| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 53% 133/251 | 34.3% 34/99 | 77% 77/100 | 5.4 1.8/3.6 | 1 | 0.5 | 1.4 | 0.3 | 0 | 2.3 | 2.7 | 11.7 | 12.5 | 38 » |
2013-2014: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2014-2015: Panevėžio Lietkabelis (LKL); paskolintas Vilniaus Vilnius (NKL)
2015-2016: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2016-2017: Joniškio Delikatesas (NKL)
2017-2018: Alytaus Dzūkija (LKL)
2018-2019: Alytaus Dzūkija (LKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Jonavos CBet (NKL)
2022-2023: Mesinos Nuova Pallacanestro (Italijos 4-oji lyga)
2023-2024: Teramo a Spicchi (Italijos 4-oji lyga)
2024-2025: Džezio Wispone Taurus Basket (Italijos 5-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:32 | 65.9% 81/123 | 22.6% 7/31 | 80.7% 67/83 | 3.7 1.4/2.4 | 1.3 | 0.6 | 1 | 0.3 | 0.1 | 2.6 | 2.7 | 9.3 | 11.2 | 27 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:21 | 55.7% 108/194 | 25% 19/76 | 68.5% 50/73 | 4.9 1.4/3.5 | 1.5 | 0.7 | 1.2 | 0.3 | 0.3 | 2.5 | 2.8 | 8.1 | 10.1 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 53% 133/251 | 34.3% 34/99 | 77% 77/100 | 5.4 1.8/3.6 | 1 | 0.5 | 1.4 | 0.3 | 0 | 2.3 | 2.7 | 11.7 | 12.5 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:59 | 55.3% 26/47 | 35.7% 5/14 | 72.2% 13/18 | 4.1 1/3.1 | 0.6 | 0.4 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 2.6 | 1.8 | 7.3 | 7.2 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-09 | Mažeikių M Basket | 93-83 | 17 | 33.3% 2/6 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 5 4/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 5 | |
| 04-07 | Mažeikių M Basket | 86-55 | 27 | 50% 4/8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 8 2/6 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 12 | |
| 04-05 | Mažeikių M Basket | 71-68 | 25 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 8 | |
| 04-02 | Mažeikių M Basket | 66-72 | 17 | 60% 3/5 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 12 | |
| 03-19 | Mažeikių M Basket | 74-64 | 12 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 03-18 | Mažeikių M Basket | 67-65 | 13 | 0% 0/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | -1 | |
| 03-11 | Mažeikių M Basket | 72-84 | 0 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 03-05 | Mažeikių M Basket | 78-91 | 16 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 7 | 6 | |
| 03-04 | Mažeikių M Basket | 58-75 | 14 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 7 | |
| 02-20 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 71-65 | 22 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 4 3/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 4 | |
| 02-19 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 73-78 | 38 | 62.5% 5/8 | 60% 3/5 | 42.9% 3/7 | 6 1/5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 22 | 24 | |
| 02-12 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 68-72 | 16 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 12 | |
| 01-30 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 70-74 | 23 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 9 | 11 | |
| 01-29 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 85-82 | 18 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | 5 2/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 12 | |
| 01-23 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 90-73 | 34 | 70% 7/10 | 16.7% 1/6 | 75% 3/4 | 8 4/4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 20 | 18 | |
| 01-22 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 73-57 | 31 | 55.6% 5/9 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 8 5/3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 18 | 24 | |
| 01-08 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 76-66 | 11 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 8 | |
| 12-19 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 64-76 | 21 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 7 5/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 9 | 7 | |
| 12-18 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 74-60 | 30 | 50% 5/10 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 7 2/5 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 6 | |
| 12-12 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 74-61 | 38 | 85.7% 6/7 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 22 | |
| 12-11 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 63-68 | 33 | 60% 6/10 | 60% 3/5 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 21 | 24 | |
| 12-05 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 78-112 | 27 | 55.6% 5/9 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 8 | |
| 11-28 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 93-51 | 32 | 22.2% 2/9 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | 6 3/3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 5 | 10 | 9 | |
| 11-27 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 71-64 | 32 | 42.9% 6/14 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 10 5/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 17 | 17 | |
| 11-21 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 80-88 | 31 | 72.7% 8/11 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 19 | 22 | |
| 11-20 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 83-55 | 30 | 41.7% 5/12 | 0% 0/3 | 83.3% 5/6 | 9 2/7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 15 | 17 | |
| 11-14 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 96-70 | 21 | 75% 6/8 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 14 | 15 | |
| 11-13 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 69-77 | 23 | 28.6% 2/7 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 | |
| 11-07 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 91-36 | 26 | 50% 3/6 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 7 4/3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 8 | |
| 11-06 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 70-75 | 30 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | 72.7% 8/11 | 9 1/8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 19 | 28 | |
| 10-31 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 62-65 | 27 | 50% 4/8 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 16 | 17 | |
| 10-24 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 69-62 | 30 | 50% 3/6 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 2 | |
| 10-23 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 63-81 | 35 | 60% 6/10 | 0% 0/2 | 87.5% 7/8 | 7 3/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 19 | 20 | |
| 10-16 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 90-69 | 23 | 63.6% 7/11 | 0% 0/1 | 83.3% 5/6 | 7 2/5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 19 | 23 | |
| 10-10 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 83-76 | 24 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 87.5% 7/8 | 9 1/8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16 | 22 | |
| 10-09 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 57-79 | 22 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 80% 4/5 | 6 2/4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 6 | 16 | 23 | |
| 10-03 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 64-49 | 18 | 60% 3/5 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | 10 | |
| 10-02 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 100-78 | 28 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 27:21 | 52.3% 91/174 | 31.7% 19/60 | 83.1% 54/65 | 6.1 1.8/4.3 | 0.8 | 0.7 | 1.7 | 0.4 | 0 | 2.4 | 3.2 | 13.3 | 14.4 | 22 » |
| Antrasis etapas | 20:13 | 56.9% 29/51 | 40% 12/30 | 63.3% 19/30 | 4 1.7/2.3 | 1.3 | 0.3 | 1.1 | 0.2 | 0 | 2.1 | 2.3 | 9.4 | 10.1 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 21:58 | 50% 13/26 | 33.3% 3/9 | 80% 4/5 | 5.3 2/3.3 | 1 | 0.3 | 1 | 0 | 0 | 2.3 | 1.3 | 9.8 | 9.3 | 4 » |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.