žalgiris-2 | 87-69 | 14 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | |
| 02-14 | Kauno Žalgiris-2 | 74-83 | 17 | 0% 0/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | -2 | |
| 02-13 | Kauno Žalgiris-2 | 89-80 | 9 | 100% 3/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | |
| 02-07 | Kauno Žalgiris-2 | 63-70 | 7 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-06 | Kauno Žalgiris-2 | 79-74 | 18 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
| 01-31 | Kauno Žalgiris-2 | 96-74 | 22 | 81.8% 9/11 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 6 3/3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 19 | 22 | |
| 01-24 | Kauno Žalgiris-2 | 85-78 | 15 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 3/1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 3 | |
| 01-23 | Kauno Žalgiris-2 | 67-73 | 19 | 25% 3/12 | - 0/0 | 66.7% 6/9 | 15 11/4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | 17 | |
| 01-10 | Kauno Žalgiris-2 | 74-84 | 13 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 1/1 | 4 3/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | 9 | |
| 01-09 | Kauno Žalgiris-2 | 70-75 | 20 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 11 | |
| 12-20 | Kauno Žalgiris-2 | 61-96 | 17 | 40% 2/5 | - 0/0 | 0% 0/1 | 5 3/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | |
| 12-19 | Kauno Žalgiris-2 | 74-72 | 10 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | |
| 12-06 | Kauno Žalgiris-2 | 84-62 | 12 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | |
| 12-05 | Kauno Žalgiris-2 | 79-86 | 11 | 0% 0/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | |
| 11-29 | Kauno Žalgiris-2 | 67-64 | 18 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 40% 2/5 | 10 4/6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 4 | 10 | 11 | |
| 11-28 | Kauno Žalgiris-2 | 65-80 | 11 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 1 | |
| 11-22 | Kauno Žalgiris-2 | 69-65 | 20 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 6 2/4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 4 | 4 | |
| 11-21 | Kauno Žalgiris-2 | 73-82 | 12 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -2 | |
| 11-15 | Kauno Žalgiris-2 | 88-71 | 15 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 3 1/2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 14 | 13 | |
| 11-14 | Kauno Žalgiris-2 | 98-92 | 19 | 75% 3/4 | - 0/0 | 100% 3/3 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 9 | 13 | |
| 11-08 | Kauno Žalgiris-2 | 67-68 | 19 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 6 | |
| 10-31 | Kauno Žalgiris-2 | 77-65 | 16 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 8 | |
| 10-30 | Kauno Žalgiris-2 | 87-69 | 16 | 25% 1/4 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 4 | 2 | |
| 10-25 | Kauno Žalgiris-2 | 77-74 | 11 | 0% 0/2 | - 0/0 | 75% 6/8 | 5 3/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | 9 | |
| 10-24 | Kauno Žalgiris-2 | 65-82 | 12 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | |
| 10-18 | Kauno Žalgiris-2 | 70-88 | 15 | 100% 3/3 | - 0/0 | 50% 2/4 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
| 10-17 | Kauno Žalgiris-2 | 70-84 | 14 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 2/4 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | |
| 10-11 | Kauno Žalgiris-2 | 80-78 | 21 | 20% 2/10 | - 0/0 | 100% 3/3 | 6 2/4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | 1 | |
| 10-10 | Kauno Žalgiris-2 | 87-85 | 9 | 100% 2/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | 3 | |
| 10-04 | Kauno Žalgiris-2 | 65-72 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-03 | Kauno Žalgiris-2 | 71-59 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 14:20 | 51.4% 36/70 | - 0/0 | 65.4% 34/52 | 3.3 1.3/2 | 0.4 | 0.3 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 2.3 | 1.9 | 4.6 | 4.9 | 23 » |
| Antras etapas | 15:04 | 56% 28/50 | - 0/0 | 56.5% 13/23 | 4.7 2.7/2 | 0.8 | 0.4 | 2.1 | 0.9 | 0.3 | 2.8 | 1.8 | 5.8 | 6.3 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 18:09 | 85.7% 12/14 | - 0/0 | 61.9% 13/21 | 5 2.3/2.8 | 0.5 | 0.3 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 2.5 | 3.8 | 9.3 | 13.3 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 31 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-03 | |
| Taškai | 20 | Kauno Žalgiris-2 | 2015-11-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2015-01-23 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-24 | |
| Atkovoti kamuoliai | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2015-01-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2015-01-09 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-09 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-03 | |
| Minutės | 37 | Kauno Žalgiris-2 | I pusfinalis | 2018-04-13 |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2015-01-31 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Kauno Žalgiris-2 | I pusfinalis | 2018-04-13 |
| Tritaškių pataikė | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-03 | |
| Tritaškių metė | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-03 | |
| Baudų pataikė | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-11 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2015-01-23 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-10 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-25 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-11-29 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-17 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.