| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:59 | 55.3% 26/47 | 35.7% 5/14 | 72.2% 13/18 | 4.1 1/3.1 | 0.6 | 0.4 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 2.6 | 1.8 | 7.3 | 7.2 | 11 » |
2013-2014: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2014-2015: Panevėžio Lietkabelis (LKL); paskolintas Vilniaus Vilnius (NKL)
2015-2016: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2016-2017: Joniškio Delikatesas (NKL)
2017-2018: Alytaus Dzūkija (LKL)
2018-2019: Alytaus Dzūkija (LKL)
2019-2020: Alytaus Sintek-Dzūkija (LKL)
2020-2021: Jonavos CBet (NKL)
2022-2023: Mesinos Nuova Pallacanestro (Italijos 4-oji lyga)
2023-2024: Teramo a Spicchi (Italijos 4-oji lyga)
2024-2025: Džezio Wispone Taurus Basket (Italijos 5-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:32 | 65.9% 81/123 | 22.6% 7/31 | 80.7% 67/83 | 3.7 1.4/2.4 | 1.3 | 0.6 | 1 | 0.3 | 0.1 | 2.6 | 2.7 | 9.3 | 11.2 | 27 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:21 | 55.7% 108/194 | 25% 19/76 | 68.5% 50/73 | 4.9 1.4/3.5 | 1.5 | 0.7 | 1.2 | 0.3 | 0.3 | 2.5 | 2.8 | 8.1 | 10.1 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 53% 133/251 | 34.3% 34/99 | 77% 77/100 | 5.4 1.8/3.6 | 1 | 0.5 | 1.4 | 0.3 | 0 | 2.3 | 2.7 | 11.7 | 12.5 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:59 | 55.3% 26/47 | 35.7% 5/14 | 72.2% 13/18 | 4.1 1/3.1 | 0.6 | 0.4 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 2.6 | 1.8 | 7.3 | 7.2 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-08 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 71-80 | 15 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | |
| 11-07 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 72-56 | 29 | 71.4% 5/7 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 5 1/4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 5 | |
| 10-31 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 66-71 | 28 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 50% 1/2 | 9 1/8 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 11 | 16 | |
| 10-30 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 83-68 | 23 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | 15 | |
| 10-25 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 85-80 | 23 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 6 2/4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 7 | 9 | |
| 10-18 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 70-88 | 22 | 80% 4/5 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 9 | |
| 10-17 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 91-89 | 31 | 75% 6/8 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 14 | 19 | |
| 10-11 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 90-68 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 | |
| 10-10 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 65-71 | 17 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | -2 | |
| 10-04 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 82-77 | 11 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | |
| 10-03 | Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC | 75-67 | 17 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 21:59 | 55.3% 26/47 | 35.7% 5/14 | 72.2% 13/18 | 4.1 1/3.1 | 0.6 | 0.4 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 2.6 | 1.8 | 7.3 | 7.2 | 11 » |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.